Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

14 lip 2007, 18:17

może ja też zajrzę na te nowe forum?
Mam nadzieję, że lepiej funkcjonuje niż TT, bo tutaj czasami trudno się dostać.

iza tam gdzie pisze "resize image?" musisz wybrać np. rozmiar 320x240 lub inny. Dziękuje Tobie też życze udanego wieczoru i trzymam kciuki za przespaną noc. Myślę, że skoro ją przetrzymasz to się uda !

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

14 lip 2007, 18:50

lista jest super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 lip 2007, 20:29

QUNICK super lista, ale nas duzo z tego lutego i jak fajnie widać ile dzieci sie jednego dnia urodziło hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 lip 2007, 20:40

LUTOWKI, A JA JESZCZE POLECAM FORUM http://www.edziecko.pl/edziecko/0,0.html mam tam tez konto założone jeszcze jak w ciązy byłam, jest fajne i podzielone tez na regiony obszerne w kazdym razie
To co uciekamy z T? jak co to musimy cała kupa hi hi zeby znow byc razem i razem przechodzic przez te radości i troski życia codziennego hi hi

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 lip 2007, 21:01

HEKKATE jesteś tez na edziecku? a pod jakim nickiem? o ty babo moze gadałysmy ze soba nie wiedząc o tym hi hi hi ???

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 lip 2007, 22:04

Hekkate Jej, mój Wojtek ma tez na policzkach taki czerwony placuszek i na dodatek bardzo szorstki., Ja smaruję to sudocremem ale niestety to jest skaza mój mały ma ja ja wcielam ciacho i budyń i trzyma go to z 2 tyg.

Noc Noc maiłam jak zwykle do bani, mały sie obudził o 23 i nie spał do 4 rano :ico_placzek: jak zasnął to spał do 6!
Dziś znów z kolei nie mógł zasnąć, teraz dopiero padł przed chwilką.

Dzis byliśmy na chrzcinach mojego siostrzeńca i ja jako chrzestna spisałam się chyba ok, skoro mały nie płakał :ico_haha_01: ale na Mszę daliśmy małego do teściowej i mały przepłakał całą naszą nieobecność, to chyba dlatego, że długo ją nie odwiedzaliśmy a jeśli już tak to takim czasie, że mały spał i jej nie widział ... Od przyszłego tygodnia idę z małym spać do babci Halinki na tydzień czasu, żeby się przyzwyczaił bo na wesele pójdziemy to będzie go bawiła całe w dni i jedną całą noc i potem znów we wrześniu dwa całe dni i dwie całe noce, więc żeby nie płakał!

Co do zmiany forum ja to dziewica forumowa byłam, Tik- Tak pozbawił mnie w tym względzie niewinności :064: rozdziewiczyłam się tutaj ... :): To moje pierwsze forum ... Ale mogę zmienić, byle z Wami :582: bo wkurza mnie to, że ciągle się psuje ale i tak jak nie będę tu pisać będzie mi łyso!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 lip 2007, 22:22

HEKKATE a jakie mleczko dajesz? bo wiem ze mimo, ze pisza i mowi sie zeby przygotowywac mleko tuz przed podaniem to ja robiłam sobie np dla Kapcerka butelke na noc i mialam w lodówce a w nocy tylko wstawałam i do podgrzewacza i gotowe więc miałm prygotowane i ono sobie stało nawet z 6 godzin albo jak jechalismy na plaze to tez miał m z diwe butelki z gotowym mlekiem. Wiem ze Nutramigenu nie mozna robic na dłzuej bo on tylko 2 godziny jest zdatny po przygotowaniu bo szwagierki robi małej swojej hi hi.
Dobranoc zmykam do łozeczka dzis męzusia mam w domku :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

14 lip 2007, 22:33

Hekate ja jestem na e-rodzina ww.erodzina.com/forum/index.php?sid=6258c76281d73b7f0119106bff5490a3 na tym jesteś?

A ja mam codziennie a my tylko 2 razy w miesiącu czasem 4 od porodu zero ochoty z mojej strony :ico_placzek:
No to i ja zaproponuje byłam na nim na początku ciąży

ww.baybus.net/index.php?sid=e6bc32f3bca7756b461ef9512ba2f7fc

Bluszczyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 lip 2007, 23:56

15 lip 2007, 02:57

Mojemu Maleństwu wyrżnął się dziś czwarty ząbek :-D :562: a wczoraj obśmiałam się jak norka bo ciotka jadła przy nim banana a on patrzył jej na ręce. Chciała sobie z niego zażartować i dała mu do polizania. Nie dastanawiał się bąbel jeden zbyt długo tylko jej go obgryzł. Ale miala minę g:galy
Mam jednak maly problem. Porobiły mu sie na plecach i karku potówki. Znacie może jakiś sposób żeby się ich pozbyć? Nigdy ich nie miał i nie wiem czy go to nie swędzi albo co...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 lip 2007, 07:42

BLUSZCZYK NA potówki najlepszy jest krochmal czyli kapanie dziecka w krochmalu a jesli ci sie nie chce przygotowywac to wystarczy ze do wanienki z woda wsypieśz pełna garśc mąki ziemniaczanej, wymieszasz i w tym kapiess małego :). Potówki znikna a raczej wysusza sie a ja dodatkowo po kapieli jak wytarłam Kapcerkowi skórke to wcierałam mu makę ziemniaczana w skóre i to pomagało jeszcze bardziej nawet w tym roku w te największe upały na początku czerwca tez mu powychodziły i go tak posmarowałam tą kartoflanka to po 2 dniach miał juz zasuszone hi hi a swędzi to napewno-Kacper to drapał az strupki sie porobiły a to takie malutenkie krosteczki a takie strupy mu sie porobiły więc jak twój mały bedzie niespokojny to moze tez byc od wędzacej skórki.
Super ze wyszedł ząbek kolejny ale szybko mu sie ta szuflada zapełnia hi hi :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość