caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 lip 2007, 19:11

No jestem dopiero teraz bo chodzilismy dziś trochę po mieście, nie było u nas juz takiego skwaru, więc maly sie tak nie męczył, ale picia to już dzis wypił 400ml!!!!!!

Synuś po tych wszystkich kaszkach przybiera o wiele lepiej na wadze!!!!! Przedtem było to niecałe 100g na tydzień, a teraz 250g na tydzień :-D i waży 6 kg :-D

Na rechabilitację nie musimy chodzić, bo pani pediatra stwierdziła, że synyś bardzo się poprawił w rozwoju ruchowym i nie ma żadnych zastrzeżeń!!!!!!!!!!!!!! Uffffffffffff

Ale jak nie urok to sra..............
Wyniki troche nieciekawe, bo wychodzi jakby anemia, pisze jakby, bo doktor stwierdziła, że wyniki są chyba niemiarodajne, bo żelazo w normie, a hemoglobina za niska, a przy anemii podono to i to powinno być niskie!!!!!!!!! :ico_olaboga:
Dostaliśmy kwas foliowy i witaminę C!!!!!!! A za miesiąc znowu na wyniki i do niej!!!!! Znowu będzie kłucie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Dziękujemy za troskę :-) :-) :-)

[ Dodano: 2007-07-17, 19:32 ]
A sprawdzałm z ciekawości kalendarz na 2008 rok i mój synuś będzie kończył roczek w lany poniedziałek, ale śmieśnie się złożyło!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 lip 2007, 19:36

caro Ty tu naskrobalas a ja zapytalam na 2 watku!!! :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

17 lip 2007, 20:19

CARO ciesze się że nie musicie sie rechabilitować a z krewka będzie dobrze jeszcze troszkę to dasz mu buraczków i szpinaku to mu się żelazo i hemoglobina podniesie
Aja nie mam iść do okulisty ani neurologa czy to każdy musi?
chciałam odpisac wam ale już nie wiem co chyba ten upał

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

17 lip 2007, 21:02

hejka

u nas neurolog jest przez toxo wrrrr tak samo jak okulista - ogladanie dna oka - nie ma szans zeby odbylo sie bez placzu:( to takie cos co najpierw musza wkropic krople zeby sie powiekszylo /nie pamietam co/ a dopiero pozniej ogladaja to oczko... oj biedny dzidzius..

a od kiedy zaczelyscie podawac inne rzeczy swoim skarbom? moj nie ma jeszcze skonczonych 3 m-cy ale chetnie bym mu dala cos innego zeby tez przybral lepiej - standard to jakies 150g na tydzien.. wiec raczej malo

caro - moj tez bierze kwas foliowy ale nie witamine c tylko b6... hmm no i zelazo. a ile wyszlo mu hemoglobinki? no i swietnie ze nie trzeba rehabilitowac - po prostu byl leniuszkiem i nie chcialo mu sie nic robic:)

rybko brawo dla synka za wage!

u nas upal dalej - nie wyszlismy nawet na dwor i 3 razy juz dzis kapalam maluszka...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lip 2007, 21:42

basik, Andrzejek od dwoch tygodni dostaje mleczko sztuczne z kaszka,ktora jest po 4 miesiacu :ico_wstydzioch: A on dopiero jutro skonczy 3 m-ce :-D

Na samym cycusiu przybral 1 kg w dwa miesiace - a jak zaczelam go dokarmiac to w dwa tygodnie przybral prawie 1 kg :ico_szoking:

Zycze Szymusiowi,zeby go nie bolalo :ico_placzek:

syla75, u was upal - a u nas na termometrze 30 stopni ale wiatr dosc zimny wial i bylo ogolnie cieplo ale nie upalnie :-D

caro, super,ze maly ladnie przybiera, a wynikami sie nie martw.Bedzie dobrze :-)

Dagles, dalas malej kiwi ????Kiwi jest kwasne :ico_nienie: i moze ja bolec brzuszek :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

17 lip 2007, 21:44

BASIK teściowo prosimy o jakieś aktualne zdjęcie Szymcia ale neurolog to wam chyba nie potrzebny bo SZymus główke pięknie trzyma do góry
pisałam wcześniej posta ale go nie ma

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 lip 2007, 21:52

Iwonka nie wiem czy wejde jutro na TT (mąz ma wreszcie wolne po 3 dniach w pracy) więc juz dzisiaj zycze Andrzejkowi WSZYSTKIEGO NAJ... z okazji 3 miesięcy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

caro to dobrze, ze koniec z rehabilitacja :ico_brawa_01: a wynikami sie nie przejmuj, na pewno będzie dobrze...

basik ja niby mam ciociędo pomocy a i tak jestem z małą 24h na dobę... co ja bym dała za godzinke bez jedzonka, kupek, noszenia na rękach itd.... taka tylko dla siebie... moze kiedys nam wszystkim się to uda :ico_haha_02:

a u nas dzisiaj była temperatura - 37,9C... zbija się dopiero od 38,5C więc nie panikowałam, ale i tak skonsultowałam się z pediatra i stwierdził, że to już na 100% zabki :ico_szoking: :ico_olaboga: sa one już tuz pod dziąsełkiem i próbuja się przebic, a to podobno najgorszy okres dla dzieciaczka... i może trwac nawet miesiąc :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lip 2007, 09:27

Basik hemoglobiny było 9,8g/dL!!!!!!! A żelaza nie dostaliśmy bo jest w normie i sama nie wiem dokładnie jak to jest z tą anemią!!!!!!!!!!!!
Ja też zaczęłam wrowadzać nowe rzeczy jak młody nie miał skończonych 3 miesięcy, nie ma co się trzymać sztywno zasad!!!!!!!!
A wczoraj doktór mi sie właśnie pytała czy juz cos wprowadziłam, jak powiedziałam że tak to powiedziała że bardzo dobrze że widocznie synus tego potrzebował!!!!!!! I myślała że ja już przechodzę na Nan 2, aja myślałam że jeszcze nietrzeba, ale chyba juz zacznę powoli mieszać 1 i 2, żeby stopniowo przejść na 2!!!!!!!!

Rybciu to Andrzejek chyba troche potrzebował dokarmiania, tak ładnie teraz przybiera!!!!!!!!!

A dla Andrzejka sto lat z okazji ukończenia 3 miesiąca

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01


:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 lip 2007, 12:19

no a myslalam ze posiedze sobie na TT a tu mi synus niespodzianke zrobil i sie obudzil po 5 min drzemce i zaczepia mnie :-D wiec narazie tylko sie melduje
Jedrusiowi skladamynajserdeczniejsze zyczenia z okazji 3 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_tort:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

18 lip 2007, 12:47

witajcie :-D
ja sie tylko odmelduje i jade dzisiaj na wieś a wracam w poniedziałek :-D troszke odpoczne u babci.Całuski i pa pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość