79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

16 lip 2007, 19:31

Kasia moze dasz rade jeszcze sie obronic bo ja bylam u mojej gin 2 tyg temu i tez powiedziala ze na jej oko to dobrze zeby 36 tydz skonczyla i zeby sie oszczedzac a tu 2 tyg minely i nic... a KTG mam jutro chyba wezme torbe i powiem jej ze umawialysmy sie na max 2 tyg wiec jestem juz gotowa... u mnie w mieszkaniu 29st na zewn term w sloncu 46st teraz :ico_szoking: ja mam sloneczko w okna od 13.00 do zachodu rewelka co ...
ale sie urządzilysmy co??? jakby nie mozna bylo rodzic na wiosne albo w zimie ...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 lip 2007, 20:05

kasia1983, imię juz chyba zostanie. Wszystkim sie podoba (nareszcie!!!) włączajac mojego mezunia, wiec nie bede juz mieniała.

Mam nadzieje, że uda Ci sie obranic w terminie i Twoja Dzidzia jeszcze wytrzyma do 24. Ale faktycznie jakos tak szybko sie zaczęło. Czyżby przyszła kolej na pierwsze sierpniowe mamusie? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 lip 2007, 20:11

Czesc Dziewczyny!!!!
Jestescie bardzo Kochane!!!!Dziekuje Wam za wsparcie!!!!
Dzis czuje sie lepiej bo mama mnie bardzo wspiera i pierze ciuszki i prasuje i dostalam kupe nowych i jakos mi lepiej. Z Adasiem sobie tez pogadalam i mi sie lepiej zrobilo.

Pruedence ten facet z praktyk to jakis debil skonczony. Prawo mowi o tym ze kobieta w ciazy nie moze miec dyzurow nocnych bo jest chroniona...Czy na pewno musisz chodzic na noc??

Kasia 1983 trzymam kciuki za obrone i aby synus posiedzial grzecznie w brzusiu do czasu az mamusia sie obroni!!!

Ja dzis zazdroszcze wszytskim klimatyzacji!!!Jest koszmar na dworze!!!!!!!

Buziolki

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 lip 2007, 20:16

no wlaśnie dotarlo do mnie że to teraz my jesteśmy na czasie - do tej pory czekalysmy razem z dziewczynami z kazdego miesiąca po kolei trzymalysmy za nie kciuki potem ich radosne ogłoszenia no i opisy porodów a tymczasem czas na nas to teraz za nas bedą trzymać kciuki :ico_oczko:

Dla przypomnienia podaje jeszcze raz swój numer komorki jak by co :ico_oczko: 502 903 952

u mnie gorąco ale pozasłanialam żaluzje i włączylam wi9atrak dzieki temu wytrzymuję a jutro podobno ma byc to samo a ja planuję okno umyć :ico_noniewiem: ale rano jak sie wezme to moze jeszcze dam rade

[ Dodano: 2007-07-17, 11:37 ]
ooo jakie tu pustki :ico_olaboga: wpadlam tylko na momęt bo wlaśnie myję okna :-D piorę sprzątam i wogóle mimo tego upału ciągle chce mi sie cos robic bo chcę aby maleństwo mialo czysciutko w pokoju :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 lip 2007, 12:21

No dziewczyno z tym oknem to nie przesadzaj i nie daj Boże wchodzić na krzesła albo drabinę, bo to naprawdę niebezpieczne. :ico_nienie:
Mnie jeszcze nic lekarz nie mówił, że to pora lub nie. Tak więc chyba zazdroszczę :-D i trzymam kciuki.
Ja wczoraj odbyła rozmowę z mężę, poważną, na temat klimatyzacji i proszę - od razu znalazł rozwiązanie. Dzisiaj jeśli będzie miał w pracy, a najpóźniej pojutrze przywiecie do domu klimatyzator i zamontuje mi na ścianie. Nie wiem jak to wygląda, ale ponoć jest estetyczny i cichutki.
No a ja jutro pierwszy dzień bez tabletek. Lekarz kazał mi odłożyć. Tak więc się zastanawiam ile wytrzymam bez i jak to będzie. Grunt jednak to dobry humor. :-D

[ Dodano: 2007-07-17, 12:22 ]
No a mała jakoś tak dzisiaj nie chce się ruszać. Zwykle to już szaleje, że hej, a dziś nic

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

17 lip 2007, 12:29

witam w ten piekny sloneczny :ico_oczko: dzionek ... ja wlasnie wróciłam z szpitala i z miasta na miescie nie do wytrzymania nawet loda nie zjesz bo sie szybciej rozpuszcza a w szpitalu bylam na KTG podlaczyli mnie i tak lezalam 15 min ... narazie wszystko ok jakas praca macicy jest ale to jeszcze nie do porodu jakbym nie urodzila do nastepnego wtorku to znowu zaprasza na KTG... a mialam nadzieje ze juz tam zostane... jak widzialam te dziewczyny z tymi malenstwami to az im zazdroscilam ze juz po krzyku...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 lip 2007, 12:47

O rany ja też zazdroszczę. Dziewczyny czy wy dostałyście jakieś skierowanie na KTG od swoich lekarzy. Mój wraca z urlopu w przyszłym tygodniu i nie mam pojecia, co zaplanował, bo badania ostanie już zrobiłam. Jutro idę do zupełnie innego się skontrolować, ale to nie to samo, co tamten i prywatnie w innej przychodni. Tak więc napiszcie jak to jest z tym KTG.

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

17 lip 2007, 13:28

przepraszam dziewczyny,ze tak dlugo sie nie odzywalam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mam nadzieje,ze mi wybaczycie. ale jestem na biezaca ze wszystkimi postami,bo codziennie do was zagladalam. :ico_haha_01:
ja dzisiaj zaczelam 38 tydzien a jutro dopiero zaczynam pranie rzeczy dla dzidzi i musze dokupic reszte potrzebnych rzeczy. jeszcze raz przepraszam,ze mnie tak dlugo nie bylo. moze pozniej uda mi sie wkleic pare zdjatek. pozdrawiamy.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 lip 2007, 16:00

Yvone wchodzilam na pupę która srtala na krześle mąż mnie za to zabije ale nie moglam się opanowac miałam tyle energii że skakalam po parapetach i krzeslach jak malpa. Mialam umyc tylko u siebie w pokoju a umyłam też w kuchni do tego poszorowałam zaluzje od razu pozakladalam firaneczki pomylam grzejniki i wiele wiele innych dopiero o 15 skończylam bo słońce na tą strone pzreszlo a po 15 do teraz drzemka :-D

79anita nie zazdrość na ciebie lada dzień też przyjdzie pora :ico_oczko:

mi na KTG kazal przyjechać do szpitala gdzie pracuje i gdzie ja będę rodzic ale to nie jest konieczne badanie mi powiedzial ze mam już "stare" łożysko i trzeba kontrolować przez KTG bo dobrze by bylo zebym już urodzila a jak nie to CC

beata nie ma co pzrepraszać poprostu nadrob zaleglosci :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

17 lip 2007, 16:46

Hej Brzuszki!!! :ico_ciezarowka:

Kasia, z tymi oknami to zaszalałas na maxa. :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Uwazaj na siebie bo teraz o stracenie równowagi bardzo łatwo.
Ja po swoich ostatnich szalenstwach wczoraj miałam nauczke. Znowu musiałam lezec plakiem i nie mogłam oddychac. Mój mężunio podłaczył mnie do tlenu i tak musiałam lezec przez kilka godzin, dopóki mi sie nie polepszyło. :ico_zly:

A dzis moze sobie zrobie dzien dla urody i sie przejde do kosmetyczki? Zobaczymy jak to mi wyjdzie. Na razie pogoda jest znosna ale jest jeszcze dosyc wczesnie.

Dziewczyny, juz całkiem niedługo my tez zaczniemy sie rozdwajac. Cos tak mi sie wydaje, ze Kasia i Anita bedą pierwsze. :-D

kasia1983 pisze:dobrze by bylo zebym już urodzila a jak nie to CC


A własnie, Kasiu, dlaczego CC?

Nio i jestem ciekawa co sie dzieje u Agi78 i u małej-myszki. Dawno cos do nas nie zaglądały dziewczyny.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość