Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 14:08

ja tylko na chwileczke pocieszyc sie z tego, ze marta rodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , zabraknie nam ciezarowek niedlugo :ico_olaboga: , czyja teraz kolej?
u nas wczorajszy wieczor, noc i terazniejszosc bardzo ciezkie. Myszka-Kiszka nie chce spac, kolki nie ma, bo brzuszek mieciutki i nie ciagnie nozek do brzuszka, na zabki chyba za pozno, a wszystko rozbija sie o smoczek od butelki :ico_olaboga: , placze tak jakby byla glodna, ale przeciez nie mozna jesc co 15 min, wiec tylko mietoli ten smoczek w dziobie, a zwyklego nynusia nie chce - wypluwa. czy to moze byc z upalow? bo strasznie goraco u nas. Ona tylko w bodziaku i pampersie lezy a i tak sie poci :ico_olaboga: . teraz ja troszke oszukalam i do wozka wlozylam, wiec na chwilke zasnela...
kasik wspolczuje cioci, wygon do PL tych wszystkich twoich pomagaczy i bedziesz miala wiecej pracy, ale w zamian swiety spokoj :ico_oczko:
ilonka mi tez tysiace par spodni wisi w szafie i tylko w jedne sprzed ciazy wchodze, bo przyduze byly wtedy :-D , ale mam to gdzis, bo mam tak malo czasu na jedzenie, ze jak juz sie do koryta dorwe, to wciagam nosem wszystko co w zasiegu wzroku :-D , nie da sie dietowac :ico_olaboga:
Juli jestes moim guru!!! ja tez chce byc taka jak ty, zeby geniusza wychowac, bo w koncu nie bede twojemu synowi jakiejs niedorajdy podsuwac :-D
gdzie kaska? lenoslawa ja zamordowala? :-D

pamietacie zdjecie wieloryba z wielkim brzuchalem w pontonie? oto sam brzuchal w pontonie :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

chyba sie nowa sukienka nie spodobala
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

niesmialy usmieszek dla ciotek z TT
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

kiedys tez bede duza!!!
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 lip 2007, 15:25

Jasnie Pani :) pisze:oto sam brzuchal w pontonie

brzuchal lepiej sie prezentuje oddzielnie :-D
Wspolczuje ze Luśka tak sie meczy w te upaly. A co do picia to dawaj jej ile tylko chcesz. Prochnicy jeszcze nie dostanie bo zebow nie ma :-D

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

16 lip 2007, 16:09

hej dziewczyny!! zadko zagladam tu bo przez weekend to moj maz wiecej korzysta z kompa i netu niz ja wiec nie mam dostepu za bardzo :-)
Madziorka ja jestem z Jaroslawia a Adama poznalam o ile dobrze pamietam w duszpasterstwie, tak jakos mi sie kojarzy, ale to bylo bardzo dawno temu w szkole sredniej, czyli jakies 8-10 lat temu. On mnie penie nie pamieta, Twoja Twarz tez kojarze ale chyba nie rozmawialysmy nigdy! zamiescilam swoje zdjecie gdzies na UK, wtedy nie nosilam jeszcze okularow :-D ten swiat to naprawde jest maly!!
Julie spryciarza masz synka!! juz z nocnika korzysta :ico_brawa_01: on ma 8 miesiecy i juz chodzi- super!! a kiedy zaczal chodzic??
Ja z Marcelkiem lecimy w srode do Polski na 2 miesiace, wiec nie bede sie odzywla na TT bo tam nie mam netu!!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

16 lip 2007, 16:29

witajcie!
wskoczylam zobaczyc czy marta juz cos przekazala mam nadzieje ze nie jest zle i szyciutko bedziemy sie franiem najmlodszym w polonijnej rodzince zachwycac :ico_haha_01: :-D
ja bylam u tej pani co sie ma natusiem zajmowac od wrzesnia lagodnie chce go wprowadzic hihihi i chyba nie bedzie dla niego problemu bo ja bede pewnei panikowac :ico_noniewiem:
jasnie pani luska cudna :ico_brawa_01: tez sioe zgadzam ze brzuchol w pontonie sam lepiej wyglada :ico_oczko:
a z tym nocnikiem to faktycznie trzeba konsekwentnie ale akurat hihi moze ktos nie uwierzy ale ja jestem straszna- coz jestem spod znaku panny i akyurat niektore cechy bardzo do mnie pasuja :ico_oczko: jak juz cos sobie postanowie to chocbym miala budzik co 2 godziny nastawic to zrobie hihihihi nie ze wszystkim tak oczywiscie bez przesady ale ten nocnik to sobie wzielam za punkt honoru :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 lip 2007, 17:29

martucha czekamy na franusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: boze zeby tylko szybko poszlo.. :ico_olaboga: . i te bole krzyzowe przeszly brrr ja na szczescie nie mialam... :ico_olaboga:
epidural byl w planie porodu ale czasu braklo :ico_oczko: poza tym nie bolalo na tyle mocno wiec nawet o tym nie myslalam :ico_szoking:
za to gas and air fajna sprawa.. :ico_oczko: . maly odlot hihi :ico_brawa_01:

MARCELINA :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
DAWAJ SWOJA BUZKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my z adasiem wlasnie w duszpasterstwie sie poznalismy 11 lat temu!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihi
ale jaja!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: napewno kojarze twoja twarz hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ty masz na imie marcelina? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: bo ja pytalam adasia ale on po imieniu a nie kojarzy, a to dosc oryginalne imie i bardzo ladne hihih :-D
adas ma siostreznice-chrzesnice o tym i imieniu i jeszzce jedna dziewczyne tutaj poznalismy marceline i tyle..marcelin znamy hihi :-D hihi takze pewnie bardziej twarz skojarzymy hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale ten swiat maly? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a ty gdzie mieszkasz w uk???
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

fela sliczne foteczki z nad morza!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja z tyciem mam to samo (tzn teraz to chwilowo niekatulane hihi :))) zawsze mialam niedowage i problem w tyciem hihi ale teraz jestem w sam raz.. tylko brzuszek musi spasc i bedzie super hihi
cycki sie zaokraglily hihi wiec bede laska hihi :ico_oczko: zartuje oczywiscie hiih :-D ale fajnie jest miec biust . :ico_szoking: . i jak sie nigdy nie mialo to sie trezba cieszyc :-D i adas tez uradiwany.. choc scisnac sobie nie moze.. boi twarde hihi... :ico_brawa_01:
ale kaze mu mowic, ze wolal poprzednie :ico_oczko:

gosia jaki sliczny twoj tomeczek niemowlaczek hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ilonka super foteczki..cioteczka madziorka lubi takie klimaty shoppingowe... hihi moze zamienimy sie kiedys dzieciaczkami. :ico_brawa_01: . ja chetnie zabiore sie z vinee na zakupki bo moj leos niezbyt zainteresowany hihi :ico_placzek:

kasik wspolczuje ciotki!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
zwariowala chyba!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: o 7 na spacer??????????????? :ico_puknij: :ico_puknij:
ja bym zamordowala bez skrupolow hihi :ico_oczko:
jakby co to my tu wszystkie zgodnym chorem potwierdzimy w sadzie twoja niewinnosc :-D

ilonakk9 pisze:wisi mi chyba z 12 par jeansow z gapa
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

julie podziwiam za wytrwalosc.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale faktu to nie zmienia ze masz genialne dziecko i juz!!!! :ico_szoking: :ico_szoking:

jasnie pani luska sliczna i duza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D
a gdzie nasza maniaczka tt lucy??? :ico_szoking: :ico_szoking:

a u nas lajcik hihi :-D
nudzimy sie obie z mama.. :ico_szoking: tzn ja mam zajecie jak zawsze.. necik hihi :ico_wstydzioch:
a mama siedzi na tarasie z leoskiem..on spi w wozeczku a mama rozwiazuje krzyzowki z nudow.. hihi
i juz mowi, ze ona do polski bez wnuka nie wraca hihi zakochala sie kobita na stare lata hehe :ico_brawa_01:
mialysmy isc na zakupki z malym, ale czekamy na polozna i z domu sie ruszyc nie mozna.. hihi jutro nadrobimy hihi

wlasnie leos zlapal czkawke. :ico_oczko: . lezy u babci na ramieniu i glowke sam podnosci moj misiaczek :ico_szoking:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 17:55

cześć kochane!
Jani Pani, jestem wdzięczna za tęsknote za mną
Jasnie Pani :) pisze:gdzie kaska?
ale chyba chcesz stówe pożyczyć, co??? :-D
Lenosława mnie jeszcze nie wykończyła, ale wszytsko jest na dobrej drodze :ico_haha_01:
zdjęcia malusiej przecudne :ico_brawa_01:
Ilonuś, serdecznie dziękuję za cynk o Martusi :ico_sorki: :ico_oczko: jesteś kochana, bo tak o niczym bym nie wiedziała :ico_oczko: na razie z dietą daj spokój, ja do jesieni odpuszczam, a musze mieć bratnią dusze z oponą :-D Vinee w ózku na zakupy...jakbym lenke widziała :ico_oczko:
Gosia gdzies te szdjęcia w kiecce wklejała i raczej nie kasowałam, ale cholera wie :ico_oczko: w każdym razie największy efekt dały majtki ściągające :-D troche mnie pocieszyłaś z tym sikaniem Tomka, bo ja jak Fela juz zaczynałam sie zastanawiać, czy to aby nie już powinna lenka sikać do nocnika :ico_noniewiem:
Felunia ale ci zazdroszcze tego morza :ico_brawa_01: super wyprawa :ico_brawa_01:
Madzia co tu dużo pisać, Leoś to wielki przystojniak :ico_oczko: a z Marceliną to rzeczywiście miałyście szczęscie, takie spotkanie :ico_oczko:
Julie ja nie wiem ja ty to robisz z tym nocnikem? ja sadzam lenke po spaniu, w ciągu dnia stękam, sama siadam na nocnik, a do niej nic nie dociera :ico_noniewiem:
Kasia po prostu ciotka jest do odstrzału :502: i tyle na ten temat :-D

a my podrzuciliśmy lenke rodzicom w sobote, a w niedziele rano do nich pijechaliśmy i spędziliśmy dzień na błogim lenistwie nad wodą, troche sie przysmażyłam :ico_oczko: w PL pogoda jak w hiszpanii, ponad 30 stopni :ico_szoking: w 20minut można sie opalić na skwarka :ico_oczko:
wieczorem wkleje zdjęcia, ale tylko dwa. bo nie naładowałam baterii i padł :ico_oczko:

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

16 lip 2007, 17:56

Madziorka to naprawdze szok ze z Jaroslawia i na TT sie spotkac calkiem przypadniem!! to moje zdjecie, napisz czy mnie kojarzysz!!
[img][img]http://img181.imageshack.us/img181/1823/vsetko041hq8.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-07-16, 17:58 ]
a na imie mam Monika.

[ Dodano: 2007-07-16, 18:07 ]
w UK mieszkam w Cardiff

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 lip 2007, 20:13

czesc dziewczyny,ja na chwilke.chcialabym wam wiecej napisac,ale sie boje,ze ktos mi przez ramie zajrzy :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-16, 20:18 ]
:ico_haha_01: :ico_haha_01: chyba wiecie kogo mam na mysli :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie mam chwili spokoju he he skupic sie nie moge taki gwar sie zrobil :ico_zly: i to nie zasluga oliverka :ico_haha_01: :ico_nienie: marta super,ze rodzisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: madziorka Leos przepiekny,ciagle go ogladam :ico_brawa_01: kasiaa w srode jedziemy do ambasady ,dlatego potrzebuje nosidelka...jedziemy po paszport,wiec maly musi byc :-D a nosidelka wciaz nie mam :ico_szoking: wczoraj wyslali,mam nadzieje,ze jutro dojdzie :ico_noniewiem: a co do epiduralu,to jak on dziala???nie czulyscie tych boli krzyzowych?bo na mnie nie zadzialal :ico_olaboga: madziorka a ty mialas epidural? czy tylko gaz? pozdrawiam dziewczyny :-D jutro wieczorem wiecej napisze ,bo goscie pojada

[ Dodano: 2007-07-16, 20:25 ]
zapmnialam napisac,ze wszystkie fotki obejrzalam i sa super :ico_brawa_01: podoba mi sie Vinee na zakupach :ico_brawa_01: i tomus jak mial 5mies jest poprostu sliczny :-D gosiaaa on mial takie jasne wloski od poczatku,czy mu zjasnialy?fela kondzio boski,a i Ty fajna laseczka :ico_brawa_01: marcelinaciekawa jestem czy sie znacie z madziorka :-D

[ Dodano: 2007-07-16, 20:26 ]
kurde,ale ze mnie gapa zapomnialam o modelce Lucji :-D podoba mi sie zdjecie jak reaguje na nowa kreacje :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 20:30

lucy23, no nareszcie, już miałam policje zawiadowmoć, że teściowa przyjechała, a o tobie słuch zaginął :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 20:35

lucy23 pisze:kurde,ale ze mnie gapa zapomnialam o modelce Lucji podoba mi sie zdjecie jak reaguje na nowa kreacje

sama jej te nowa kreacje zakupilam i jej sie nie podobala :ico_olaboga: wiec teraz musze ja z madziorka na zakupy wyslac, kupi sobie co jej sie bedzie podobac :-D

a mi sie podobal sposob napisania przez Lucy postu - najpierw sie poskarzyla, ze jej ktos zajrzy przez ramie i wyslala :-D a potem reszte dodala :-D :-D

kasia myslalam niesmialo o jakis trzech stowach :-D :ico_oczko:

mam pytani do przebywajacych w UK, ale poza Londynem, w zwiazku z tym, ze okolo grudnia konczy mi sie macierzynski i trzeba bedzie do UK wracac. Nie chce juz mieszkac w Londynie, bo jest brzydko i drogo. Moglybyscie mi napisac cos o realiach panujacych u was w miastach (ceny wynajmu mieszkan - takich one or two bedroom flat, mozliwosci znalezienia pracy - dla osob ze srednia znajomoscia jezyka, bo moj maz jeszcze sie, cholera, go dobrze nie nauczyl, i takie tam rozne przydatne rzeczy). dzieki z gory

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość