Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 lip 2007, 10:02

Oj ja wczoraj w miescie byłam poptem u znajomych i jakoś nie miałam czasu na kompa.
A dziś sklepy do 24 odtwarte i przeceny :-D
Nareszcie słonecznko świeci.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 lip 2007, 10:27

siunia, wow do 24 no to pobuszujesz po sklepach ;)

U mnie dzisiaj pogody nie ma ;( ale od jutra ma sie poprawic..:):):)

Mój mąz już chyba nie ojedzie do Norwegii szkoda bo tam ładnie zarobbił :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

13 lip 2007, 14:28

Siunia to super ze tak dlugo macie otwarte sklepy, u nas raczej do 20 maksymalnie, chyba ze nie wiem o jakis wakacyjnych wyjatkach, ja za chwilke wybieram sie do jednego z centrow handlowych bo jest tam biblioteka i chcialam sie zapisac.

Izunia a czemu to tak?? Nie ma pracy czy o co chodzi?? No i wogole jak Wasze starania??

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 lip 2007, 18:35

Wszystko w kiche!!!!!!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 lip 2007, 10:25

Witam
No wczoraj nic ciekawego w skalepach nie było, tylko body na krotki rekaw do spania dla Milana kupiłam.

A dziś u nas pogoda kiepska , pochmurno i mrzy lekko.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 lip 2007, 10:41

Siunia snilas mi sie!! A sen wogole byl bardzo dziwny... Bralysmy udzial w konkursie (odbywal sie on u mnie w ogrodku) na wykopanie jak najglebszego rowu rekami i bylam na Ciebie zla, bo mialam upatrzone swoje miejsce, a Ty mi je zajelas i ja trafilam na takie co byly same skaly :) Bylo jeszcze duzo innych ludzi ktorych wogole nie znam :-D :-D :-D Zabawne...

U nas dzis tez nie zaciekawie, czekam na meza, ma urwac sie z pracy i zawiezc mnie na zakupy, pomijajac fakt ze rodzice przyjezdzaja w poniedzialek, a tu lodowka pusta ze ho ho... Wczoraj zabralam sie za pastowanie podlogi, Krzysiek sie ze mnie nabija, ze chce zrobic wrazenie na rodzicach... No coz moze ma troche racji, ale chce zeby widzieli ze dobrze sobie radzimy, moze glupciata jestem....

O Siunia widze ze nowy suwaczek sie pojawil, co to?? Staranka chcesz zaczac szybciej??

Izunia nie smutkuj sie Kochana, bedzie dobrze. A jesli mozna wiedziec to czemu nie wypalil wyjazd Twojego meza do Norwegii??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 lip 2007, 15:21

Dominisia, nie nie, ja tak planowałam żeby np jak sie uda w kwietniu urodzic, no wyliczyłam juz dla męża date na 22-23 lipec bedziemy chcieli zrobić dziewczynkę , i tylko 1 podejscie zrobimy, bo jak w dzień owulacji bede robic to znow mi chlopak wyjdzie a ja bym tak bardzo chciała dziewczynkę, jak nie wypali to za miesiąc kolejna proba.

Trzymajcie kciuki.Ja sama jestem podekscytowana i mąż też :-D
Oby wyszło tak jak z Milanem , pyk i za pierwszym podejsciem jest.Ale coś z trafieniem w dziewczynkę bedzie gorzej, no czas pokaze.

Hihi, fajnie że ci sie śniłam, hahah szkoda tylko ze tak głupio :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 lip 2007, 19:53

Siunia bede mocno trzymac kciuki zeby sie wam udalo i zeby to byla dziewczynka, bo to planowanie plci to bardzo ciezkie jest, chyba z chlopcem latwiej, ja tez bede probowac nastepnym razem trafic w dziewczynke!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 lip 2007, 10:30

Witam
Niedawno wtałam, wczoraj mieliśmy w domu małą imprezkę do 2 w nocy, i było fajnie. :-)
Jejciu kiedy przyjdą upały bo juz mam dość tej pogody nie pamiętam żeby ktoregoś roku było tak kiepsko

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 lip 2007, 10:51

siunia, no to poimprezowałaś troszkę ;)

My wczoraj byliśmy u teściowej na urodzinach i wypiłam troche drinków ;)

POogoda jest słoneczna ale trochę wieje :( ale dobrze że jest tak niż żeby miało padać ;)

C do naszych staranek :((:(:(:((nici w srde idiemy do lekarza.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość