Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 lip 2007, 14:47

karolas, Nina też lubi to smierdzące z dynią fuj, i kupka też zbita raz na 3, 4 dni . Wczoraj akurat jak ją usypiałam zaczęła więc ją już wyjęłam na przewijak i dokończyła sobie jak jej nóżki trzymałam w górze.
Kurcze nie wiem czy Nina kataru nie dostała... :ico_placzek: Leci jej z noska ale posmarowałam ją całą tym nowym balsamem przeciwsłonecznym i może coś o oczka zachaczyłam i to reakcja taka bo oczka też całe czerwone (poza tym jakjest śpiąca to trze oczka rączkami a na raczkach balsam...)

Kupiłam dziś Zuzi mały basenik i była cała uchachana. Może jak Ninie nic nie będzie to jak już woda będzie bardzo ciepła to taż jej się dam popluskać (chocby tylko nóżki)

Ja do męża mówię Jurek albo kochanie bo jak mam adrobnić : Jerzyk? to myślałabym że mówię do zwierzątka...


Bluszczyk sto lat sto lat !!! :ico_tort: i wszystkiego naj! z okazji urodzin!!!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 lip 2007, 15:30

Lutówkidzieki za życzenia,

Bluszczykdolaczam sie do zyczen qunick, wszystkiego najlepszego ci zycze :ico_tort:

A moj Patrus dzis po raz pierwszy przewrocil sie na brzuszek :ico_brawa_01:

A my dzis na spacerek pozniej pojdziemy bo taki teraz upal a i tak idziemy pod wieczor do laryngologa.
karolasja wyjezdzam 28 w sobote ale fajnie ze na morze jedziecie, tez bym bardzo chciala, bo uwielbiam morze. my jedziemy niestety sami bo kumpela z ktora zwykle jezdzimy tez ma dzidzi o 2 m-ce mlodsze i boi sie jechac w ogole gdzies na dluzej niz 2-3 dni.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 lip 2007, 15:33

QUNICK ja kupiłam dla Amelki mały basenik taki dosłownie nieco wiekszy od misy i czekam bo zabiore go nad morze i bede w nim ja najwyzej kapac na wieczor bo w tamtym brodziku gzies obcym to bym nie chciała a za rok postawie go obok basenu kacpra bo on ma u moich rodzicow na ogrodzie ale wiekszy juz troche.
a do tego QUNICK,LUTOWKI własnie wczoraj w rosmanie kupiłam nonono pontonik dla naszych maluchow hi hi, za UWAGA 8,99Zł
SUPER CENKA A PONTONIK W KSZTAłCIE DELFINKA z rączkami do trzymania sie dla starszych dzieci, z linka do ciągnięcia-super, jak macie rosmana to zerknijcie za ta cenke warto, w kolorach niebieskim i rózowym ale akurat był ostatni rózowy bo w sumie to chciałam błekitny ale co tam, ten róz taki ostry ale to nic, skorzysta I kacpi i Amelka :)

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

17 lip 2007, 15:39

A Mirelka dalej sie nie przekręca :ico_placzek: ,pediatra mówi ze ma jeszcze czas a ja tak bym chciała by ona już sie turlała :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 lip 2007, 15:52

Nina na brzuszek się przewraca ale z powrotem to przypadkiem
A nóżki widzi i chyba przeszła nad tym faktem do porządku dziennego i sporadycznie je tylko łapie w łapki

Ale dobrze że mam Zuzię bo zabawia Ninę jak umie inaczej mała by pewnie się nudziła w domku jak mops

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 lip 2007, 17:09

Hekkate, Karolas ja fotki wywołałam już dawno i też poukładałam w albumie ale też mam na pulpicie folder "do wywołania" bo co chwilę ktoś z rodzinki albo znajomych zabiera nam po kilka fotek z albumu tak, że teraz są tam same luki i w sumie cała robota z wywoływaniem , układaniem i opisywaniem czeka na mnie od początku :ico_noniewiem: :-D

ML to super, że już się tak nie denerwujesz tym posyłaniem Tobisia do żłobka, podziwiam Cię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie, ze twój synek taki otwarty i kontaktowy więc rzeczywiście będzie mu się w żłobki podobało :ico_brawa_01:

Iza ślicznie Mirelka wygląda w tej palemce na głowie :-)

Małgorzatka i jak przezyliście ty i Wojtek tą pierwszą 8 godzinną rozłąkę na praktyki?

Qunick u nas to narazie piesek zastępije rodzeństwo hihi nie wiem co byśmy bez niego zrobili bo mała jak już się nudzi to płacze a zabawa z pieskiem zawsze działa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

17 lip 2007, 18:13

KarolasKurcze dziś jestem przerażona włosy zaczęły mi wypadać garściami po podłodze pełno moich kłaków. Koszmar :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Mi włosy też się strasznie przetłuszczają i muszę codziennie myć - no ale jak tak dłużej będzie to raczej łysa zostanę i nie chociaż codziennie nie będę musiała myć :-D
MagdzinkaFajnie ,że Twoja Joasia chce się bawić z pieskiem, mój psiak zaczepia małego ale on jakby go nie widział czasem tylko jak go złapie za brodę to się śmieje :ico_oczko:
BLUSZCZYK Wszystkiego najlepszego :ico_tort:
HekkateU mnie w domu też tak gorąco, chociaż żaluzje zaciągnięte. Normalnie oszaleć idzie a i Łukasz przez to strasznie marudny jest (w domu w samym pampersie). Na dwór nie chodzimy bo chyba z 50 stopni jest - normalnie jakby piecyk na głowę spadł jak się wychodzi :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-17, 18:17 ]
LutówkiZazdroszczę każdej z Was która ma możliwość spotkania się poza forum.
Może Iwona77 zechce się ze mną spotkać bo za jakiś czas wybieram się do siostry w okolicy Łodzi?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 lip 2007, 19:23

Hekkate, u mnie 27,5 A Nina krzyczy bo chce się już wykąpać...
No przesadziłam z tym smarowaniem a co do kataru to zaobacze jeszcze jutro a dzis wlacze nawilzacz.

Kurcze jak dziś sobie patrzyłam na Ninusię jak walczy ze snem w łóżeczku to sie tak wzruszyłam ze ona taka malutka i taka moja... Normalnie sie popłakałam...
?Ide bop moja mama ma dzis urodzinki i zrobimy grila mmoze juz bedzie chłodniej...

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 lip 2007, 20:18

Bylismy u laryngologa (5 minut =65zl :ico_olaboga: ) wszystko jest na szczescie ok i jestem spokojniejsza.

asiam26napisz kiedy bedziesz w okolicy to chetnie sie spotkam, tylko 28 -4.08. nas nie bedzie. A z tymi wlosami to dziwnie pozno ci sie zaczelo, bo u dziewczyn to juz dawno temu i chyba juz im mija, teraz mnie zmartwilas bo moze i mi tak pozno sie zacznie :ico_olaboga:
:ico_szoking:
qunick, najlepiej to raczek chyba nie smarowac a przynajmniej z tej strony co ocieraja oczka, mam nadzieje ze ninie nic jednak nie bedzie

magdzinkai jak tam ten przepis moj, doszedl w koncu?

[ Dodano: 2007-07-17, 20:28 ]
qunick, mam nadzieje ze grill sie udal, Wszystkiego Najlepszego dla twojej mamy :) fajnie ze macie domek i mozecie sobie na dworku siedziec do pozna,
A propos urodzinek, to zapomnialam sie pochwalic ze pierwszy raz zrobiłam :ico_tort: i jestem z niego dumna hihi , wkleje tu fotke zebyscie mogly zobaczyc moje dzieło, jak na pierwszy raz to nawet niezly był w smaku

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

17 lip 2007, 20:41

MAGDZINKA,HEKKATE a gdzie wywołujecie fotki? zanosicie do punktu w waszych miejscowościach czy przez internet dajecie do wywołania? i ile płacicie?
ASIAM_26 no mi nadal wypadaja garsciami i wcale nie widze zeby było lepiej i to mnie juz martwi bo mam prześwity a ze pofarbowane włosy na ciemniejszeto jak mi sie zrobił odrost to widac te przswity jeszcze mocniej a teraz to juz nie ma mowy o farbowaniu poki nie przestna wypadać :(
IWONA77 piekne dzieło o kurcze ja bym nie umiała chyba takiego cuda zrobic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Dobrze ze u laryngologa wszystko dobrze,ja tez kiedys z Kacpim u pulmonologa za 10 minutową wizytke zapłaciłam 100zł masakra ale c sie uspokoiłam to uspokoiłam
QUNICK,HEKKATE ale macie saune w pokojach o rajuśku, a nie myslałyscie zeby pozamykac okna calkiem zeby upał sie nie wkradał do mieszkania, a do ciebie qunick to pewnie do domu?
ja pozamykane mam cały dzien okna i spuszczone rolety więc w mieszkanku przyjemnie jesli mozna to tak nazwac bo mam 23 stopnie to w porównaniu z 38 na dworze w cieniu to rewela a otwieram okna dopieor na wieczór jak słonce zajdzie juz :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości