Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 lip 2007, 18:03

a moja mała dzisiaj sie zakrztusiła podczas jedzenia :ico_placzek: ja normalnie wpadne w jakąś nerwico-depresje
tak strasznie sie o nia boje że nawet sobie nie wyobrazacie
niech mi kots pomoze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie wiem do kogo sie udać czy jakis lekarz mi pomoże??????????
albo chociaz powie co jest grane
lece juz na herbatkach uspokajających ale za duzo nie moge bo nie bede jej słyszec
co ja mam zrobić?????????? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-16, 21:37 ]
zborra kochana moja napisz mi prosze cos o dobijaniu twojej małej
nadal bierzesz ja na beka w trakcie karmienia?
powiedz dlaczego lekarz ci tak zalecił bo nie pamietam
zastanawiam sie czy u mojej tego nie zastosować

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lip 2007, 22:08

Znalazłam w końcu chwilke, A. poszedł do pracy wiec mam spokój, odkad przeczytał, ze każda pisze cos na temat swojego męza czepia sie i jak tylko włączyłam kopmuter to od razu pytał: a ty zaś na te swoje forum wchodzisz?a najbardziej śmieje sie z tego, ze każda pisze: mój A., J., G. itp :ico_oczko:

Miło dziś spędziłam dzień, choć dojazd był okropny, nie dosć ze taki ukrop, to jeszcze na głównej drodze robia nowy asfalt, albo kanalizacje i co chwię na światłach trzeba stac, mała w trasie wypiła 100 ml herbatki, normalnie zajechalibysmy w 10-15 min a tak chyba z 30 minimum nam to zajęło. Jutro mamy jechać inną trasą, ze niby lepszą, zobaczymy jak bedzie tak samo to w srodę juz na pewno nie pojadę, bo szkoda mi dziecka!A najlepsze ze wsadzilismy mała do tego siedzonka śmiesznego, ale włozyłam do niego poduszke i kocyk zeby miała wygodnie, ale niestety nie dało sie go zapiac, nie wiem juz sama czy lepiej z tym siedzonkiem nie zapietym czy moze na rekach, albo w koszu z wózka :ico_noniewiem:
Opaliłam sie troche tzn, twarz, dekolt i ramiona, nie wiem reszty jakoś to słonce nie chwytało :ico_zly:

doris miło ze juz wróciłaś, napisz jak było na wakacjach w miejscowości, której nazwy nie pamietam i nie wiem gdzie leży!!

jagódka no moja siostra tez mi mówiła o takim zagęszczaczu na ulewanie, ale czy to ma sens, ja słyszałam ze powoduje on zatwardzenia u dziecka, jak to w koncu z nim jest?
Ja czytałam gdzies na forum ze dziewczyny zageszczają mleczko swoim maluchom juz od 2 czy 3 miesiaca kaszką czy kleikiem, ale czy to jest dobre dla dziecka? :ico_noniewiem:

zborra chcesz wiedziec jak to wczoraj było?albo raczej jak miało być...nie powiem ataki były do czasu jak zaczelismy patrzec na ten film, po filmie miało sie zaczac to najlepsze, ale niestety, skonczyliśmy patrzec o 0:30 i nie byłam w stanie juz o niczym innym myslec tylko o wyrku :555:
a teraz Arek ma na nocke i znow przynajmniej na tydzien nici z "tego" :ico_nienie:
a moze w sumie to i lepiej, bo jeszcze nie biorę tabletek i znów byłabym w stresie a po co, a tak moze w koncu ten okres przyjdzie :ico_noniewiem:
ginekolog powiedział mi ze powinien okres powrócic do 3 m-cy od zakonczenia karmienia, ale jak Arek usłyszał 3 m-ce to powiedział :ico_nienie: juz zmoże sie na gumki ale dłuzej nie wytrzyma :-D

ide teraz pozmywac i zerknać do niuni, wróce jeszcze moze akurat któraś sie odezwie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lip 2007, 22:10

jagodko ja połozyłam pod materac KUby poduszeczke - jaska ... i tak spi pod lekki skosem i nie sie krztusi ......

Gosiu no normalnie jade sobie a on mi usiadł na szyji , ja sie robactwa nie boje ale akurat tych chrabąszczy nienawidze ..... a one jeszcze maja takie haczyki na tych nogach swoich bleeeee

co do karuzeli to my mamy taką.....
Obrazek

i tez szumi gra i tanczy hehehe....

a ja sie dzisiaj troche opalilam ;)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 lip 2007, 22:28

ladybird23, nie przewoź małej bez fotelika. Jej jest tam wygodnie i nie ma co wkładać dodatkowych polepszaczy. Ja dodatkowo kładę tylko pieluszkę szczególnie teraz w te upały jak jeździmy w samym body.

Relację z Karpacza i Klubu Aktywnej mamy zdam jutro. Teraz zmykam kąpać moją śpiącą królewnę..

Dobranoc wszystkim mamusiom i całuski dla dzieciaczków

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 lip 2007, 22:33

z checia Wam opowiem jak bylo na moich "wakacjach" ale jakos czasu brak...

Gosiu zabawka super!

Dostałam macierzyński i chyba kupie coś w tym stylu dla mojej niuni!

Wpadłam dosłownie na sekunde... poczytalam troszeczke i lece spac - poki Kinga spi

Zbora, napisz mi w jakich dawkach podawac ten niemiecki lefax, bo ja niemieckiego nie znam...

a i jeszcze się Wam pochwale! Mój mąż dzisiaj zdał prawko!!! :ico_brawa_01: za trzecim razem, ale zdał. jutro znów wraca do pracy (wyjazdowej) i wróci za jakieś 2 tyg.

buziaki dla Was i Waszych pociech

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lip 2007, 22:36

zborra a czy ty czasem nie przeszadzasz z tym kurduplem? ja tez mam 165 i powiedziałbym raczej ze jestem dosc wysoka :ico_oczko:

kulka ja sie robali boje strasznie, choć moze to nawet nie tyle lęk, co obrzydzenie i pewnie jakby na mnie usiadło takie cholerstwo to panika by była nieziemska :-D
ja tez Milence podłozyłam pod materacyk poduche i śpi pod skosem, tak mam przynajmniej bezpiecznie jak jej sie uleje, ze sie nie zakrztusi, a poza tym juz teraz nie ma takiego strachu co na początku, teraz sobie umi swobodniej odkaszleć jak jej wpadnie mleczko czy herbatka nie tam gdzie trzeba i nie boje sie jej poklepac po tyłku zeby jej było łatwiej!

gosia zabaweczka super, mysle ze lepsza niz mata, na mojej macie zabawki nie graja :( Milunia nie ma takiej uciechy, szybko sie nudzi i marudzi, pewnie jakby słyszała jakies dzwięki to bardziej by sie zabawa zainteresowała! ostanio jak sobie leżała na leżaczku to zainteresował ją tv, ale od razu ja obróciłam zeby na niego nie patrzała, słyszałam ze to bardzo niezdrowo i są pewne przedziały wiekowe dla dzieci ile, które moze oglądać tv,ja postaram sie zastosowac :ico_noniewiem:

ok spadam spać, jutro rano zerknę przed wyjazdem :516:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 lip 2007, 22:43

Czołem!!!
więc tak...
Jagódko kochana...czy ona to robi po jedzeniu czy w trakcie?jeśli w trakcie, to może za mocno jej leci???ja Hani już nie przerywam na siłę, ale ona sama się nauczyła, że musi przerwać i odbić. A lekarz mi kazał, żeby właśnie potem nie ulewała i nie miała kolek, bo jak szybko je to łyka za dużo powietrza... A jeśli Jagodzianka krztusi się już w łóżeczku, to Kulka ma rację z tym podkładaniem czegoś pod podusię. My kupiliśmy za 50zł taki fajny klin i jestem bardzo z niego zadowolona, polecam!

Ladybird no to rewelka! :-D dzieci to po tej nocce nie będzie, heheh...

Doris gratulacje dla mężulka! teraz tylko życzyć dobrego auta!
A ten lefax to podawaj jedno takie "psiknięcię" czy tam "pąpkę" bezpośrednio do buźki. Ja podaję przed każdym posiłkiem, ale generalnie pilnuję jak przy infacolu, żeby nie częściej niz co 3-4 godziny..powodzenia!

A moja dziś gwiazduje na całego! prawie nie śpi cały dzien, tylko leży i zaczepia wszystkich, żeby do niej gadali! agentka! spała może ze 3razy po godzince...a teraz 2godziny leżała, śmiała sie i w ogóle. Właśnie wykąpana, odbeknięta i chyba przysypia. Nie wiem, bo J pilnuje, a ja lecę powiesić pranie, umyć się i lulu! bo w tym ukropie zmęczona jak cholera, drzemka się nie udała, bo Hania za cholerę spać nie cciała...Cosik mnie znów gardziołko boli, idę solą wypłukać, może wreszcie przejdzie...
I dobranoc. Życzę ochłodzenia na jutro, bo chyba wszystkie jesteśmy wymęczone, co?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2007, 00:05

hej..ja tez dzis zmeczona bo te jej niepokoje i placze trwaly caly dzien...w domu ryk,godzinka snu,spacer-po drodze sen,potem w sklepie ryk,w parku ryk i cyc-przy cycu ryk!kupy 3,piastki w buzi prawie caly czas a nawet wypluwala cyca zeby piastke wlozyc :ico_olaboga: do tego podkurczala nozki jak przy kupie-gazy?kolki od rana?wczesniej kolek nie miala...i niby po czym..akurat lekkie zarelko wczoraj bylo i dzis tez!spi juz 2 godziny i chyba tez byla zmeczona bo nawet pozycji jeszcze nie zmienila-nawet chodze i sprawdzam czy oddycha...szok.........tego jeszcze nie bylo(miejmy nadzieje ze miala poprostu gorszy dzien i przejdzie do jutra)
Pogoda sie u nas poprawila i zaliczylismy 2 spacerki w tym calym "niepokoju"

Doris-gratulacje dla meza ..pamietam jak ja sie cieszylam jak zdalam :-D

...oj...dobranoc

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 lip 2007, 09:01

No dobra to mam chwilke czasu by opisac moje "wakacje", ale najpier stawiamy z Kingą :ico_tort: z okazji 2 miesięcy!

Przed samym wyjazdem byłyśmy na szczepieniu... Kinga troche płakała ale była kłóta tylko raz - wybrałam szczepionke 6w1 i nie chciala tej doustnej przeciw rotawirusom, ale jakos jej ja dali.

oczywiscie w dzien wyjazdu lało :ico_zly: i w ogole pogoda prze4z pierwszy tydzien nie byla za ciekawa... jedyna atrakcja podczad deszczu to gra w karty. a gralalismy na pieniadze... tzn wygrany dostawal od kazdego po 1zł i musial dać wszystklim po lizaku, a ja chyba łącznie przegrałam z 20zł.

jak nie padało to spacerowałam z nią lub siedzialam na werandzie. generalnie nie marudzila bardzo, tylko jednego dnia (to bylo juz w drugim tygodniu bo byla juz moja ciocia, babcia i kuzyn no i ich pies - brat mojego) tak marudzila caly dzien i do 2 w niocy ze ja już wymiękałam i padlam na twarz - normalnie zasnelam, ze zmeczenia i z bezsilnosci, a moj kochany tata walczyl z niunią i w konvu jakos ją uspil, a nastepnego dnia miala taką chrype od krzyku, ze ledwo z siebie glos wydobywala. i byla tak padnieta ze jadla przez sen!

ale cale szczescie byl to tylko jeden taki dzien i noc!

slonce zaczelo pieknie swiecic dopiero dzien przerd wyjazdem ale jakos udalo mi sie troche opalic twarz, rece i dekolt, niestety nog nie moge opalac, bo na wew. stronie lydek mam bordowe kolezanki (rozstepy)

nie powiem ze odpoczelam, bo jestem caly czas zmeczona, ale podobalo mi sie ze rano po karmieniu dawalam mamie do lozka Kinge a ja szlam do swojego spac jakies 2-3h

oczywiscie zabralam ze soba lozeczko turystyczne, ale Kinga w ogole w nim nie spala... w dzien to w wozku wiekszosc czasu, a wieczorem jak zasnela to do lozeczka ją przenosilam i szlam spac. no i jak Kinga sie obudzila na karmienie bralam ja do siebie do lozka i tak spala ze mna do rana!

Co tu jeszcze moge Wam opisac... generalnie ten Mermet to jedna wielka dziura, zadnych atrakcji nie bylo...

raz wybrałam sie z ciocią i kuzynem do Ocypla na spacer (3km w jedna strone) opczywiscie z wózkiem!

niestety zdjec Wam nie wkleje, bo moj inteligenty mąz popsul karte i nie moge zgrac zdjec... :ico_placzek: a sa takie fajne...

[ Dodano: 2007-07-17, 10:25 ]
Ewcik jakiej firmy masz to nosidełko? no i jaki model? bo ja planuje kupić i nie za bardzo wiem jakie... tzn jeszcze w ciązy mialam upatrzony model, ale jak zobaczylam go na żywo to stwierdzilam ze jednak nie ten...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

17 lip 2007, 11:05

OOOOch UUUUUUffff EEEEEchhhhh!!! Nie wyrabiam!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Witaj Doris - czyli wszędzie dobrze.... ale, ale witaj na TT :-D :-D
Ciekawe jak się uda nasz wypad, baa pewnie wszystko na ostatnią chwilę będziemy szykować, znając męża mego... hmmm ale to odległe plany bo dopiero na sierpień się szykują... chyba... :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Nie mam głowy do pisania, weny brak - zdradzę Wam, że jutro czeka mnie egzamin 0 9.00 i musze się uczyć cały czas, więc... boli boli boli ta nauka... normalnie robię wszystko oprócz czytania pytań i odpowiedzi... a jest ich 100...
Trzymajcie kciuki i żebym pokarmu nie straciła... a w niedzielę może uda się Ulę ochrzić... bo narazie wszystko pod górkę (problem chrzestnego) ja formalnie się normalnie wykończę :ico_olaboga:

Dobra spadam bo nudno gadam....
a Kulka twój chrabąszcz ludożerca śnił mi sied dzisiaj... w koszmarze :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość