Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 lip 2007, 13:29

M0rD3CzKa, ale słodki Misiek z twojego Kacpra!!!!!!!!!
Ciekawie musiałby wyglądać przy mojej MisiUli ona waży ok 4300 hahahaa już sobie wyobrażam :ico_oczko: :-D
Co do fajek to chyba jestem w stanie was zrozumieć... cóż każdy maswój nałóg: kawa, słodycze, wycieczki, sex... hmmm szkoda tylko, że fajki tak szkodzą i fakt smierdzą... niemiłosiernie :ico_olaboga: :ico_oczko:
A no i maluchów mi szkoda, że wdychają... sama nie wiem może mam coś z głową a może ja już stara jestem... :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lip 2007, 13:56

massumi, dziekuje :-D nie masz nic z glowa bo masz racje fajki maluszkom szkodza, dlatego ja staram sie palic jak kacpi spi i tylko na balkonie :ico_nienie: chociaz wiem ze i tak pewnie czuje je odemnie :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 lip 2007, 17:22

Ja też sie melduje na nowym wątku :-D :-D :-D :-D :-D

Ja też wróciłam do fajeczek, całą ciążę nie paliłam, ale wiecie co, jak mały zaczał być na samej butelce, to jak pociągnęłam pierwszego sztacha to już wiedziałam że przepadłam tzn, że wróciłam do fajek na maxa, ja po prostu uwielbiam rano zrobić sobie kawkę( o ile mały da wypić, częściej jest to na raty) i do tego papieroski!!!!!!!

Ale fakt faktem szmierdzi wszystko włosy ciuchy ręce, a też się staram nie palić przy synku, to jednak i tak mu na pewno śmierdzi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-07-14, 17:28 ]
Ladybird23 ja też podaje mojemu szkrabowi inne rzeczy- kleik kukurydziany, kaszka bananowa, kaszka malinowa( ale ja robię na półgęsto i pije przez butelkę!, marchewka z jabłkiem, brzoskwinki(polecone przez Sylę),pił już też z Hippa herbatkę zsokiem z czerwonych owoców(bardzo mu ona smakuje)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 lip 2007, 18:08

Tzn. że w sierpniu moja mała też będzie mogła... takie cuda jeść??? Bo teraz only cyc... a u Miłosza jakoś później wszystko wprowadzałam... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lip 2007, 18:51

to i ja...

jagodka24 mi tez sie wydaje ze to niebył nałóg , bo teraz to sobie troszke popalam!!! jak po ciazy wzielam pierwszego macha to myślałam ze zwymiotuje, ale teraz popalam!!! tak jak Mordeczka jak śpi Mały w nocy i na balkonie!!! bo przez cala noc niedaje cyca to wywietrzeje- tak myśle-pewnie głupie!!!

mój M takie historie Erykowi opowiada :ico_szoking: ,że sama sie z tego brechtam!!!

Ladybird ja tez podaje, ale jak narazie tylko jabłuszko i soczek tez jabłuszkowy no i kleik ryżowy no a takto cycoszek!!!

[ Dodano: 2007-07-14, 18:52 ]
no ja tez pall male jakis tam węgiel drzewny, ale u nas niestety niema pall mali-no moze i stety bo pewnie bym wiecej palila,bo teraz to tylko w nocy!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 lip 2007, 19:59

a ja rzucilam razem z mezulkiem jak zdecydowalismy sie na starania o dzidzie i jak patrze na malego - to mi ochota odchodzi - karmie cycusiem i nie chce go truc. Mezulka tez ciagnie ale sie trzymamy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lip 2007, 21:55

ale wlasnie przez to ze rzucilam to duzo przytylam-nawet teraz mam jeszcze z 10 kilo do zrzucenia!!!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

14 lip 2007, 21:55

kurde ale szybko tu leca stronki
tak dziewczynki podaje jej różne smakołyki juz bo jak mi słabo mleczko je to chociaz inne rzeczy i będzie przybierać na wadze.raz jej podaje kachulke łyżeczka a raz z butli zależy jak przypasi.deserki juz próbójemy czwarty smak jabłko brzoskwinka i banany pycha najmniej martynce smakuje samo jabłuszka a najbardziej jabłko z marchewka.a wiecie co z tego wszystkiego zapomniałam o soczkach musze tez przecież jej dac bo ona uwielbia herbatke rumiankową i tylko ją chce pić ale nie wiem czy jak ciągle to nie zaszkodzi bo brak szkodzi ale nadmiar też :ico_haha_01: :ico_haha_01:
co do palenia to tez mi sie zdarzy ale moje palenie to raczej takie popalanie przed ciążą tez tak samo ,paliłam sobie wieczorkiem albo na imprezce do drinusia albo nie musiałam tydzień tak różnie i teraz to samo

[ Dodano: 2007-07-14, 21:56 ]
ide szukać tej ośmiornicy z fisher price ale nigdzie jej nie ma kurde

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lip 2007, 21:59

hmm moze ja tez bym sprobowala herbatke rumiankowa, bo niedawalam!! Ja tylko koprowa,ale dzis sprobowalismy soczek jablkowy!!!!

ten watek powinien sie nazywac PALACZKI <palacz>

[ Dodano: 2007-07-14, 22:00 ]
:-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

14 lip 2007, 23:46

:-)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, 21:34 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość