Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 lip 2007, 22:34

Aginka przepiekne foteczki Malwinki naprawde bym tylko patrzyla i zachwycala sie wielkie :ico_brawa_01: Jestem pod wrazeniem i bardzo mi sie podobaja to sa te scrapki tak??

Jakos nie poszlam jeszcze spac za to moj kochany skarbus juz sobie chrapie od 20 00 wow to jutro sie szybciej obudzi ,, :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 lip 2007, 22:44

Kristi, tak to skrapki ....

[ Dodano: 2007-07-13 ]
Kristi, to są takie "gotowce - tylko trzeba wkleić zdjęcie .... bo na zabawę w tworzenie to zupełnie nie mam czasu ... zresztą przy formatowaniu kompa potraciłam linki i różne dodatki pomocne w psp ... a chwile musiałabym poświęcić czasu by to odzyskać .... ale gotowce też są śliczne .... to dzięki naszej joasi - która je tworzy ... i się z nami nimi dzieli ....

[ Dodano: 2007-07-13 ]
Kristi, to są takie "gotowce - tylko trzeba wkleić zdjęcie .... bo na zabawę w tworzenie to zupełnie nie mam czasu ... zresztą przy formatowaniu kompa potraciłam linki i różne dodatki pomocne w psp ... a chwile musiałabym poświęcić czasu by to odzyskać .... ale gotowce też są śliczne .... to dzięki naszej joasi - która je tworzy ... i się z nami nimi dzieli ....

[ Dodano: 2007-07-13 ]
Kolorowych snów ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 lip 2007, 23:01

Aginka, śliczne foteczki, a mogłabys podać stronkę z których czerpiesz te "gotowce" ??? :-D

Iwonuś Kochaniutka nie podejmuj pochopnych decyzji..czasem nerwy nas bardzo ponoszą, emocje bior a górę.... :ico_noniewiem:
ale jak się uspokimy to wszystko widzimy w innych barwach....
Trzymam kciuki za Was dziewczynki, zeby imprezki urodzinowe się udały...no no jutro nasz kochany matuś ma swoje świeto.
:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-14, 10:05 ]
:ico_tort: [size=200]MATEUSZKU w dniu Twojego święta:[/size] :ico_tort:
[size=150]Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci...
[/size]
ANTOŚ z mamusią

Kochany Skarbeczku żyj nam sto lat albo dłużej, miej zawsze uśmiech na swojej ślicznej twarzyczce , , kochaj i bądz kochany, bądz poprostu szczesliwy........
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 lip 2007, 10:59

MATEUSZKU życzymy Ci samych pogodnych i uśmięchniętych dni .... dużo zdrówka ... wspaniałych prezentów.... zdmuchnięcia świeczki za pierwszym razem ... i spełnienia marzeń , które krążą Ci po główce ....

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

14 lip 2007, 12:06

:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: kochany matusiu zyczymy ci zdrowka ,sloneczka na codzien ,usmiechu na buzce ,milosci ,radosci i szczescia
by cale twoje zycie bylo sczesliwe pelne barw i i spelniajacych sie marzen
:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 lip 2007, 12:24

Kochany Mateuszku w dniu twojego swieta w dniu twoich pierwszych urodzinek duzoo zdrowka,radosci ,milosci wszystkiego najj najj najjlepszego i sloneczka w sercu i pogodnych dni tego z calego serca ci zyczy ciocia Kristi z coreczka Nicole

Witajcie
U nas pogoda piekna sloneczna i juz jest 30 stopni takze trawke juz scielismy oboje teraz a po polodniu bedzie grill z sasiadami a za chwilke ide sie wyprysznicowac razem z Nicole a pozniej mam nadzieje mala usnie bo jeszcze nie spala od 8 00 bo wtedy sie obudzila :ico_oczko:
Zycze ci Iza milych urodzinek Matiego zeby wszystko sie ladnie odbylo i udalo tak samo tobie Iwona
Ok maz juz chyba sie wyprysznicowal to teraz my mozemy isc pod prysznic
Miejscie ladny dzien paaa

[ Dodano: 2007-07-14, 12:28 ]
Aginka wlasnie jak mozesz to podaj linka tych gotowych scrapkow ok.. Bo naprawde sa sliczne :ico_brawa_01:

Mateuszek ma swoje dzis swieto wiec dla ciebie wszystkiego co piekne i mile spelnienia wszystkich marzen,i wszystkiego co sobie zamarzysz zyczymy ci :
:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 lip 2007, 12:54

Kristi, wysłałam Ci prywatną wiadomość a TT

Maggie, nie ma za co dziękować ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 lip 2007, 15:34

Cześć dziewczynki kochane
My dzisiaj mamy zakupowy dzień :ico_oczko:

Iza , Iwonka trzyamm kciuki zeby wszystko się udało i było po Waszych myslach :ico_haha_02:
:one: :ico_haha_02:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 lip 2007, 19:25

Kochany Mateuszku z okazji urodzin życze Ci marzeń - żeby się spełniały, przyjaciół - żeby pamiętali, życia - żeby było kolorowe, miłości - żeby przyszła, szczęścia - żeby nie opuszczało, okularów - żeby były różowe i wakacji - by mogły trwać wiecznie.
Wszystkiego naj naj naj
Zyczy Kourosh z mama :ico_haha_02:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-07-14, 19:26 ]
Maggie celny podpis :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 lip 2007, 20:00

diem pisze:Maggie celny podpis :ico_brawa_01: :ico_oczko:

:one:

[ Dodano: 2007-07-15, 11:27 ]
Cześć dziewczynki, ale ciszaaaa....
Wstawać mamuśki :-D
U nas nocka cudo, Antoś przespał całą.... :one:

Antoś mnie codziennie tak rozczula że szok :ico_oczko:
Wczoraj była taka sytuacja, że jak mój B wstawał z kanapy i pocałował mnie w stopę :ico_oczko:
Antoś to przyuważył po czym zrobił to samo :-D
Wogóle syn jest we mnie takl zakochany, że codzień obdarowuje mnie tysiącem buziaczków, w policzki, w ręce, kolana , gdzie tylko popadnie :ico_brawa_01:
Szczęśliwa ze mnie mamusia :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Iza jak udały się urodzinki Matusia?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość