Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lip 2007, 03:20

Asiu gratuluje coreczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj leos juz zaliczyl pierwsze zakupki dzisiaj.. powiem krotko moj syn sra na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: doslownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po wejsciu do peirwszego sklepu od razu poczulam znajoma won.................hihi
ja maniaczka zakupkow jestem zalamana hihi widac tatus synka przekabacil hihihhi
a potem zaczal marudzic i kwekac.... za cyckiem co mu sie raczej nie zdarza.... hihi

dzis juz pierwsza pepkowka sie odbyla.. a kolejne na dniach hihi

przesylam buziaczki i z wytesknieniem czekam na kolejne lipcowe maluszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie bojcie sie porodu!!!!!!!!!! zobaczycie jaka bedzie jazda... nie zawsze musi byc dlugo i bardzo bolesne.. sama jestem tego przykladem i nie tylko... takze spokojnie...
bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam papa

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 lip 2007, 10:15

Czesc co uwas slychac ? rozdwoil sie juz ktos ?

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

15 lip 2007, 10:22

Siedzę sobie czytam i podziwiam śLICZNE MALEńSTWA rozdwojonych lipcoweczek :ico_dziecko:
Musze sie przyznac ze troche wam zazdroszcze bo tez bym juz chciala przytulic moja kruszynke . co prawda moj Grzes juz ladnie jest ulozony i glowka pcha sie co jakis czas ale to by bylo na tyle.Szyjka jeszcze sie nie skrucila a rozwarcie jest ponoc na opuszek palca wiec jeszcze mi przyjdzie poczekac. Zastanawiam sie w jakim czasie dochodzi do skrucenia szyjki i rozwarcia .Polozna mowi ze wczesniej nic nie bedzie a szkoda bo zapowiada sie ladna pogoda i mozna by wychodzic z maluszkiem.A apropo spacerkow po jakim czasie zaczynacie pierwsze wycieczki na pole czy trzeba odczekac 2 tygodnie?Wkoncu to lato. :ico_ciezarowka: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 lip 2007, 10:54

Witajcie kochane :)
właśnie dostałam sms-a od Joasi: "Cześć kochane Mamuśki. My nadal w szpitalu każdego dnia czuję się lepiej a mała tylko chce dyda. Wyjdziemy w środę to wejdę na TT. Pozdrowienia. Która mama ma dzidzię?"

dziewczynki co u was?.... może dziś przybędzie nowa mamusia?
ciekawe co u Kingi i Anulaf?

u mnie za oknem upał....fajowo!!!

a z racji 15 dni do końca stawiam pyszny :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:

[ Dodano: 2007-07-15, 10:57 ]
moniw co do skacania szyjki to nie ma reguły.....moja znajoma była u gina, który powiedział, że jeszcze szyjka twarda....nie ma rozwarcia....a na drugi dzień urodziła...

ja ze spacerkami nie zamierzam długo czekać, jeśli będzie ładna pogoda to już po paru dniach wyjdziemy na dworek. :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 lip 2007, 11:42

hello, dzieciaczki co jedno to ładniejsze :-D
a mój maluch pomału zaczyna sie już rozbujał i dziś wydolił cała buteleczke mleczka, a później jeszcze cyca :-D wiec niedługo to się z niego mały tłuscioszek zrobi :-D
A poród racja wcale nie jest taki straszny tylko trzeba do niego pozytywnie podejść, pozytywne myślenie to połowa sukcesu :-D
a ja trzymam kciuki za wasze szybciutkie rozdwojenie :-D
Ania sie coś nie odzywa moze w końcuu jej córaa się zdecydowała do nas dołączyc :-D
Basia poród pierwsza klasa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 lip 2007, 15:41

moniw ja rano o 9 nie miałam jeszcze szyjki gotowej do porodu a o 16 już zaczynalam rodzić..... Więc nie ma żadnej reguły....... Życzę ci żeby było szybko bo wtedy nie stresujesz się zbytnio.... :-D :-D :-D
Ciekawe co tam u Kingi i Ani.....???
A u nas dziś pierwszy mały sukces tzn. Nati zasnęła sama nie przy cycu....... Rano byliśmy na spacerku a wieczorkiem wybieramy si ę na jeszcze jeden..... Jaka przyjemność tak jeździć wozeczkiem....... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 lip 2007, 15:46

a ja mam ciagle skurczki...hehe moze to juz neidługo :)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 lip 2007, 17:11

doświadczone dziewczyny lub te nie, mam pytanko : od rana myślałam ze nie moge utrzymac moczu, ale czy to mozliwe ze sączą mi sie powoli wody????? czytałam w książce, ze moze tak byc ale bardziej na leżąco, a mi powoli leci jak chodze lub siedze, a tak pozatym to nie mam objawów zadnych typu bolących krzyży lub bóli w podbrzuszu
aha: od rana troche krwawiłam

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

15 lip 2007, 17:22

Czesc ! Dzis faktycznie straszny upał nie wiem jak wasze samopoczucie ale ja czuje sie jakos sennie i ociężale wypiłam :ico_kawa: bawareczkę i zjadłam :ico_tort: mniam.

Termin sie zbliza i odczowam niepokoj albo pewnego rodzaju zniecierpliwienie.Myślę ze człowiek byłby dużo spokojniejszy gdyby wiedział KIEDY to nastąpi.
Do tego stałam sie strarznie poddatna na zmiany nastroju :ico_puknij: śmieję się że czuję się jak :ico_ciezarowka: .Niepokoji mnie pojawienie się nieznacznego plamienia :ico_szoking:( moze plamienie to za duzo powiedziane )czy myslicie ze to jakies początki?Połozna mówiła że niepokojące może być krwawienie więc chyba jest wszystko ok.

Pytanie do rozdwojonych : czy zawsze odchodzi czop ?czy porod moze sie zacząć bez tego? :ico_puknij:

:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-15, 17:33 ]
martuchafrost :ico_haha_01: moze to właśnie twój wielki dzień :524:
Trzymam kciuki :-)
Wkońcu 15 lipiec to ładna data.
Aco do tych wód to nie zawsze chluśnie jak z wiadra wazne żeby byłe czyste wtedy nic nie grozi dziecku.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 lip 2007, 17:47

Moniw moze jakos razem sie rozdwoimy??????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość