Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 lip 2007, 11:02

Witaj Izunia, , oj szkoda mi ciebie i Marleny że tak się staracie i nic :ico_placzek: , a jak było z zajciem 1 raz w ciąże?? Też był problem czy nie??

Ja się trochę boję porażek bo z Milanem nam sie udało za 1 podejsciem.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 lip 2007, 11:06

siunia, nie z pierwszym nie było problemu bo była to wpadka ;)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 lip 2007, 12:52

Izunia, haha, widzisz czasem wpadki fajne są, bo jak człowiek się tak stara i stara to czasem załamać się idzie

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 lip 2007, 15:47

Siunia u nas imprezka bedzie w przyszlym tygodniu, bo Krzysiek ma urodzinki, kurcze a ja nawet nic dla niego nie mam... A tak glupio brac od niego kase zeby mu kupic cos za jego wlasne pieniadze. A wogole to zazywasz moze kwas foliowy?? Bo ja zazywalam jeszcze przed ciaza, bo podobno dobrze jest brac, i potem przez pierwsze trzy miesiace. A teraz zazywam caly zestaw witaminek, Prenatal.

Izunia to Wy nie byliscie jeszcze u lekarza?? :ico_szoking: Ja myslalam ze robilas moze jakies badanka... No to Kochana idzcie szybciutko nie ma co czekac!!! Moze dostaniecie jakies tableteczki albo cos, i bedzie bez stresu i wogole i szybciutko uda Ci sie zaciazyc :ico_ciezarowka:

Jak tam remont u Marlenki?? Strasznie mi jej tu brakuje!!

A ja jutro na lotnisko po rodzicow, tak wiec bede miec zajecie i juz pewno nie bede wpadac tak czesto...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 lip 2007, 18:31

Dominisia, biore biore przy Milanie tez brałam, Marlena robi w domu remont, pewnie dopiero wroci na tt jak skonczy.
To super że juz jutro rodzice beda. A co do prezentow to u mnie podobnie, głupio wziasc od męża żeby mu cos kupic. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

15 lip 2007, 21:48

cześć dziewczyny
ja tylko na chwilkę się dorwałam do kompa, bo wieszaka szukam na allegro nas buty i ubrania
ale się za wami stęskniłam,
ale u mnie remont i nie mam jak do rodziców przychodzić, a jak przyjdę to brat na kompie, a ten remont to już mnie wykańcza, ale jeszcze ze 3 dni i koniec, bo teraz remontujemy kuchnie i korytarz, a potem 2 tygodnie przerwy i remont pokoju
ciesze się że już będzie ładnie w domku, ale remonty wykańczają, ręce bolą, ale za to mięśnie rosną
a test oczywiście negatywny
no nic trzeba dalej działać, ja to juz prawie 2 lata kwas foliowy wcinam
odezwę się po remoncie
buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lip 2007, 09:47

Dzień dobry
Dziś dobry humorek mam bo słoneczczko świeci.

Zaraz jedziemy z mężem na zakupki, kupie sobie pokrowiec na moj nowy tel.

Miłego dnia życzę!!!!!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

16 lip 2007, 16:45

U mnie zisiaj piękne upały kocham taką pogodę!!!!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 lip 2007, 11:55

Witam
A u mnie dzis beznadzieja, pada, w nocy lało, była burza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 lip 2007, 15:01

Czesc dziewczynki! Nareszcie nie wiem co to nuda, chociaz pogoda paskudna! Mamusia karmi mnie roznymi pysznotkami bo twierdzi ze nic nie jem, no i przywiozla mi duzo rzeczy dla Jasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Plotkujemy caly czas i jest super, humorek od razu mam lepszy!!

Marlenka, fajnie ze sie odezwlas, zycze powodzenia w remoncie no i potem koniecznie pochwal sie rezultatem :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość