Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

14 mar 2007, 12:11

Bardzo przykre, na bloga nie wchodze bo nie dam rady tego czytac.
anetko to faktycznie mało spedza czasu z synem,mój mąż jak wraca z pracy to jak sie odezwie do małego to ten aż piszczy za nim.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

14 mar 2007, 12:16

Sosna-to mała złosnica z Zuzi, super mała kobitka g:okulary

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 mar 2007, 12:19

Mój też piszczy jak swojego zobaczy.Normalnie mnie wtedy ignoruje :-D..ale wcale się niedziwię.Jest ze mną cały dzionek i widzi tylko mnie..

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 mar 2007, 12:20

Aniu29, u mnie tak samo. Jak mój mąż wchodzi do domu i mówi :Dzień dobry", to Hubcio na sam dźwięk jego głosu ma mega uśmiech. Gdyby nie uszy, to pewnie miałby go dookoła głowy :-D

Kochane. Zmykam. Właśnie się wyprało, więc trzeba te pranko powiesić :ico_pranko: . Później karmienie i spacerek. Trzymajcie kciuki, żebym na syganle nie wracała, bo dzisiaj w planach mamy odwiedzić moją mamę :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 mar 2007, 12:23

Jola miłego spacerku... i żebyś na sygnale nie wracała :508: Chyba Twoja mama nie jest taka :evilbat: ??? :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Jola------ buziaki dla Hubcia z okazji 5 miesiączka!!!!!!!!!!! :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 mar 2007, 12:26

Hehehehe, nie :-D Tylko ostatnie dni Hubcio nie lubi jeździć w wózku, zupełnie nie wiem czemu :583: . Każdy nasz spacer kończy się biegami przełajowymi z wózkiem na sygnale :-D No, a moja mama mieszka gdzieś 1godz. spacerkiem ode mnie :-D

[ Dodano: 2007-03-14 ]
dziękujemy, Anetko, Wy jutro świętujecie :ico_brawa:

Dobra, naprawdę już lecę....

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 mar 2007, 12:29

lżej mi się zrobiło,że to jednak nie chodzi o Twoją mamę :ico_haha_02:
Uciekam.Skarb się budzi,mleczko wcinamy i na spacerek.. :064:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 13:00

Ja zupelnie nieoczekiwanie zrobilam pranie wiec czekam zeby :ico_pranko: na dwor...
Wlasnie skonczylysmy przeprawe z ziemniakiem i marchewa na lyzce :ico_oczko: , niedlugo bedzie butla...a potem spacerek, bo pogoda oczywiscie piekna

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

14 mar 2007, 13:41

hej hej kobietki
właśnie nadrobiłam wczorajsze zaległości :ico_szoking:
Wszystkiego najlepszego dla Huberta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Ania mam nadzieje że z Tomkiem też będzie dobrze i że ta temp to nie wróży nic złego trzymam kciuki
Gosieńko :ico_pocieszyciel: ty idź do tego lekarza to rzeczywiście może być coś poważnego a co ci po twojej twardości ja padniesz bo się wykrwawisz nie ma z tym żartów i :ico_buziaczki_big: dla Julki
Sosna niestety wesela nie będzie tylko obiad a na ślubie będzie tylko najbliższa rodzina bo to będzie cywilny a kościelny i wesele za rok jak kasy uzbierają to tyle kosztuje :ico_olaboga: :ico_szoking: że szok
Kocica a podziwiam że ci się chce robić to prawko :ico_sorki: :ico_brawa_01: a w zasadzie lepiej późno niż wcale nie? :ico_haha_01:
Kasiulka ja też chce taki odkurzacz do zupek bo w sumie nie mogę narzekać na to że mały nie je ale nie satysfakcjonuje mnie ostatnio ilość tego jedzenia , a no i gratuluję że udało ci się z tym nie paleniem męża po 18 to i tak duży sukces :ico_respekt: :ico_sorki:
Całuski dla wszystkich mamuś i dzieciaczków :ico_buziaczki_big: o których zapomniałam

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

14 mar 2007, 13:55

Hej.
Tomek śpi -mam nadzieję że obudzi się już bez gorączki.Była już pediatra i po przebadaniu go stwierdziła że z jego oskrzelami jest już dużo lepiej...leciutko słychac tylko z jednej strony że jeszcze coś mu furczy ale już delikatnie.Zbadała go,zajrzała w gardło i uszy i...nie wiemy z czego ta gorączka.Wygląda na zdrowego...dobrze by było żeby to przez ząbki ale ich też zbytnio nie czuję - chociaż pcha łapki do buzi bardziej niż wcześniej i przy tym się mocno pluje :ico_noniewiem: Już sama nie wiem co o tym wszystki myślec.
Buziaczki dla Huberta :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Zaczęłam nadrabiac stronki i Gosiu buziaczki dla Ciebie :ico_buziaczki_big: :588: i dużo zdrówka życzę Tobie i maleństwu.
Sosenko a Ty mi zapewniłaś "płukanie oczu". Zaczełam to czytac i już wiedziałam że muszę husteczkę wziąśc.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość