79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

13 lip 2007, 20:42

ale tu dzisiaj pusto :ico_szoking: co wy robicie z tymi brzuchami moze macie jakies pomysly a ja tu w domu siedze :ico_szoking: jutro zaplanowalismy grila u znajomych moze to ostatnie pieczone miecho :ico_oczko: a i jeszcze wiecie co mnie naszlo - papieroska bym zajarala coraz czesciej juz mysle o tym ze jak urodze to sobie kawcie zrobie i papieroska zapale :ico_szoking: wiem wiem.... ale ... kuszaco brzmi ...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 lip 2007, 02:09

Ja spałam do południa... :ico_wstydzioch: Troche usprawiedliwia mnie fakt, ze nie mogłam zasnac az do 5 rano... Nie wiem co sie stało, ale nogi miałam tak zdretwiałe ze miałam wrazenie ze sa nie moje... I krem super musteli który tak zachwalałam tez nie pomógł\, wiec cierpliwie czekałam az mi sami minie. Do 5 rano. :ico_olaboga:

Kurcze, co raz szybciej ten czas mija, a tu jeszcze tyle do zrobienia. Przez ta pogode nic mi sie nie chce... :ico_zly:

Anita, mnie tez ostatnio ciagnie myslami do papieroskow. Ale ciagle mam nadzieje ze nie wroce do nałogu po porodzie. Dla dobra dziecka, rzecz jasna.

Mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien, bo dzisiejszy byl do d...... pod wzgledem psychicznym (czytaj: znow beczałam bez powodu i warczałam na bednego Ryska)

Buziole

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

14 lip 2007, 04:02

Uuuuuuuu dziewczynki coś dzisiaj chyba wszystkie mamy zły dzionek.
Nawet, że wczoraj miałam wspaniały wieczór i się uśmiałam to poszłam spać o 1:30 w nocy a wstałam 6:30 nie wiele spania, a dzisiaj czuje się jak gówinko. :ico_chory:
Ale co tam siedze w pokoju pełnym drobiazgów dla dzidzi i aż mi głupio, bo tak biedoliłam na tych ludzi a oni mi zrobili tak miłą niespodziankę. :ico_szoking: Potem oglądałam program Tayra chyba tak się pisze i ona stara się teraz udowodnić dziewczyną, że nie ważne że masz więcej kilogramów niż 10 lat temu albo przed porodem, i rozmawiała z dziewczynami i wiecie co jej sprawa uratowała nawet życia kobietom, bo one chciały się zabić z powodu wyglądu, że nie wyglądają, jak te modelki na okładkach. Tayra była taką modelką i od momentu rozpoczęcia karjery do dnia dzisiejszego przytyła 15 kg !!!!!!!!!
To jest dużo ale ona twierdzi, że to nie jest ważne, bo ona nie dba o to czy jej cyce są bardziej obwisłe czy jej dupsko urosło, ona kocha się taką jest i jest szczęśliwa. Oczywiście nie namawia, aby przestać o siebie wogóle dbać, ale ważne jest aby się kochać takim jakim się jest.
Wyłam niesamowicie jak to oglądałam, byłam w szoku a zarazem bardzo szczęśliwa, że nareszcie byłe modelki zaczynają mówić o tym co dzieje się za kurtyną. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kupiłam sobie nowy biustonosz dzisiaj , jest akurat teraz ale ja naprawde nie miałam już nic do włożenia, na jednym staniku nie można jechać. A do porodu zostało troche jeszcze.
Wisienko tak to jest ta pościel, którą tak chciałam bardzo. Super sprawa, kolory boski ii teraz uprać i tylko szykować !!!!!!!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 lip 2007, 10:11

Hej... nie było mnie jeden dzionek.. ale postów :-D

Kasia3- fajnie Ci z tym baby shower, moim zdaniem to mądrzejsze że przychodza do Ciebie znajmoi jak masz jeszcze dzidzie w środku ,a nie jak jestems wymęczona po porodzie i jedyne o czym myślisz to odpoczynek,a nie naweł gości. Ale nie musze mówić jak jest w polsce, tutaj nie ma tradycji baby shower i pewnie jak się mała urodzi to się wszyscy na głowe zwalą :ico_olaboga:

Anita widze, że problemy z imieniem masz takie jak ja... nic do końca nie pasuje :ico_placzek:

kasia 1983 zazdroszcze tego powera, ja to sprzątam tylko dlatego, że mnie kurz i brud irytuje i sie zmuszam :-D A dzisiaj to mi się nawet na zakupy iść nie chce, może później się wygrzebie.

Wczoraj bylismy u pprzyjaciół bo sie przeprowadzają do nowego mieszkania i chłopcy wznosili sprzęty na górę, potem oczywiście było pifko,i ja znów robiłam za kierowce :ico_placzek: Wracając do domku złapała nas policja na jakąś kontrolę,a ja byłam zmeczona i zła więc otwieram drzwi i pytam " czy to konieczne bo ja ledwo siedze, jestem zmęczona i chce do łóżka" a policjanata tak zamurowało, że mnie od razu puścił :-D , az sama się zdziwiłam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-14, 10:49 ]
W końcu udało mi się zebrac w sobie i zgrac zdjęcie, przedstawiam mój brzusio z zeszłego tyg.-35tc: :-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to sprzed 2 tyg:
Obrazek

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 lip 2007, 11:30

Świetne zdjęcia, zwłaszcza to pierwsze jest niesamowite i inne.
A ja dzisiaj czekam na wózek i nie mogę się już doczekać. Godzinę temu mój M dojeżdżał do Częstochowy i jestem tak podekscytowana, a nie mam pojęcia o któej wróci, bo to jednak kawałek.
A u nas upał się robi po deszczach, co mnie przeraża, bo znowu spuchnę. Ale co tam.
Wybrać imię to rzeczywiście problem, ale Twoja propozycja 70anita jest ładna.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 lip 2007, 11:45

Kasia3 ta Tayra to jak dla mnie pier... nikt jak przywali nie moze byc zadowolony i dobrze sie czuc z tymi kilosami zobacz mismy przytyly gdzie dzidzius wody lozysko to jakies 6-8 kilo a pomysl sobie ze baba ma 15 kilo tluszczu wiecej i mowi ze sie dobrze czuje... absord... ja jakbym miala sie zajechac na silowni to wroce do swojej wagi moze tam mi z 3 kilo zostac ale na sylwestra to mam zamiar wygladac jak czlowiek... w zyciu tak zle sie nie czulam w swoim ciele. dodam wczoraj sie zwazylam a mialam juz tego nie robic i 19+ :ico_szoking: wiec odliczajac dzidziusia cala reszte i ten margines 3 kilo to mam jakies 10 kilo tluszczu do zrzucenia :ico_szoking:
Preudenc w koncu cie zobaczylysmy :ico_brawa_01:
dobra spadam troche posprzatac i umyc wlosy bo dojsc ze gruba to jeszcze brudena :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 lip 2007, 13:03

Pruedence, w końcu sie ujawniłas!!! Super fotki. Na jednej widac chyba góry. Och.... :-)

Nio, Kasiu3, musze cie rozczarowac z ta Tyrą... W USA to była miniafera wokół tego programu, bo okazało sie, ze ona specajlnie przytyła zeby nakrecic ten odcinek, po czym schudał. Moze nie 15 kilosów, ale jednak. I tutaj był szum, ze ona oszukała swoje fanki... :ico_olaboga:

A co do tradycji Baby Shower to to jest na prawde super. Po pierwsze, dzidzia jeszcze w brzuszku wiec przyszła mama nie jest tak zmeczona, po drugie, dostaje rzeczy które przydadza sie jej w pierwszych dniach po porodzie, np laktator albo podgrzewacz do butelek... Jak ktos ma sporo znajomych to nawet moga sie zrzucic na łózeczko czy cos droższego. Super sprawa. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 lip 2007, 15:01

No co do wagi to zgadzam się z anita, ja się czuję paskudnie teraz bo przytyłam w ciąży 16kg, cięzko mi się ruszać i mecze się jak stara baba, niewyobrażam sobie tylke przytyc normalnej wagi :ico_olaboga: , przed ciązą schudłam 7kg i zamierzam wrócic do tamtej wagi, bo wtedy cułam sie po ludzku :-D oczywiście w rozsądny sposób, tak żeby dzidzi nie zaszkodzić :-D

U mnie tez się teraz zrobił straszny upał :ico_placzek: i pewnie znów będę się pocic jak świnia i mi wszystko spuchnie...

A na zdjęciach rzeczywiscie sa góry :) Teście maja działke koło Maszany, więc czesto tam jeździmy na niedziele wypocząc bo to tylko 1h od krakowa :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 lip 2007, 16:06

Pruedence śliczny brzusio :ico_brawa_01:
Kasia3 masz super szczęście z tymi prezentami
ja przytylam 17 kg i jest mi za cieżko ale niestety nie moglam zapanować nad wagą :-D
a dzisiaj od rana znowu power mnie nie opuszcza wstalam o 7 i ciagle coś robię dopiero teraz usiadlam ale muszę wam powiedzieć że duzo lepiej sie jak coś robię niż jak leżę plackiem. Porobiłam generalne porządki w szafkach (wywaliłam kupe kilogramów niepotrzebnych rzeczy) a dzisiaj wojuje w kuchni bo zachcialo mi sie mielonych z serkiem i pieczarkami buraczki do tego zupka grzybowa i jeszcze salatka warzywna :-D muszę jeszcze poodkurzac i wyprasować firanki :ico_brawa_01:
cudownie sie czuje tylko w nocy gorzej bo wtedy najbardziej brzusio dokucza a maleństwo po zebrach kopie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

14 lip 2007, 17:10

witajcie ja dzis sie czuje jakby zycie zemnie uszlo normalnie jest taka duchota ze :ico_olaboga: leje sie ze mnie strumieniami :ico_placzek:
Pruedence sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasia1983, zazdroszcze ci energii podobno to moze oznaczac zblizajacy sie porod jak kobieta bierze sie za porzadki :-D wiec moze juz niedlugo :-D
Kasia3 dobrze ci ze masz takich znajomych ja tu prawie nikogo niemam zadnych kolezanek :ico_placzek: i niemam co liczyc na prezenty dla dzidzi
ale i tak juz wszystko mam praktycznie :-D wiec obejdzie sie bez pomocy znajomych :-D
a co do papieroskow to kochane nie dajcie sie skusic bo to jest tylko trucizna i nic wiecej ja niepale juz 11 miesiecy i nie ciagnie mnie wogole wrecz jak rozmawiam z kims kto pali to az mnie mdli taki to smrod i niechcialabym zeby moje dziecko czulo taki odor od matki :ico_olaboga: ale cala ciaze ciagnie mnie do kawy a ani razu sie nienapilam i mam nadzieje ze dopuki bede karmic piersia niedam sie skusic dodam ze pilam bardzo mocne dwie kawy zanim dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i to naraz kazdy sie dziwil jak ja takie mocne moge pic ito 2 naraz :-D ale jak zobaczylam 2 kreski na tescie to koniec i juz sie nienapilam :-D pewnie dlatego tak duzo spie po okolo 15 godzin dziennie :ico_wstydzioch:
naszczescie teraz w Anglii jest zakaz palenia w miejscach publicznych pubach itp. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec mozna spokojnie isc do pubu ( na soczek ) i niewyjsc z bolem glowy od wdychania tego swinstwa !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość