Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 lip 2007, 21:39

kingas, wydaje mi się że wannę wystarczy zwyczajnie umyć jak zwykle - nie przesadzajmy z tą sterylnością , chyba żektoś ma jakąś chorobę skóry.

Iza@ kingasma rację z tą wczesną dignostyką ja jestem tego przykładem: w dzieciństwie mnie nie wyleczono i teraz mojej wady wzroku nie da się w 100% usunąć. Zapytaj lekarza przy okazji nast. wizyty.

A Nina (nie chcę zapeszać) ale dziś super się zachowywała nic nie pozostało z tej wczorajszej marudy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Niedawno zasnęła bo ok 1 h bawiła się w łóżeczku ciągle usmiechnięta.Dziś wogóle spędziłam miły dzionek z dziewczynkami. Bylyśmy na spacerze,bawiłysmy się na podwórku - super!

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

13 lip 2007, 21:41

Malgorzatka Twoj Wojtus chwilami przypomina mi Miloszka

[ Dodano: 2007-07-13, 21:54 ]
qunick ale chodzi mi o to czy myc wanne srodkami czystosci chemicznymi czy zwyklym mydlem przed kapiela?Fajnie ze spedzilyscie milo dzien z dziewczynkami.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 lip 2007, 21:57

Kingas ja nie myję wanny przed każdą kąpielą, zresztą czasem wchodzę z Joasią do wanny i razem sie myjemy i mamy super zabawę

Joasia już jest grzeczna jak ja jestem w pracy i już nie płacze :ico_brawa_01: przez pierwsze 3 dni to było straszne bo darła się jak miałam wyjść no i wieczorem też już nie wytrzymywała i płakała tak długo aż nie wróciłam i mąż musiał ją bujaż w foteliku. A teraz już jest super, przeważnie zasypia jak ją nakarmię przed wyjściem, ale ostatnio nie spała i wyszłam jak ona widziała, ze wychodzę i też nie protestowała. Teraz za to ja tęsknię za nią strasznie jak jestem w pracy , zastanawiam się co akurat robi i takie tam. Szkoda, że to ze mną nie spędza wiekszości czasu :ico_placzek: no ale trudno

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

13 lip 2007, 22:03

Malgorzatka ja tez tesknie i mysle o nim caly czas! Moglabys napisac mi adres strony do obrobki zdjec bo chcialam inne wklic i jak na tej stronie zmniejszyc zzdjecia?

[ Dodano: 2007-07-13, 22:03 ]
Sorki chcialam napisac Magdzinka

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

13 lip 2007, 22:10

Moja Agatka już śpi, a ja naginam z szmatką i sprzątam... żeby jutro mieć dzień "wolny".
Iza no nie wiem, musiałabyś robić małej mniej drzemek albo tą ostatnią krótszą. Po kilku dniach powinna się "przyzwyczaić". Moja Agatka ostatnią drzemke ma od 16:00 tak do 17:00 i wtedy o 20:00 pada zmęczona jak kawka i śpi do 6:00 i potem po jedzonku jeszcze do 9:00. Też się trochę "napracowałam" by tak unormować jej godzinki snu, ale efekty są, przede wszystkim trzeba być cierpliwym.
Co do oczek, to mają jeszcze prawo "uciekać", bo jeszcze sie do końca nie "ukształtowały", no wiesz o co chodzi. Dlatego bądź spokojna, na pewno jest wszystko dobrze :-)
katelajdka no nie wiem właśnie kogo, ale tak strasznie mi kogoś przypominasz - jakbym cię znała od dawna :-)

sąsiadka mi opowiadała, że jak ona szła na wesele, to na kartce było napisane by zamaist kwiatów przynieść karmy dla psów, bo będą dostarczone do schroniska dla zwierząt, no też fajny pomysł ale .... hmm... no no nie wiem, nie komentuje, bo lubię pomagać zwierzętom, ale na wesele z karmą - dziwnie bym się czuła :-)
Kochane spokojnej nocy i przyjemnego weekendu PAPAPA

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

13 lip 2007, 22:17

DOBREJ NOCY IDE SPAC PA

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

13 lip 2007, 22:33

DOROTA.M. karma dla psa hahahhhaaa dobre ale sie usmiałam nie no rózne juz słyszłąm pomysły ale karma :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_haha_01:
A Czytam własnie ze Agataka tak samo pada na wieczór jak Amelajda od 17.00 do 20.00 ja wymeczymy, zabawiamy wspólnie z kacpim albo ja robie kolacje a mąż i kacperek ją zabawiaja ze o 20.00 to ona jest obecna nieprzytomna ale własnie duzo daje ze drzemke ma miedzy 15.30 a 16.30 no do 17.00 spi góra zalezy o której zasnie czy o 15.30 czy 16.00 hi hi
KINGAS super, ze Miłoszek taki kochany :ico_brawa_01: ; dziekuje przekaze życzenia jutro bo mąż poszedł na nocke.
ja mam taka nakładke na nasza wanne i kapie Amelkę w jej wanience ale takiej kwadratowej sporej i nie musze sie schylac do naszej az wanny tak nisko bo ta jej jest nakładana na nasza i sie nie garbie, plecy nie bola wiec bedę ja pewnie długo w tej kapać to wanienka po kacpim a go w niej kapałam do 1,5 roku napewno hi hi. A wanne waszą to bym spłukiwała tylko woda a co np. drugi dzień wyczyściła jakims mleczkiem i porządnie spłukała i tyle.
no własnie mi tez Amelka zasypia ok.20.30 i przebudzi sie o 3.00 jakby na jedznie ale jej nie daje tylko podam smoka i spi do 4.30-5.00 i wtedy jej daje pierś bo nasz pokarm nie jest tak sycący jak kleik czy kacha ale niedługo tez chce jej na wieczor podawac kleik lub kaszke. A napisz ile sypiesz tej kaszki do butelki i na ile ml. mleczka? zaczynałas od kleiku czy od kaszki własnie i jakie? nestle czy innej? -hi hi hi 100 pytań do ... KINGI :ico_oczko:
Tez zmykam juz spac bo własnie skończyłam prasowanko koszul mężulka i bluzeczek kacperka i mam wolne.
Jeszcze tylko zerkne do goloneczek bo sie ciągna na wolnym ogniu n jutro na obiadek, ide je skręcic juz i spać papa do jutra.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 lip 2007, 22:40

Kingas wchodzisz na stronę http://imageshack.us/ tam zmniejszasz fotkę a potem wklejasz pierwszy link pod zdjęciem albo do profilu na stałe albo w poście na chwilę

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 lip 2007, 22:48

:ico_placzek: I znów to samo, zaś nie śpi tylko marudzi :ico_placzek: Kurcze ... ide do niego, pa .. chyba kolejna noc z rzędu nie dupki ...

Dorota.M. pisze:zamaist kwiatów przynieść karmy dla psów


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

13 lip 2007, 22:58

Iza moja tez tak zezowala jeszcze teraz jej sie to zdarzy ale my bylysmy u okulisty i robili jej badanie dna oka wiec jak sie masz zadręczac to przejdz sie do okulisty a dzieci moga zezowac do 6 miesiąca
Dorota dobre z ta karmą
co do siadania to Lenka za rączki siada ale co jakis czas tez zostawia głowe w tyle
Małgorzatka 3maj sie oby szybko przeszło

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości