Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

11 lip 2007, 13:14

hejo laseczki u nas leej a w domu hehe pranie nie chce schnac.
monic super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a my dzis rano mielsimy gosci a teraz spimy hehe znaczy maly apotem kolo 17 spadamy na urodziny 19 chcrzesnej kubusia:)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 lip 2007, 19:20

to znowu ja...juz po wizycie...oczywiscie spanikowalam...nic groznego...ani grypa, ani angina...zadne tez zapalenie krtani,oskrzeli czy pluc :ico_szoking: po prostu zwykle ...przeziebienie... lekarz przepisal syropek od kaszlu i tyle...cale szczescie...
poprosilam o podwojna dawke syropku bo jak pojade do polski to roznie moze byc...dziadki zalowac lodow napewno nie beda :ico_olaboga:
a moje dziecko...dzisiaj wyjatkowo wzorowym pacjetem bylo... sam sie wrecz rozbieral do badania... ja zreszta tez bym tak zrobila jakbym miala obiecane jajeczko niespodzianke :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 lip 2007, 09:46

hej kochane z rana, kurde cos mi net wczoraj nawalil
dzis mam wolne od Kubusia wiec wybieram sie z siostra na miasto na zakupy przed jej wyjazdem na wakacje
moje dziecko wlasnie przysypia wiec jak sie rozbudzi to pojedziemy poki pogoda znosna,a folie przeciwdeszczowana wozek wczoeaj zostawilam u babci wiec musze szybko dzis tez po nia pojechac....

Minik to dobrze ze to nic powaznego, maly szybko wykuruje sie przed wyjazdem i do Polski pojedzie juz zdrowiutki :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 lip 2007, 13:22

cale szczescie wiktorek ma sie dobrze...tylko ten syrop... strasznie niedobry! dzisiaj rano 3 razy mi wypluwal...zaciapal mi lozko i dywan... :ico_zly: ale wkoncu go przekupilam i wypil... i takie scenki bede miec przez najblizsze kilka dni dwa razy dziennie
Aga, nic sie nie pokazujesz tutaj a zbliza sie kolejna niedziela... slyszalam ze ma byc wejsciowka do disneylandu za darmo...tylko nie wiem w jakich dniach... a moze safari?

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

12 lip 2007, 13:31

hejo laseczki
monic sprobuj z taka miarka dluga strzykaweczka z nurofenu ona swetnie nadaje sie do syropow hehe zwlaszcza dla tych co nie lubia pic ciach wkladasz do buzi strykasz i poszlo...
natak pochwal sie zakupami potem
aga gdzie ty????????????????
my wczoraj na urodzinkach pobalowali u chrzestnej malego fajnie bylo i nawet glowa dzis nie boli:P)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 lip 2007, 16:32

dzieki el, sprobuje z ta miareczka...do tej pory syropki wiktorkowi smakowaly...ale ten jest taki niedobry ze sama bym go nie pila :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

12 lip 2007, 17:00

no wlasnie czasem zdarzaja sie i te niedobre niestety u nas tez w sumie maly wszystkie pil a jednego za chiny nie chcial i tylko ta miarka pomogla:)
qcze gdzie wszystkie sie podzialy??????

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 lip 2007, 22:54

no witam poznym wieczorem..
no wlasnie co z Aga? gdzie ona sie podziewa.?? juz tesknimy za nia i Dejvim :ico_placzek: a nawet na razie numeru jej nie mam przez ten porabny stary tel z ktorego nie mam jak wyciagnac numerow...
El zakupki robilm dla siostry na wyjazd, dla siebie nic nie kupilam, a dla malego tego dinozaura zoltego co na pobudkach jest na zdjeciu... :ico_haha_01:
a dla siebie szukalam takiej letniej kurtalki ale nie moglam znalesc... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

co do syropkow to ja mam okropny problem bo Oskar nie lubi nawet tych smacznych, strzykawkami daje i nic, chce wyplowac....oj oj oj :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-13, 07:55 ]
dziendoberek kochane
mam nadzieje ze moze jednak bedzie dzis nas wiecej niz ostatnio.... mamy tu na teterkach pare zgub... w ogole wiecie co sie dzieje z Ilona?? juz jej tak dawno nie bylo :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 lip 2007, 13:21

heloł
ilonka wyjezdzala do polski na wakacje ale nie wiem czy juz wrocila czy nie...
aga pewnie pedaluje hehe zawziecie o nas zapomniala :ico_placzek: :ico_placzek:
dinozaur super natalka:)
monic pokaz sie z wizytyw zoo napewno masz jakas fotke

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 lip 2007, 15:01

witam!
ilonka wrocila na polonii sie pokazala ale czasu tez nie ma za wiele :ico_haha_01:
ja tez nie ... :ico_placzek:
maly zabkuje juz 7 zabek sie przebil ale za kazdym nowym zabkiem 3 nocki zarwane... ta byla druga :ico_noniewiem: teraz maly odypia a ja walcze z obiadem i sprzataniem... przydalaby mi sie jakas zona :ico_noniewiem:
a do tego jak nie spi to trzeba za nim ganiac bo zaczal raczkowac w weeckend i mi wlazi w kazda szpare wyciaga wszystko co sie da a ja jeszcze nie zdarzylam domu na taki huragan zabezpieczyc :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość