Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 lip 2007, 17:09

Martyna.. na Julcie tak działa piosenka Ta dorotka ;) zaraz przy niej robi sie senna...

Dzis mialam dzien bieganiny i lataniny.. pierw do katowic zapisac sie na Uczelnie, ale nie mam jeszcze indeksu z poprzedniej Uczelni zatem psio załatwiłam... chociaz moj maz sie zapisal:) postanowił iść na studia :ico_smiechbig: :ico_noniewiem:

co do nocnika... ach tez zaniedbuje sprawe.. jak zauwazam ze Julia robi kupe to sciagam jej pampersa i sadzam na nocik.. a ta tak od razu przestaje robic.... :ico_noniewiem: sama nie wiem....

wlaśnie wrociłam ze szpitala... bo moja bratowa lezy na ginekologicznym, bo ma duze cisnienie... 166 :ico_szoking: ale juz jest wszystko dobrze :) termin ma na 11 wrzesnia i bedzie to chłopczyk :ico_brawa_01: Łukaszek prawdopodobnie :)

[ Dodano: 2007-07-13, 20:03 ]
co tu tak cicho dzisiaj.....

byłam z małą na spacerku.. u wujka i tam były kurki... moje dziecko mnie bije :ico_noniewiem: gdy odchodze od kurek.... caly dzien by mogła na nie patrzec.. nie wiem co w tym takiego fascynujacego :ico_haha_02:
Ale powaznie.. jakie Julia ma złości jak robie cos po nie jej mysli.. bije mnie, szarpie i szczypie. .. musza ja tego oduczyc !


oto Julia w kąpieli :
Obrazek

i jej slynne pokazywanie palcem ( zawsze lewą reką !! )

Obrazek

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

13 lip 2007, 20:42

zdjecia wsaszych pociech sa rewelacyjne :ico_haha_02:
kasiaa1985, nie sadzaj Juli na nocnik jesli w tym momencie przestaje kupe robic bo tym to jej tylko zaszkodzic mozna,ona ma jeszcze takie malutkie jelitka i w ogole,niech sobie spokojnie zrobi w pampersa,dla Juli to moze za duzy stres jest i ci sie tak dziecinka jeszcze zestresuje,ze bezdie miala problemy z kupa jeszcze,a z pieluch kazdy wyrosl a wiec i Julia kiedys z tego wyrosnie.
Ja osobiscie nie sadzam i jeszcze z tym poczekam rok :-)

[ Dodano: 2007-07-13, 20:46 ]
Alexander znowu dostal goraczke wczoraj w nocy i po poludniu znowu na placu zabaw :ico_zly: z tymi goraczkami to mnie niedlugo trafi pewnie :ico_zly:
a i chyba do Polski tez sie wybiore w polowie sierpnia :-) chociaz wlasciwie nie musze bo jutro to moje dwie kuzynki przyjada,jedna do pracy a druga tak do mnie na wakacje troce i brat tez sie zameldowal na jutro i wszyscy chca u mnie przenocowac ufff chyba mi sie maz wyprowadzi :-D

[ Dodano: 2007-07-13, 20:50 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-13, 20:52 ]
oo udalo mi sie :-D moj maly sprzedawca

[ Dodano: 2007-07-13, 20:59 ]
Obrazek
a najlepiej to jest u starszej siostry w pokoju tam mozna tyle narozrabiac :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 lip 2007, 21:07

super fotki Juleczki i Alexa :ico_brawa_01: widzisz Edytko troszke cierpliwosci i sie udalo
ja przed chwila zlapalm mojego malca jak za zal sie nadymac i udalo mi sie go szybko posadzic na nocik, ladnie zrobil kupke...juz powoli sie przyzwyczaja :ico_oczko:

wlasnie sie dowiedzialam-tzn babka z Pomorskiej Akademii Medycznej mi napisala ze ja jako "stara" maturzystka moge zdawac egzaminy wstepone na uczelnie :ico_brawa_01: huraa, ale sie ucieszylam, dzis bede gadac z tomkiem czy isc czy nie...jak tak to musze zrezygnowac ze swojej uczelni , odebrac papiery...
i rok poswiece na przygotowania bo egzamin jest z biologii , chemii i fizyki.... a nic juz nie pamietam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 lip 2007, 21:16

Edyta masz racje z tym nocnikiem:) dlatego sobie tez to odpusciłam narazie

ale twoj Aleksander juz jest faaaajny !!!! dawbo jedo fotek nie pokazywałas.. a tu już taki duzy chłopiec z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja jestem obecnie po ciezkim usypianiu małej.. musiałam zaprezentować swoj talent wokalny.. i chyba nie jest az tak zle skoro mala zasnęła :-D

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

13 lip 2007, 21:18

Natashka, jak juz masz ta szanse to ja wez :-) juz wszystko inne masz i czas pomyslec o sobie :-) ja bardzo zaluje do dzisiaj ze nie skorzystalam z mojej szansy 6 lat temu teraz nie mam na to nerwow ale za to dwoje dzieci ktorym mogla bym dac wiecej gdybym wtedy skorzystala z tego "usmiechu losu"

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 lip 2007, 21:18

o.. Natalia masz szanse :) zycze ci powodzenia ! oby wszystko poszlo pomyslnie!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 lip 2007, 21:19

hihi Kasiu trzeba wierzyc w swoje umiejetnosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widocznie Juleczce bardzo spodobal sie mamusi glos ze tak ladnie zasnela....

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

13 lip 2007, 21:21

ach z tym zasypianiem :ico_placzek: az mi sie plakac hcce nieraz nie wieczorem bo to minute trwa ale jak sie w nocy przebudza to :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: dwa dni temu to tak dwie godziny poplakal sobie a ja niedobra mam siedzialam sobie juz bezradna i patrzylam jak maly sobie poplakuje az zaspal i spal do rana ok 5 godzuin w kawalku a to wyczyn co niemiara jak na mojego niespacza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 lip 2007, 21:25

u mnie znow są problemy z wieczornym zasypianiem... za cholere nie chce zasnac... zabawy jej sie zachciewa... gada wtedy jak najeta... a jak ja wloże do łożeczka to jest jeden wielki ryk. Czasem fajnie zasnie.. ale to juz musi byc naprawdezmeczona.
A w nocy fajnie spi.. obudzi sie raz czasem o 3 czasem o 5, ale dam jej mleko i spi dalej do 8-9.. wiec nie jest zle.

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

13 lip 2007, 21:26

a mi sie przypomnialo,moj maly to taki egoista sie robi posadzilam go na piasku i dalam lopatke do reki no i ja sobie trzymal,przyraczkowal drugi chlopczyk i chcial grabelki gwizdnac mojemu a moj to pewnie intuicyjnie za grabelki i schowal za plecki wygladalo to tak jakby specjalnie tak zrobil :-D a co mi beda grabelki zabierac :-D

[ Dodano: 2007-07-13, 21:27 ]
kasiaa1985, to ile wszystkiego Julia spi?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość