kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 20:38

Jasnie Pani :), :ico_szoking: wracasz do UK? zostawisz mnie na pstwę losu i poędu seksulanego mojego męża (alias JURNY BYK :-D )?

a trzy stówy pożycze, ale oddasz pięćset? :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 20:53

a trzy stówy pożycze, ale oddasz pięćset?


LICHWIARA!!! :-D :-D :-D juz wiem w jaki sposob splaciliscie mieszkanie :-D :-D

kaasiaa79 pisze:zostawisz mnie na pstwę losu

mozemy ci ezabrac ze soba, bo i tak bedziemy potrzebowali opiekunki do Luski :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 21:11

Jasnie Pani :) pisze:juz wiem w jaki sposob splaciliscie mieszkanie
polecam :ico_oczko:

kuba właśnie wrócił od rodziców i lenusia jest chora :ico_placzek: tylko umyłam jej pupkę, zasnęła mi na rękach. ma bardzo gorące czółko i rączki, na razie położyłam jej na główkę zimną pieluszkę, a kuba pojechał po apap, bo mamy przeterminowany.
mam nadzieje, ze to nie jakis udar :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 lip 2007, 21:23

czesc

ja chyba tu pierwszy raz bo niepamieta,ale moze kiedys pisalam- poczytam Was troszke!!!

pozdrawiam

[ Dodano: 2007-07-16, 21:26 ]
Jasnie-pani najlepiej gdzies nad morze sie przeprowadzic :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 21:32

kaasiaa79, duzo caluskow na rozgrzane czolko Lenoslawy od jej ulubionej ciotki z TT i przejdzie :ico_oczko:
kaasiaa79 pisze:mam nadzieje, ze to nie jakis udar

a siedziala za dlugo na sloneczku? moze to tylko trzydniowka...

Jasnie-pani najlepiej gdzies nad morze sie przeprowadzic

marzenie... ale to musi byc tanio do utrzymania sie a duzo do zarobienia, a koszty nad morzem duuuuzzzee :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 lip 2007, 21:46

jasnie pani moim zdaniem najdrozej jest w Londynie!!! Ja mieszkam w Southampton to niby tak jakby nad morzem, a np. w Bourmonth sa plaze i takie same ceny!!! :-D

[ Dodano: 2007-07-16, 21:48 ]
a Wy skad jestescie?? pewnie nie raz juz pisalyscie, ale szczerze za duzo tego :ico_szoking: zebym to ja przeczytala!!! :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 21:55

Jasnie Pani :), nie wiem czy to trzydniówka, boje sie o ten udar, bo dzisiaj wracałam z nią w ukrop, o 13, wóżkiem do domu od rodziców :ico_puknij: wprawdzie miałam parasolke, ale do nonono z takim spacerkiem :ico_puknij:
kuba kupił ibufen, juz jej dałam 5 ml, może w nocy jeszcze raz podam?
najgorsze, ze musze jutro do pracy iść, jak nie będzie poprawy to moja mama sie zwolni z pracy, bo babcia raczej sie nie ruszy, dla niej też za gorąco :ico_noniewiem:
jak ja nie lubie jak mój leń chorutki :ico_placzek:

Mróweczka, normalnie tak nie biadole, ale siła wyższa - choróbsko :ico_chory: w każdym razie witam serdecznie!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 lip 2007, 22:25

hej laleczki :-D

ciotka jeszcze żyje, ale tylko dlatego, że:
1. musimy cos żreć a ja czasu na gotowanie nie mam
2. mam stracha leciec sama z niuską samolotem a z ciotką to mam wiecej odwagi
3. jeszcze 10 dni do wylotu do Polski :-D
daruję jej zycie... a niech pozna moje dobre serce :-D

Jasnie Pani odpatrz się, bo twoja Luska to coraz bardziej podobna do mojego urwipołcia :ico_oczko: :-D i widze, że te same numerki mamusi robi... i charakterek ma :-D może zatem kobito spisuj sobie moje posty i będziesz wiedziała co cię czeka :-D

Marcelina a ja nieskromnie podkreślę swój współudział w spotkaniu Jarosławiowych ludzi przez danie ci namiaru na wątek UK :ico_wstydzioch: no, chyba że wiedziałaś o nim wczesniej...

Mróweczka a witaj na UK :-D i tutaj będziesz musiała Kasienki posty oglądać :-D

Lucy to pisz kochana szyfrem, my zrozumiemy... no i powodzenia w Ambasadzie...

Kasia ja nie chce dokładac do ognia ale może to lekki udar :ico_olaboga: przy takich upałach to nietrudno o niego :ico_olaboga: mnóstwo buziali dal Lenki od ciotki Kasi :ico_buziaczki_big:

Fela znalazłaś tego linka coci wkleiłam o karcie EHIC?? a z ciotką wracam do Polski i potem prxechodze pod opiekuncze skrzydła mojej mamusi :ico_brawa_01:

Gosia no superasnie Tomek wygladał :ico_brawa_01: i taki duży :ico_brawa_01:

Julie nawet jakbyś się starała jak nie wiem co to bez geniuszu Nathanka nie nauczyłabyś go korzystania z nocniczka... tak więc wielkie brawa dla synka :ico_brawa_01:

Ilonka ja cię slicznie proszę :ico_sorki: wyslij mi smska jak Martucha się rozdwoi :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-07-16, 22:30 ]
Jaśnie Pani dobra w zachęcaniu nie jestem, niestety :ico_placzek: ale ci napisze, że uradowałabyś serce Kasieńki jakbyś do Gloucester się sprowadziła :-D chodziłybysmy sobie razem na spacerki itp. :-D a życie tu tanie, mieszkania także... a z praca to zalezy...

[ Dodano: 2007-07-16, 22:39 ]
Fela zapomniałam ci odpisac, że Vikula nadal się drapie po buziaku :ico_olaboga: ale przyobserwowałam, że po oczkach i uszach to jak chce spać a nie bardzo jej to wychodzi :ico_olaboga:

A u nas ząbków ciąg dalszy :ico_olaboga: dzisiaj pomacalam jej dziąsełka to zdenerwowała się na maksa, ale czuc już dużo bardziej je pod dziąsłami... no i teraz bez problemu widac gołym okiem jak się zajrzy do buzi... tak wygląda to jakby ząbki naciągały dziąsła :ico_olaboga: ile jeszcze moze trwać aż się przebiją????
Ostatnio zmieniony 16 lip 2007, 22:44 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 lip 2007, 22:41

hey lasencje!!!
Kasiula caluski dla Lenci,mam nadzieje,ze szybciutko wyzdrowieje i ze to tylko chwilowa temperaturka ja chwycila!!!Buzioli moc od nas!!!!
Kasi.k nie ma sprawy,wysle Ci smska jak Marta juz urodzi Frania,a w nocy jakby co to tez moge,bo nie chce Ci Vikusi obudzic???
Jasnie Pani:) corcia jak zwykle bombowo wyglada!!!Ja tez nienawidzialam sukienek w dziecinstwie ponoc i rajtki se sama scigalam jak mnie wystroili w takowe,zreszta do tej pory nie cierpie tego wynalazku!!! :-D
Mroweczkawitamy serdeczne na naszym watku!!!Nie chce straszyc,ale czeka Ci wklejanie fotek na powitanie,swoich i bobaska,napisz cos wiecej o sobie i o babelku!!!musisz sie sprawic z fotkami bo jak nie to dziewczyny Ci juz wytlumacza,co sie dzieje w wypadku gdy ich nie widze!!! :-D :ico_haha_01: pas w ruch i trzepanie czterech liter..
:-D
Lucy a kiedy to tesciowa juz sobie wybywa czy jak?napisz jak tam znioslas jej wizyte.No i poganiam,zebys wkleila jakies fotki Oliverka, :ico_nienie: ,bo cos sie malo chwalisz przystojniakiem :ico_nienie: Powodzenia w konsulacie z paszportem i trzymam kciukole,zeby nosidelko dotarlo na czas!!!!
Madziorka jestem pewna,ze Twoj Leos polubi zakupy,przeciez co jak co,ale ten gen na 100% odziedziczyl po mamusce!!!Bablu sie smieje,ze Vinee tez ma taki po mnie,az strach jak dorosnie!!!hihih...ciesze sie,ze malutki grzeczny i ze Ty dajesz super sobie rade!!!Oj babcia bedzie tesknic za wnusiem!!!
dziewczyny,od rana nie mam wiesci o Marty,kusi mnie,zeby napisac i zapytac co tam u niej i Frania,ale jakos mi tak glupio,bo moze teraz wlasnie go wypiera z brzuszka!!!!Jak bede miala jakies newsy to od razu dam Wam znac co i jak!!!
Bylysmy z Vinee na spacerku po poludniu niestety same,bo Bablu prosili,zeby zrobil dyzur do 11 w nocy..jak ja tego nie lubie...same caly dzien,dobrze,ze chociaz pogoda dopisala dzis i nie musialysmy siedziec w domu,bo inaczej nudy na maksa!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

16 lip 2007, 22:50

Ilonka komórke trzymam w nocy na dole, a ja śpie bardzo "czujnie" więc usłysze smska a Vikulka bedzie spała sobie spokojnie :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość