lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 lip 2007, 20:22

Obrazek

[ Dodano: 2007-07-17, 20:23 ]
Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 lip 2007, 20:24

lucy23, :ico_brawa_01: ale masz słodkiego synusia :ico_brawa_01:
próbowałaś go juz wsadzić do tego nosidełka?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 lip 2007, 20:28

kaasiaa79 pisze:Gosia Lenka to typowe dziecie spłodzone po tequili, zawsze po zamknięciu było małe after party i mogliśmy troche wypić, tak więc dokładnie nie wiemy kiedy lenka sie poczęła, ale na pewno było miło
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kaasiaa79 pisze:Mróweczka napisał/a:
w tym 40 bez znieczulenia!!!!!!!!!!!!!!!!!
o moj boze!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-17, 20:40 ]
kasiaa jeszcze nie :ico_wstydzioch: tak grzecznie lezy,ze nie chce go rozwscieczyc :ico_haha_01: a wczesniej musialam jechac na lotnisko i nie bylo kiedy :-D teraz odpoczywam i upajam sie cisza :-D

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

17 lip 2007, 20:57

Martucha gratulacjeciezko bylo ale najwazniejsze ze juz po wszystkim i masz juz w ramionach swoje malenstwo!! U mnie tak ma powaznie porod zaczal sie ok7 rano o 9 pojechalam do szpitala i malam rozwarcie na 2 cm wiec mnie odeslali do domu, a ja juz konalam wytrzymalam w domu do 14 i pojechalam spowrotem,juz mi nie kazali wracac :ico_haha_01: dostalam gaz powietrze ktory malo co pomagal, potem nastepne znieczulenie w posladek, potem mialam juz skorcze parte a rozwarcia nie bylo i dali mu zewnatrzoponowe znieczulenie i dopiero o 3.22 urodzilam synka przez cesarskie ciecie!! Troche krocej niz Ty ale tez bylo ciezko. Dzis juz nie pamietam tego bolu tylko ciesze sie synkiem :-D
Lucysliczny ten Twoj synek!!
My jutro do Polski lecimy, troszke sie stresuje lotem bo to moj pierwszy raz, ale jestem dobrej mysli :-)
bede tesknila za wami!! W Polsce nie mam netu nie wiem jak to zniose!! moze zadko sie udzielam ale bardzo pilnie czytam wasze posty!!
Kasi.knapisz mi prosze co mam zrobic zeby dostawac mleko za darmo na recepte?? Ja na razie Marcelka karmie tylko piersia i tak chce do konca 6 mies. ale potem bede musiala wprowadzic mleko a po co placic jak mozna miec zadarmo(jesli mozna)!!

[ Dodano: 2007-07-17, 21:01 ]
Fittneydo lekarza marsz :ico_haha_01: zycie jest piekne i szkoda go marnowac na depresje, a pozatym z usmiechem Ci dotwarzy :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 lip 2007, 21:01

Ja tylko na chwilke,Vinee mi klika wiec pozniej wpadne...Lucy przeslodki Oliverek,tylko calowac takiego mezczyzne,a Ty tez bardzo ladnie wygladasz jako mloda mamusia!!!!A przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji ukonczenia 1-go miesiaczka dla Oliverka!!!duzo caluskow od ciotki!!!!Masz szczescie,ze sie spisalas z fotkami :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 lip 2007, 21:53

ilonka dziekujemy :-D
dziewczyny mam pytanie?moze ktoras jeszcze dzis zajrzy :ico_noniewiem: :daleko jest ambasada od central london (to chyba bedzie victoria ,nie?)bo jedziemy autobusem o 5.20 :ico_olaboga: i nie wiemy co dalej :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lip 2007, 21:54

jejku wreszcie udalo mi sie uspic tego mojego urwisa ... usypianie u nas to koszamar- cobyscie nie myslaly ze moje dziecko takie zlote :ico_oczko:
wszystkim sie zajmie zeby nie spac nawet niteczkami i wlasnymi guziczkami bardzo jest zajety wszystkim potem jest ryk i wreszcie pada a ja zaraz po nim... myslicie ze to przejsciowe ? :ico_oczko: naszczescie jak juz usnie to jest oki :ico_haha_01:

lucy nie moge uwierzyc ze to juz miesiac :ico_szoking: WSZYSTKIEGO NAJ NAJ I MOC CALUSKOW DLA SLICZNEGO SYNUSIA!!!
nadal jestem w szoku ze to juz miesiac minal ja cos starcilam poczucie czasu :ico_olaboga:

marcelinka pisz koniecznie!! :ico_haha_02: szkoda ze w pl n ie bedziesz miec netu bo pewnie duuuuzo sie tu u nas na watku wydarzy :ico_haha_01:
ja lecialm z natkiem jak mial 5 mieisecy i naprawde bylo super- ja sie zestresowalam straszliwie przed podroza az dostalam pewniej niemilej przypadlosci z nerwow :ico_wstydzioch: coto z nia trzeba do toalety czesto chodzic a bylo zupelnie normalnie bez przebojow... ale przynajmniej schudlam z tych nerwow :ico_oczko: :ico_haha_01:

napewno bedzie ok

buziaczki dla wszystkich mamusiek i dzieciaczkow
tak sie dzis zmeczyam tym nic nierobieniem ze chyba sei zaraz poloze :ico_haha_01: no chyba ze cos ciekawego sie tu u na sna tt wydarzy :-D

[ Dodano: 2007-07-17, 21:56 ]
lucy wejdz na google maps tam wszystko sobie zobaczysz ale z tego co wiem mysmy raz wysiedli na oxford circus chyba i to bylo zaraz tam nie daleko ale nie wiem jak daleko od tego jest victoria

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 lip 2007, 22:00

Lucy ale sliczny twój synuś :ico_brawa_01:

Marcelina na recepte jest jedynie mleko dla dzieci chorych, np. ze skazą białkową... i strrrrasznie trudno jest takową recepte dostac, w każdym razie w mojej GP :ico_zly:

Kasia ale ja się przestraszyłam ta temepratura :ico_olaboga: dobrze, że z Lenką lepiej :ico_brawa_01:

Fittney wykorzystaj pobyt w Polsce i idź do lekarza, bo z depresją to nie żarty :ico_nienie:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 lip 2007, 23:28

Lucy wysiadasz na stacji metra oxford circus,jestes na oxford street,mijasz sklep Topshop i skrecasz za rogiem za sklepem Nike,naprzeciwko tez jest H&m,i idziesz wzdluz bodajze Regent street,pozniej caly czas prosto,az skrecicie w jedna z uliczek tam jest mnostwo ambasad i konsulatow,zreszta zorientujecie sie po flagach :-D po drodze mijacie bodajze jeden z budynkow BBC.Nie wiem na ile Wam to pomoze,ale na pewnie dacie sobie rade,zreszta jak zapytacie o konusulat to Was na 100% pokieruja!!!Powodzenia i milego wypadu w nosidelku dla Oliverka!!!

[ Dodano: 2007-07-17, 23:32 ]
Kasiula mam nadzieje,ze juz Lencia w pelni zdrowiutka!!!
A my mamy dzisiaj gosia,znajomy Bablu nocuje u nas,bo jechal po drodze i wpadl nas odwiedzic,moj ulubiony dentysta,ale go juz wymeczylam pytaniami,nawet Vinee mu zebole wyszczerzyla..hihihi...biedny przyjechal w odwiedziny a padlo mu na maniaczke hihih..

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 01:37

[size=200][glow=red]MARTUCHA WIELKIE GRATULACJE RAZ JESZCZE KOCHANA[/glow][/size]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[size=200][glow=green]JESTES WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/glow][/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [glow=red][size=200]BUZIAKI DLA CIEBIE I FRANUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/size][/glow]:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MARCELINA adam skojarzyl twoja twarz.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi tez wydaje sie znajoma.. :ico_brawa_01: hihi ale racja ze raczej nie gadalysmy hihi :ico_brawa_01:
ale spoko nadrobimy na tt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie wiem czy odczytasz moja wiadomosc zanim ruszysz do polski
ale zycze wspanialych wakacji, duzo wypoczynku i slonca.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj upaly teraz nawiedzaja nasz kraj ... hihi

a tutaj w uk wydaje sie ze lata juz nie bedzie.. dziewczyny czy wy czaicie ze prawie koniec licpa a lata jak nie bylo tak n ie ma :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-18, 01:57 ]
lucy powodzonka w konsulacie !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: koniecznie zdaj relacje hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fittney dziewczyny maja racje.. :-D pozwol sobie pomoc a zobaczysz ze lepiej sie poczujesz i kolorkow nabierzesz :ico_brawa_01:

lucy ja mialam gaz ... :ico_oczko: na epidural nie bylo czasu ani potrzeby hihi :ico_szoking: gaz raczej bolu nie usmierzyl :ico_nienie: ale bylo wesolo przez chwile hih :-D i poczulam lekki odlot.. :ico_brawa_01:
do najciasniejszych jeansow brakuje mi ok 2-3 cm w pasie do zrzucenia i bedzie ok hihi
poza tym treoche uda mi przytyly procz brzucha.. ale spoko hihi

dzis zalozylam ciasna jeasnowo spodnice i bylam z przodu plaska hihi ale super !!!!!

jeszzce chwile i zaczne plywac i jezdzic na rowerku.. tylko niech sie wszystko zagoi hihi :ico_brawa_01:

a poza tym to wieczorkiem wpadla wieksza ekipa (8osobowa) przyjaciol zobaczyc leonka hihi dostal prezencik super ubranka i zabaweczki hhihi a najwazniejszy to stroj pilkarski reprezentacji anglii.. hihi :ico_brawa_01:
tatus dumny i happy na maxa hih choc jak twierdzi musi polska wersje zakupic hihi
mama upiekla dobre ciacho i zjadlam dwa kawalki.. hihi bez masy wiec mam nadzieje ze nie zaszkodzi...
ja juz sama nie wiem jak to jest z ta dieta... w jezyku niemowlat tracy pisze ze to mit iz jedzenie wplywa na pokarm.. kolki to ekekt lykanego powietrza.. :ico_noniewiem:
dzis zjadlam zupe jarzynowa z kalafiorem i groszkiem :ico_noniewiem:
i ciasto wieczorem :ico_noniewiem:
moja mama twierdzi ze nic mi nie zaszkodzi.. ale ona karmila w onnych czasach kiedy jedzenie nie bylo tak przesiakniete chemia itd :ico_noniewiem:


od wczoraj czekam na polozna i.. nonono.. olala nas.. wiec dzis my ja.. i poszlismy na zakupki.. hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ktore skonczyly sie olaniem ich przez leonka hhihi :ico_olaboga: :ico_olaboga:
od razu zaczal marudzic i juz nie skonczyl hihi
w pospiechu wracalysmy
a specjalnie wyszlam tuz po karmieniu pewna ze spokojnie pospi w wozku
ale ten moj maly cwaniaczek dal nam koncercik hihi

ale fajnie bylo
czulam sie super bo musze sie pochawalic ze zeszlej nocy zamiast spac to mierzylam dolna garderobe sprzed ciazy :ico_puknij:
no i co sie okazalo? ze w wiekszosc spodni i sppodnic wchodze... hihi :ico_szoking: czulam sie jak na shoppingu odkrywaja swoje stare ciuszki o ktorych bylam juz gotowa zapomniec hhhihi :-D :-D

to tyle chwalipiectwa hihi :ico_wstydzioch:

dziewczyny powiedzcie jak to jest z tym karmieniem piersia?
ja karmie regularnie co 2.5-3 godz tak jak tutaj zalecaja i jak pisze tracy hogg w "jezyku nuemowlat" i mysle ze to swietny plan... hihi
a w polsce prawie kazda karmi na zadanie i dziwia sie mi co ja robie.. :ico_puknij:

sama juz nie wiem ale dla mnie regularnosc jest swietna. zarowno ja jak i leos znamy swoj rytm dnia hihi i jest spokojniej i przewidywalniej hihi to chyba dobrze co?

polozna kazala karmic conajmniej 3omin z jednej piersi. ja oczywiscie nie jestem w satnie zmusic malego do tego ile ma ciagnac cycka ale on wlasnie kolo tego je. hihi ok 20 min hihi wiec pewnie mu wystarcza a i ja czuje po biuscie ze jest ok hihi

kolejne pytanko czy uzywanie smoczkow? i kiedy? nasz maly na razie nie zna tej przyjemnosc hihi bo nie wydaje sie zeby sie tego domagal.. zastanawiam sie czy aby na spacery czy zakupki nie zabierac smoka w razie podobnych przypadkow placzu jak
ten dzisiejszy,,. ale nie cche tez nauczyc go uspokojania w ten sposb... sama nie wiem :ico_noniewiem:

i jeszze wam troszke pomecze :ico_oczko:
mam plan sciagnac na dniach pokarm na jedno karmienie i dac z butli .. zobaczyc jak pojdzie.. bo planuje za tydzien wyjsc na dluzej i zostawic mame z butla i maluszkiem hihi tylko nie wiem ile tego sciaganc i kiedy? :ico_olaboga: godzine po karmieniu? :ico_olaboga:

hihi zmykam pod prysznic bo za godzinke karmienie hiih

buziole i do jutra papa

[ Dodano: 2007-07-18, 02:02 ]
cos mi sie pomieszalo w poscie.. hihi i temat odnosnie garderoby sprzed ciazy podzielil sie na dwie czesci rozsiane po tekscie hhi ale chyba wyczaicie hihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość