astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 lip 2007, 15:03

Jasnie Pani ja znowu slyszlalam ze zielone kupki sa od mleka. Moj pil Nana i po tym mial a teraz ma znowu zolte.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lip 2007, 15:20

hej mamcie... hihi

ja na chwilke hihi kurcze musze zmienic suwaczek.. ale to potem

dzieki kochane za komplementy dla leoska hihi on jest slodziutki na maxa hihi
i mowia ze do mnie podobny. a najbardziej do mojego taty... hehe

julie bardzo lubie czytac twoje posty. :-D . sa zabawne... i pozytywne na maxa ,.,. :ico_brawa_01: widac ze jestes wesolo nastolatka.. hihi :ico_brawa_01: chyba bysmy sie dogadaly hihi bo ja nastolatka juz nie jestem ale czuje sie na tyle hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zycze udanej randeczki!!!!

co do kupek to moja polozna powiedziala ze na poczatku kiedy misiek ssie siare to robi te zielono czarne hih a dzis wlasnie zaczelismy 3 dobe i mam juz mleczko i kupki sa zolte.. i tak ma byc.. tzn ona tak powiedziala.. cos jak musztarda hihi
i zgadza sie wszystko wiec jestem spokojna

ale cos maluszek jak jadl regulranie wczoraj tak dzis rani zjadl o 8 a potem za nic nie chcial ssac... doslownie minutke possal i koniec. probowalam tak ponad pol godziny i dalam mu spokoj..
on spi przy cycku non stop... hihi
ale to na razie poczatki i wierze ze wszystko sie unormuje hihi

dzis mam pelne cycki i twardawe.. i oczywicie boje sie tego zapalenia i bolu o ktorym tak wiele tu poczytalam... :ico_olaboga:
wiec sciagnelam 40ml z jednej piersi...
a druga zaraz podam hihi

oki to zmykam nakarmic leosia bo zaraz jedziemy na pierwsze zakupki z maluszkiem hihi ale fajnie tralalalala jakas garderobe musimy mu sprawic hihi bo ja myslalam ze rozmiar 0-3 bedzie dobry... a to wielkie na maxa hihi i zostaly same spioszki i body hihi

no to pozdrawiam i dajcie znaka jak sie przeniesiecie na nowy watek co bym was dogonila hihi
a gdzie kamilka????
nadal u rodzicow?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 lip 2007, 15:50

Madziorka Leoś jest superaśny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Juli fajnie, ze wraca Ci humorek i wogóle :ico_oczko: ja teraz czekam az u mnie wszystko się unormalizuje.. narazie mała jest bardzo marudna :ico_placzek:
Aciu przykro mi, ze mała ma problemy ze skórką... :ico_noniewiem:

Ja wczoraj kupiłam laktator, przepłaciłam 70 złotych w desperacji, ale juz nie wiedziałąm co mam robić, no i ściągam mleczko kazdy raz, potem jak mała niedojada dokarmiam ją tym ściągniętym.. moze mleka zacznie wiecej się produkowac?
Dzisiaj Waneska napędziła na mnie starcha w nocy. O 3.30 zaczęła wrzeszczeć normalnie nigdy tak nie słyszałam... biedaczka udławiła się slinką chyba albo odlało jej się (chociaz dopilnowałam zeby z wieczora jej się odbiło i lezała na boczku) jak zaczęła się wykręcać, zrobiła się czerwnoa napięta, matko nie wiedziałam co mam robić... :ico_placzek: połozyłam ją na brzuszku sobie na rękę, zeby to wszystko wypluła.,. no i przeszło.. biedaczce az noskiem poszło, utuliłam ją dałam cycucha i zasnęła, tak mi jej zal było :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a większy był strach ze ją stracę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 lip 2007, 16:13

Alineczq jejku przykro mi jednak cale szczescie ze wszystko dobrze sie skonczylo. Tak jak piszesz najgorsze to stracic malenstwo. Ja tez jak mi cos nie gra jak on spi to czuwam dopoki sie nie uspokoi a teraz to spi kolo mnie na foteliku samochodowym wiec mam go pod kontrola.
Cos wymyslilam z tym jedzeniem przebilam jeszcze jedna dziurke w butelce aby wiecej plynelo moze tym go oszukam bo ja juz normlanie nie daje rady jak on placze ja razem z nim.
A z tym zakrztuszeniem to ja mialam takie przeboje w szpitalu po jego urodzeniu bo mi wymiotowal dwa dni zielonymi wodami i to masa tego bylo ale ile ja sie strachu najadlam.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 lip 2007, 19:16

Alineczq pisze:połozyłam ją na brzuszku sobie na rękę, zeby to wszystko wypluła.,. no i przeszło..
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no to sie strachu najadlas :ico_szoking: :ico_szoking: moja tez sie kilka razy zakrztusila, ale mi tylko wystarczylo ja obrocic na jej prawy boczek i przechodzilo

madziorka hihi pisze: bo ja myslalam ze rozmiar 0-3 bedzie dobry...
ale ci fajnie :ico_brawa_01: ja rozmiar newborn nigdy Luscie nie zalozylam, bo byl za maly, a teraz juz 3-6 bluzy od dresu sa na nia dobre. jak tak dalej pojdzie to nie zarobie na nia :ico_olaboga:

astrid ja zawsze tym samym mleczkiem karmilam i na poczatku kupki byly normalne,a teraz troche zielonkawe, ale jej sie wlasnie rzadko odbija po jedzonku...

[size=200]a teraz najwazniejsze:[/size]

[size=200]Jako zalozycielka nowego watku oglaszam, ze wszystkie czerwcowki juz rozdwojone, w zwiazku z czym wyganiam je na noworodki :-D
jak ktos bedzie probowal wprowadzac dywersje to :wpale: :wpale: :ico_oczko: :-D [/[/size]

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 lip 2007, 19:33

to ja tylko madziorce pogratuluje i tez sie przenosze :ico_haha_01: madziorka Leos przesliczny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

16 lip 2007, 10:19

JAŚNIE PANI A JA???

udało mi sie urodzić w czwartek, od poniedziałku byłam w szpitalu, w końcu poród wywołany,
wczoraj (niedziela wróciłam)

Jacek jest spoko, ale wcale nie śpi, mam problemy z karmieniem (brak pokarmu) i inne dolegliwości...

Opisze wszystko jak troche sie pozbieram, bo właśnie siedze goło z dzieckiem u cycam, jedząc bułkę i piszac to

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

16 lip 2007, 11:29

hello dziewczyny

wpadlam tylko na chwilke pochwalic sie moja Smerfetynka :D :D a ledwo weszlam juz sie obudzila i wrzaskiem zazadala mleczka :D :D ale na szczescie sa dwie ciotki (co jedna to bardziej chetna, boje sie ze sie pobija) zeby ja nakarmic :D :D :D

Mala jest grzeczna nieslychanie (a spodziewalam sie ze bedzie taka jak mamusia i tatus czyli nie do wytrzymania a jednak nie :ico_haha_01: ) spi jak aniolek, wypije mleczko i na 5-6h mamy ja z glowy :D nawet czasem nie wiem ze mam dziecko w domu :D :D zdarzaja sie niestety czesto kolki ktore dzielnie probujemy zwalczyc i nawet sie udaje, najlepszy w tym jest tatus (masuje i nosi az przestanie :D )

tak ogolnie to jestesmy przeszczesliwi Mala jest strasznie silna :ico_szoking: juz bardzo wysoko podnosi glowke, pepuszka nie ma od 4 dnia i smieje sie bez przerwy :D :D :D

u mnie juz lepiej choc podwozie boli to daje rade, mleko niestety odciagam bo mala cyca nie chce, ale jest to szczescie ze moge ja karmic moim mlekiem a nie modyfikowanym choc bylo takie zagrozenie i stad tamten dolek :ico_placzek: zanikal mi pokarm ale zaczelam pic herbatki na laktacje i teraz wyciagam prawie pol litra naraz :-D

to chyba na tyle

aha i jeszcze focie mojego Skarbika :D :D :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 lip 2007, 12:41

haniu przesliczna...karla gratulacje :ico_brawa_01: dziewczyny przenosimy sie na nowy watek,na czerwcowe dzieciaczki,sama tam jeszcze nie dotarlam,bo tesciowa mi do kompa zaglada hi hi a teraz wyszla na fajke to krzystam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

16 lip 2007, 13:15

Podajcie dokładnie GDZIE ten NEW WĄTEK??
bo nie mogę znaleźć;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość