Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 lip 2007, 21:07

MAGDZINKA jutro robie twoja szarlotke bo cała rodzinka od strony męża jutro jednak przychodzi na jego imieninki bo w niedziele nad morze juz jada więc jestem ciekawa jak mi wyjdzie trzymaj kciuki ;)
IZA@ wiesz co ja na przykładzie Amelki zauwazyłam, ze jak ona nie spi juz po 17.00 to jest tak padnięta o 20.00 ze w nocy fakt nieraz nieobudzi sie wcale do 5.00 anieraz sie kręci koło 1.00 lub 3.00 ale tylko smoczek jej podam bo gada cos przez sen i kima dalej do 5.00 na amku.
Moze spróbuj tez ja tak przestawic zeby drzemkę popołudniową miała ostatnia miedzy 16.00-17.00.
A jak dzis ci sie obudziła o 15.30 to bym ja nakarmila i juz nie pozwoliła spac do wieczora tylko nastepnie nakarmiła o 19.00 razem z kapiela jak tam ty to robisz w kolejności to nie wnikam bo ja najpierw kapie potem karmie po pół godzinie od kapieli i tyle ;), najpózniej mi mela zasyia o 21.00 :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 lip 2007, 21:20

Nie ja nie mam z nią kontaktu ... hmhmmh .... trzeba poszperać jeszcze ...

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale naszych dzieciątek duuużo!

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

13 lip 2007, 21:24

Czesc dziewczyny!Aja jestem po 2 dzniu pracy i Miloszek znowu byl grzeczniutki!Ciesze sie bardzo ze narazie tak jest...odpukac...Teraz juz smacznie spi.
Iza ja tez tak jak pisala Karolas staram sie zeby Miloszka ostatnia drzemka byla po poludniu ale nie za dlugo choc dzisiaj tak sie biedak umeczyl na macie bo praiwe 1,5 godziny na niej wariowal wiekszosc lezal na brzuchu ze jak go odlozylam do lozeczka to za chwilke spal i sama go wybudzilam o 19 a o 19.30 byl kapany dostal kaszke i zasnal.Z nim naprawde nie mamy wiekszego problemu ze zasypianiem, wlasciwiwe zadnego tymbardziej ze napity odkladany jest do lozeczka i zasypia sam ewentualnie wchodzimy do niego zeby sprawdzic czy spi i dac smoka.Sprobuj ja przetrzymac zeby nie spala duzo po poludniu i wykap ja kolo 20, nakarm i zobaczysz.Miloszek zawsze po takim rytuale spal do 3 w nocy ale odkad pije kasze na noc przesypia cala noc i budzi sie ok.6 a 6.30.Sprobuj dac jej kaszke na noc.To ja bardziej zasyci albo na poczatku kleik. A jesli chodzi o to oczko to radzilabym skonsultowac to z okulista bo wady wzroku u malych dzieci sa bardzo istotne zeby wykryc je do pol roku.moja kolezanka z pracy miala problem ze swoim synkiem ktorego wady lekarze nie zdiagnozowali i teraz chlopiec ma 6 lat i slabo widzi na jedno oko prawie wcale.Takze uczulona jestem jesli chodzi o oczka,ja nie chce zebys odebrala to jako straszenie, bo nie taki mam zamiar! ale mysle ze bedzie lepiej jak to skonsultujesz z okulista i to dobrym!

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

13 lip 2007, 21:29

Malgorzatka ciesze zie ze Wojtus stal sie spokojniejszy a czopki Viburcol sa naprawde super i na pewno nie szkodza bo sa homeopatyczne.
Dziewczyny a mam takie pytanko te ktore kapia dzieciaczki w duzych wannach?Czy przed kapaniem maluchow jakos ta wanne specjalnie myjecie?No bo wiadomo kapia sie w niej dorosle osoby a tu nagle taki szkrab i moze cos zalapac.Co robicie przed kapaniem bo ja mam ochote juz kapac Miloszka w takiej wannie

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 lip 2007, 21:29

qunick :-D Dzięki za linka ... :-D Super sprawa .. :-D

Iza@ No troszku tak jakby jej to oczko uciekało, ale mi się zdaje, że to wynika z tego, że oczka są jeszcze "nie dojrzałe" i jedno oczko może uciekać. Pamiętam jak Emilka, córeczka mojej siostry zezowała i to ostro i chyba teraz też jej jeszcze minimalnie "uciekają" oczka czasami, ale lekarka nie stwierdziła nic niepokojącego!

Co do spanka: musisz ominąć jedną z drzemkę, ponieważ córcia Twoja ma chyba troszkę zbyt dużo snu. Wydaje mi się, że wyrzuć tą drzemkę pomiędzy 16-17, i staraj się ją przetrzymać do kąpieli...

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

13 lip 2007, 21:32

No tak jak pisalam z tym zezem to jest roznie, mojej koelzani synek tez wlasnie zezowal i okazalo sie ze to jednak byla jakas mala wada ktora prze nie leczenie sie bardzo powiekszyla.Ale zgadzam sie z Malgorzatka ze w wiekszosci przypadkow zez u dzieci to normalne i oczka sa takie chwiejne i z czasem to zanika.Ale ja chyba wolalabym dla pewnosci to skonsultowac

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 lip 2007, 21:35

kingas :ico_brawa_01: Ale się ciesze, że nie masz problemu z Miłoszkiem i że jesteś spokojna w pracy, że nie będzie broił! Super!

No te czopki,są naprawdę dobre ale tak jak pisałam, trzeba je zastosować :ico_haha_02: zanim będzie za późno !

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

13 lip 2007, 21:36

Hekate to przynajmniej masz posprzatane, a mnie to czeka jutro.Ale z mama moja mam napawde super, wczoraj jak bylam w pracy poprasowala mi a dzisiaj umula w jednym duzym pokoju w su,mie 3 okna!Wyzwalam ja ze niepotrzebnie a ona stwierdzila ze jak miala siedziec bezczynnie bo maly spal to wolala cos robic!
Karolaszloz zyczenia mezowi od nas!!!
Magdzinka a jak tam mala przezywa jak jestes w pracy?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 lip 2007, 21:37

kingas Pewnie, lepiej dmuchać na zimne i pójśc do kontroli z tym oczkiem :ico_oczko:

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

13 lip 2007, 21:39

Masz racje, mi pielegniarka w przychodni mowila ze nawet przed szczepieniem mozna podac to dziecko mniej przezywa.Choc ja nie mam problemu bo Miloszek wcale narazie nie placze przy ukluciu, ale za to ostatnio mial tempereture wieczorem 38,5 i zaraz mu dalam na szczescie temperaturka zeszla.Dziwilam sie bo po tej skojarzonej szczepionce ponoc rzadko sie zdarza ze jest goraczka u dzieci

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość