kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 22:57

OŁ MAJ GOD!!!!!!!!!!!!! matula1, ale z ciebie, za przeproszeniem, niezła nonono! :ico_brawa_01: w tej pierwszej sukience powalasz na kolana, jest rewelacyjna!!!!!!! wyglądasz świetnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ta na poprawiny też fajna, ale do tej weselnej się nie umywa!
warto było czekjac na zdjęcia.
a w ogóle to z buźki jesteś bardzo, bardzo ładna :ico_oczko:
no zaskoczyłaś mnie, nie moge wyjść z podziwu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lip 2007, 23:10

dzięki za słowa uznania :-D
ta na poprawiny to moja ulubiona, ale coś trochę przyciasna jeszcze i nie wiem czy na 100% ją wezmę
ta twarz to część mojego ciała co do której nie mam żadnych obiekcji , no i jeszcze stopy i dłonie :ico_oczko: z pozostałej części muszę jeszcze trochę tłuszczu się pozxbyć ale już nie za dużo, bo ja zawsze byłam "przy sobie" i chyba bym się źle czuła całkiem chuda :ico_smiechbig:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

16 lip 2007, 23:19

ja terż jakoś sobie ciebie nie wyobrażam w wresji anorektycznej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-16, 23:20 ]
oczywiście miało być TEŻ :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

17 lip 2007, 09:02

matula wow :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: sukienka pierwsza klasa, ale ta pierwsza podoba mi sie bardziej :-) i faktycznie buzka milutka...

maryla pisze:a w piwnicy juz mam mizerie kiszone ogory i soki

Kurcze a ja nie mam nic, w tym tygodniu chyba sie jednak wezme za robote, niech mój Piotrek zobaczy jaka ze mnie gospodyni :-D :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 lip 2007, 13:59

maryla pisze:impreza w sobote byla studentow do 5,20

oj, jak ja ci zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!! dawno tak nie poszalałam :ico_zdrowko:
ivon pisze:w tym tygodniu chyba sie jednak wezme za robote

ty też słoiki robisz? co was napadło? :ico_oczko: ja, ewentualnie, moge tylko coś zamrozić :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

17 lip 2007, 20:44

kaasiaa79 pisze:ty też słoiki robisz?

kasia o to chodzi,ze nie robie ale przydaloby sie. Plany mam ze zrobie ale tak sie zbieram,ze w koncu skonczy sie sezon ogorkowy. W sumie nigdy nie robilam wiec nic sie nie stanie jesli w tym roku tez nie bedzie.

My wrocilismy z rowerkow, zrobilismy ponad 20 km i ja tyłka nie czuje, Piotrek tez, przesadzilismy :ico_puknij:

Widzicie, Mai nie ma i ja mialam sprzatac itd. a lumfruje - wczoraj rower, dzis tez :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 lip 2007, 02:45

ivon pisze:nic sie nie stanie jesli w tym roku tez nie bedzie.

i to jest prawidłowe podejście :ico_haha_01:
ale mi sie teraz też zachciało roweru, nie wiem, kiedy my ostatniu raz byliśmy :ico_noniewiem: musze tez na alegro poszukac fotelików na rower dla lenki, tylko ciekawe jak to sie sprawdza? :ico_oczko:
ivon pisze:zrobilismy ponad 20 km

ja bym po 5km już pieszo do domu wracała :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

18 lip 2007, 10:45

kasia my mamy fotelik na roewr dla Mai ale jeszcze z nami nie jezdzila wiec nie jest przetestowany ale siostra wozi synka i jest zadowolona...

kaasiaa79 pisze:ja bym po 5km już pieszo do domu wracała


kasia jakies 10 km jechalo sie fajnie gorzej bylo wracac ale jak na poczatek to naprawde za duzo...

Ja dzis jade do Mai, nakupilam jej troszke pysznosci :ico_haha_01: , potem Piotrek po mnie przyjedzie... :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 lip 2007, 15:43

ivon pisze:my mamy fotelik na roewr dla Mai

ivon taki plastikowy, coś takiego: http://www.allegro.pl/item216877299_fot ... ower_.html

ivon pisze:Ja dzis jade do Mai, nakupilam jej troszke pysznosci
no to życze miłych odiwedzin u córy...tylko jej nie zabierz do domu w plecaku :-D

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 lip 2007, 23:48

dzięki dziewczyny, cieszę się, że Wam tez podoba się moja kreacja, tylko mam teraz mały problem - mam już taką opaleniznę, że jeszcze trochę i nie będzie mnie widać w tej sukience :ico_smiechbig: teraz ćwiczę efektowny makijaż, bo naprawdę moje piegio sprawiły, że zlał się kolor włosów z kolorem skóry :-D
ja nie robie słoików, po nalewkach mam dosyć zabawy z owocami czy warzywami, jak co roku robię tylkjo fasolkę w zaprawie - ale to już obowiązek, bo nawet teść sobie u mnie zamówił kilka słoiczków (wychodzi super jako zagryzka :ico_oczko: )

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość