Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 lip 2007, 21:21

hej Alineczko
no jasne ze przyjmiemy Ciebie na ploty, kazda mamusie z checia witamy w naszym gronie...ktore ostatnio cos sie rozleniwilo i bywa rzadziej an teterkach :ico_placzek: :ico_placzek:

Pokaz nam wiecej foteczek swej malenkiej poziomeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 lip 2007, 21:39

Natashka pewno jest mniej osób, bo jest lato urlopy takie tam ;) ładna pogoda nikomu się w domu nie chce siedzieć ;)
Hheh Twój mały ma zabójczą fryzurkę :-D :-D :-D
Przedstawiam Wam swoją Poziomeczkę :-D która się okazała kopią tatusia :-? :ico_oczko:
Niestety jakoś nijaka bo z telefonu :evil:

Taka się urodziłam :-D
Obrazek

To juz w domuciu :ico_oczko:
Obrazek

Z mamusią :ico_haha_01:
Obrazek

Wychowanie hehe :-D :-D :-D
Obrazek

A to dziś :-) rękawiczka jak na patyczku hehe :ico_oczko: :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 lip 2007, 22:41

hehe fajniutka Waneska
moi znajomi wlansie tak chcieli nazwac coreczke,ale urodzil im sie Oliver :-D
Alinko widocznie tatus mial silniejsze geny, choc kto wie moze jeszcze kruszynka sie odmieni... pierwsze 3 tyg Oskarek byl bardziej podobny do mojego T a teraz... podobno cala mama :-D

moj kochany mamisynek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-07-17, 08:00 ]
Dziendoberek kochane
wlasnie nad Szczecinem przeszla burza z deszczem i wclae nie sprawilo to ze sie zrobilo przyjemniej, bo nadla duchota i parno... :ico_olaboga:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 lip 2007, 09:46

witajcie kochaniutkie :)
Lemonii, oczywiscie ze powinnas poszukac jakiegos porzadnego faceta... nalezy Ci sie :)
Alineczq witaj u nas :) gratuluje ci przepieknej coreczki :) mam nadzieje ze bedziesz tu z nami juz na stale... opisz nam swoj porod... jak to sie zaczelo ile wazyla waneska...itp...

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 lip 2007, 10:24

Witajcie kochane
a wiec nie jade do pl wczoraj zostalam okradziona w autobusie :ico_placzek:
ukradli mi paszport moj i malego razem z czekierka :ico_noniewiem:
och mowie wam ale chamstwo matke z dzieckiem okrasc , dzis jade na policje to zglosic ehhh



Alinko ale niunia sliczna :-) a pamietam jak dopiero mialas taki malutki brzusio
Lemo zgadzam sie z Monik zaslugujesz na naprawde fajnego faceta :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 11:30

aga ale chamstwo wspolczuje :ico_olaboga:
my sie dzis lenimy :-D jeszcze w pizamach dopiero co wstalismy :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 lip 2007, 12:03

o kurde Aga !!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: co za dupki porabane zlodziejstwo!!!
moze ci odesla paszporty :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ja, ale dupki no nie moge uwierzyc...

Julie a ty masz nowa fryzurke widze w avatarku :-D :ico_brawa_01: pokaz wieksza fotke jakas :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 lip 2007, 12:50

Witam!
Dzięki, ze mnie przyjęłyście :ico_oczko:

Aga alez łobuzy!!!!!!!! Kuźwa nie mogę normalnie... i wyjazd Ci przepadł i bez dokumentów zostałaś...nie mogę normalnie scyzoryk się sam otwiera w kieszeni jak takie rzeczy słyszę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Natashka nie wiem jak Twój mały wyglądał kiedyś, ale teraz to rzeczywiście Twoja kopia :ico_oczko: :ico_oczko:

Monika poród opisałam tu http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... &start=825 troche tego jest :-D zyczę miłej lektury :ico_oczko: mała urodziła się 3480 gr i była długa 58 cm (po mamusi :-D ) i nie mogę się na nią napatrzeć :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

17 lip 2007, 13:24

hejo laseczki u mnie upal i zar z niebaa
lemoooooooooooooo jasne ze zaslugujesz na super faceta wiec smialo sie rozgaldaj zeby go nie przegapic...
aga brak mi slow na skomentowanie tych chamow wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
alineczqa sliczne zdjecia fajnie ze juz jestes wsrod nas...bo wczesniej bylas na innych watkach:)sliczna corcia:)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 lip 2007, 13:27

o to rzeczywiscie Waneska dluga dziewczynka byla :-D , dluga i szczupla, mala laska hehe

ide poczytac o Twoim porodzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-17, 13:37 ]
haha haha Alinko no pekalam ze smiechu jak czytalam o bobie i paznokciach a potem o czeresniach jeszcze.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez juz wiem zez skurczami to czekac na maksa w domu, ja tylko 1,5 godziny przepekalam w szpitalu do momentu porodu, ale moglam jeszcze z godzine w domu posiedziec....zreszta do szpiala mam tylko 8 minut samochodem...na drugi raz bede wiedziala :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość