lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 lip 2007, 18:01

ja mysle,ze madziorka nie wybaczyla by nam ,gdybysmy jej nie dopialy do listy :ico_haha_01:
gosia co do tego anioleczka ,to roznie bywa :ico_haha_01: senny jest tylko jak zje :ico_oczko: a w nocy musze kilka razy wstawac,na szczescie wczoraj przyslali wyniki krwi i moczu i maly jest zdrowy :ico_brawa_01: i zbladl w koncu,takze wszystko ok...
wiecie co tesiowa super :ico_szoking: :ico_brawa_01: jak mnie zobaczyla ucalowala mnie i byla szczerze szczesliwa,ze mnie widzi :-D a jak spalam,glaskala mnie po glowie :ico_szoking:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 lip 2007, 18:28

lucy23 pisze:wiecie co tesiowa super
nie daj się zwieść! :-D głaskała, bo chciała sparwdzić czy mopcno śpisz i przydusić poduchą :ico_haha_01:
Gosia nie dałabym sie utlenic, ale już pasemka to mi sie podobają, tylko te cholerne odrosty :ico_noniewiem: ale ogólnie dla mnie blondynki są najpiękniejsze, naprawde :ico_oczko:
Marta ty takiego klocka nosisz w brzuchu?
martuchafrost pisze:mój mały juz tydzien temu ponoć ważył 3950
przecież to niezgodne z prawami natury :-D
Marcelina, wszytskiego najlepszego dla synusia, niech się zdrowow chowa :ico_oczko:
Julie iel wampirkowi jeszcze tych zębów zostało? :ico_noniewiem:
julie_377 pisze:jak przekrocze pewna dawke to zasypiam gdzie stoje

no nie mogę po prostu :ico_smiechbig:

a moja koleżanka właśnie wyszła, zostawiając mnie z rozpieszczoną lenką :ico_zly: oczywiście przyniosła jej kinderki, musiałam małej dac, bo było wielkie darcie, a kupe chyba zrobi za tydzien po takiej dawce czekolady :ico_zly:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 lip 2007, 18:43

witam witam
ja po spacerku- niestety juz nie tak latwo bo maly sam chce chodzic i musimy sie przy kazdym pecie i krawezniku zatrzymac :ico_noniewiem:
kasia zebow mu jeszcze 13 zostalo :ico_noniewiem: a wogole co za sens ledwo wyjda to zaraz wypadna ehhhhh
wklejam kilka zdjec z dzisisejszego spacerku chyba sie nie obrazicie hihihihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 lip 2007, 18:56

julie_377, ale fantastyczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_oczko: jaką ty masz figurkę, bomba, a kto nie schudł po porodzie ten trąba :ico_haha_01: ...czyli ja! :-D

julie_377 pisze:musimy sie przy kazdym pecie i krawezniku zatrzymac

lence już przeszedł etap zbieractwa, co te dzieciaki widzą w petach? :ico_olaboga: :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 lip 2007, 18:59

kasia a ze zdjec to widac ze masz tajka sama figurke :ico_nienie: klamczucho :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 lip 2007, 19:03

julie_377, podobną, tylko moja nonono nieco większa, biust za to mniejszy i jeszcze opona nad guzikiem od spodni zwisa...ale tak to rzeczywiście podobna jestem :ico_smiechbig:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

13 lip 2007, 19:12

witam kochane,
ale naklikalyscie :ico_szoking: ostatnio nie moglam posiedziec przy komputerze bo plecy mnie tak chwycily ze caly czas lezalaam,juz jest troche lepiej tak wiec nie moglam sobie tt odpuscic :ico_oczko: :-D wszyscy poszli z domu tak wiec korzystam...a jak wroca to znowu chora udam... :ico_oczko: bo mam lenia na maxa.
nie myslcie ze zolza ze mnie bo cala chatke wysprzatalam pomimo bolacow plecow :ico_haha_02:

kasik doczytalam ze ubiegasz sie o europejski nr ubezpieczenia...jakbys mogla to podaj mi stronke...please

madziorka ogromne gratulacje :ico_brawa_01: tak myslalam ze bedzie leos :ico_brawa_01:

kasia konrad dalej jeszcze zbiera :ico_noniewiem: juz wymiekam ciagle powtarzajac zeby tego nie ruszal bo to smieci itp, on teraz specjalnie podnosi i w nogi zeby go gonic :ico_haha_01:
a jak lenka z nocnikiem???? bo u nas bez zmian..... :ico_noniewiem:

ok spadam bo zaraz znowu mi odwali i bede lezec plackiem. :ico_olaboga:

pozdraiwm reszte mamusiek i ciezarowek i witam nowe mamuski :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 lip 2007, 19:31

kaasiaa79 pisze:julie_377, ale fantastyczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_oczko: jaką ty masz figurkę, bomba, a kto nie schudł po porodzie ten trąba :ico_haha_01: ...czyli ja! :-D

julie_377 pisze:musimy sie przy kazdym pecie i krawezniku zatrzymac

lence już przeszedł etap zbieractwa, co te dzieciaki widzą w petach? :ico_olaboga: :ico_oczko:
:ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-13, 19:34 ]
kaasiaa79 pisze:
lucy23 pisze:wiecie co tesiowa super
nie daj się zwieść! :-D głaskała, bo chciała sparwdzić czy mopcno śpisz i przydusić poduchą :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-13, 19:35 ]
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-07-13, 19:36 ]
julie bardzo fajne zdjecia :ico_brawa_01: slicznie wygladacie :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 lip 2007, 19:36

fela, no nareszcie jesteś :ico_brawa_01: :ico_oczko: a co ty masz z tymi plecami? może to korzonki, bo te jak chwycą to koniec :ico_noniewiem:
ja bym nie mogła tyle w łóżku leżeć, bo dla kuby to idealna sytuacja, żeby mnie, bezbronną, wykorzystać :-D
u lenki z nocnikeim dzieje sie tylko tyle, że po spaniu ją sadzam i coś tam jej poleci, ale sama nie chce, kupe daje za drziwmi robi i nie ma takiej możliwości, żeby nawet na nią patrezć czy coś do niej wtedy mówić, tylko samotność przy robieniu kału wchodzi w grę, więc o nocniku nawet nie myśle :ico_noniewiem:
lucy23, ciebie tez to czeka, tzn. pety :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 lip 2007, 19:37

fela wspolczuje,wiemco czujesz,bo mnie czesto bark boli :ico_zly: a paracetamol nie dziala,tak jak zapewnial gp :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość