Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

16 lip 2007, 21:31

Viola jestem, jestem
ciagle w dwupaku

trzymam kciuki za Kinge :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 lip 2007, 21:55

o cisza zapanowała
w taki razie zmykam do łóżeczka
dobrej nocki wszystkim rozdwojonym mamusiom i mamusiom w dwupaku

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

16 lip 2007, 22:00

najadłam sie dziś strachu przez tego szkraba. Jadłą a potem wszystko jej się wylało i nagle zrobiłą sie, tak spokojna jak nigdy :ico_szoking: :ico_szoking: Ale po chwili znów była sobą czyli rozdarła sie aż miło :-D :-D :-D a teraz śpi :ico_brawa_01:
No to teraz trzeba mocno ściskać piąstki te duże i małe za Kinge i Marte...... Niech im dobrze i szybko pójdzie poród...... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 lip 2007, 22:14

ja tez wpadam powiedzieć wam dobranoc....napewno jutro będą same dobre wiadomości....
:ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 lip 2007, 22:25

hello, ja niestety też nie mam kontaktu z Anią, bo ona niestety nie ma komóreczki, ale mówiła ze jakby ją dwa dni nie było na forum to znaczy ze sie rozdwaja, wiec jak sie jej komputerek nie zepsuł to znaczy ze jest na porodóweczce :-D musimy cierpliwe czekać na dobre wieści
a za kinge oczywiście trzymam kciukasy za szybkie rozwiazanie :ico_brawa_01:
u mnie dziś też 38 w cieniu, praktycznie się ugotowaliśmy :ico_olaboga: , mam nadzije ze jutro coś chłodniej bedzie, bo nawet na spacerek nie mam jak iść :ico_placzek:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

16 lip 2007, 23:43

Czesc dziewczyny.
Ja dopiero wlaczylam komputerek bo caly dzien cos i gdzies, a to tez dlatego ze jest mama, ale obiecuje ze jutro bede czesciej wpadac :ico_oczko:
Widze ze pomalutku zaczynaja sie dziewczynki rozdwajac no to czekamy na wiadomosci :-)
Ja jak narazie nic, no a moze dopiero za miesiac urodze nigdy nic niewiadomo :ico_noniewiem:
Dobra ja uciekam do lozeczka
do jutra,pa,pa

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

17 lip 2007, 06:53

heloł ja ciagle :ico_ciezarowka:
mam chyba dzis depreche :ico_placzek:
mam wrazenie ze Niunia nigdy nie wyjdzie
:ico_noniewiem:
zadnych symptomow porodowych, jak juz zacznie mi cos dolegac to po jednym dniu znika bezpowrotnie :ico_placzek:
koleznaka przechodzial termin 8 dni
ja dzis mam drugi termin z wyliczen i śmiem twierdzic ze dzis tez nie urodze :ico_placzek:

mam nadzieje ze Kinga i Marta maja juz porod za soba i tula do piersi swoje maluszki :ico_brawa_01:

zeby nie zarazac ochydnym nastrojem znikam, moze sie odezwe pozniej

buziaki

[ Dodano: 2007-07-17, 06:55 ]
a co u Anulaf??
moze ona dzis urodzi, mialysmy wspolny ten termin :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 lip 2007, 07:56

no czekamy na wiesci od Kini :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 lip 2007, 08:36

Witajcie :)
U mnie cd. remontu...więc od rana jestem na nóżkach...
za oknem upał zapowiada się na maxa, bo juz teraz jest dosyć gorąco....
nic nie chce mi się dziś robić....dobrze, że zakupki mam już zrobione (lody truskawkowe !) to posiedzę dziś w domku...może wstawię zaraz pranko.
a teraz idę na kawusię :ico_kawa: .....
oj mam przeczucie, że Kinga i Ania tulą już w ramionach swoje córeczki.... :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Justynko nie martw się ja też mam wrażenie, że jeszcze miesiąc przede mną.... :ico_placzek: :ico_placzek: .....i że będę ostatnia...

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 lip 2007, 08:51

Justynko nie martw się ja też mam wrażenie, że jeszcze miesiąc przede mną.... :ico_placzek: :ico_placzek: .....i że będę ostatnia...[/quote]

Hej dziewczynki mi tez sie tak wydaje ze bede chodzila bog wie ile w ciazy..i czasem to az mam ochote sie poplakac jak skurcze przychodza i na drugi dzien juz ich nie ma ... to jest okropne uczucie..GRatulacje dla Kingi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



CZEKAMY NA KOLEJNE :ico_ciezarowka: KTORE SIE W KONCU ROZDWOJA, A NAJBARDZIEJ NA TE PRZETERMINOWANE :)

[ Dodano: 2007-07-17, 08:55 ]
a tak po za tym..to wstalam dzis o 8.30 i jestem swiecie przkonana ze kolo 11 znowu pojde spac hihi..tak teraz neistety mam ....upal za oknem jest fatalny... nie ma czym od rana oddychac,ide zaraz na sniadanko.wypilabym kawe ale sie boje bo w czasie ciazy pilam ja moze z 3 razy ale to na poczatku,a teraz jakos mam stracha ze mi sie nie przyjmie po tak dlugim okresie :D :ico_kawa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KellyRek, Semrush [Bot] i 1 gość