Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 lip 2007, 12:48

Yvone to jesteś jeden dzień do przodu ode mnie, bo ja dokładnie dziś zamykam 36tc :-D więc może w zblizonym czasie urodzimy. Praktyki mam do końca przyszłego tygodnia, już się nie moge doczekać :ico_zly: Choć jak to moja babcia mi mówi, ruszaj się to pród będzie łatwiejszy :-D no i wyboru nie mam :ico_brawa_01:

Anita ja też sobie troche podpiłam od męża w piatek bo nie wytrzyumałam, jejciu na takie upały zimne pifko to niespełnione marzenie, echhh :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

18 lip 2007, 13:01

Ja od kilku miesięcy nie piłam alkoholu, bo brałam leki, ale wiecie co wygląda to dziwnie, jak zabieram mojemu męzowi butelkę piwa i wącham przez chwilę. Przynajmniej tyle. :-D Choć ludzie patrzą jak na dziwaka, a mnie to nie obchodzi.
W sumie dobrze jest się ruszać. Ale tak jak teraz patrzę, to bym chyba już nie dała rady.
A u nas znowu się robi upał. :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 lip 2007, 13:50

witam dopiero teraz jestem bo cosik wolno forum chodzxilo i nie miałam cierpliwoscie czekać :-D
wczoraj sie narobiłam jak głupia a dziś siedzę tylko lazienke i kibelek posprzątalam jakoś dzis nie mam ochoty robić mimo iż pogoda lepsza
Zaczynam mieć problemy ze snem - wogóle spać nie mogę ten brzuszek pobolewa i jakos tak wogóle przewracam się z boku na boku :ico_olaboga:

Yvone z tym brzuszkiem to nie jest normalne on nie moze byc caly czas napiety

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 lip 2007, 14:42

Czesc Dziewczynki!!!!

Dzis mija 70 miesiecy jak jestesmy razem z moim Adasiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Rozmawialismy przed chwilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yvone ja przez twrdnienie wlasnie jestem na lekach podtrzymujacych ciaze ale mi sie one zaczely w 32 tyg wiec to bylo za wczesnie na to. Spytaj sie koniecznie lekarza. Jedno powie Ci na pewno ze trzeba lezec.!!!Ale wszytsko jest oki i sie nie martw!!!

Wisienko dzieki za podpowiedz z tymi tygodniami :ico_haha_01:

Ide na obiadek!!
Buziaczki

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

18 lip 2007, 15:15

No właśnie dzisiaj mam pierwszy dzień bez leków, bo mi lekarz kazał odstawić. Nie jest źle. Zapytam dzisiaj, bo idę do jakiegoś innego. Czekam na powrót mojego gina, to z nim pogadam. Brzuch prawie cały czas twardy. Poczekamy pewnie parę dni i dowiem się co i jak dokładnie od mojego. A dzisiaj zrobiłam nawet listę pytań do tego lekarza, ale jakoś tak to przeżywam, bo nie lubię chodzić do ludzi,dla których jestem anonimowa. Tamten to mnie rozumie na wygląd, a poza tym to nowa sytuacja, bo ze swoim lekarzem nie widziałam się najdłużej dwa tyg, zwłaszcza od 24 tyg, od kiedy zaczęłam łykać leki. I kiedy uratował mi ciążę.
A forum rzeczywiście jakoś tak chodziło wolno i dziwnie. I wysłało mi dwa razy jednego posta.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 lip 2007, 15:47

cześć :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

My jeszcze razem we dwie :-D , zaglądałam tu czesto ale jakoś brakowało mi weny do pisania....

Twardy brzuch mam już od bardzo dawna- leków nie biorę bo nie ma potrzeby tym bardziej teraz jak już dzidziuś może się rodzić- czasem ten twardy brzuch to już taka uroda :-D

cóż ja tez pomyłam wszystkie okna, caly czas sprzątam- mam takiego powera, że mogłabym bez chwili odpoczynku coś robić- ale poleguję - z rozsądku :ico_haha_01: , nawet całą kuchnię wymalowałam :ico_szoking: - bo nie umiem sobie miejsca znaleźć, nawet popracowałam zawodowo z sukcesem- zarobiłam na wyprawkę :-D :-D
mnie po prostu nosi :ico_szoking:

wyniki świeżutkie wszystkie ok, przeciwciał brak :ico_brawa_01: , usg dzisiejsze ok, skurcze sporadyczne ale już bolesne i co najważniejsze 1 cm rozwarcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zalecenia po dzisiejszej wizycie- zagonić męża do roboty- teraz jego kolej :-D i sex, sex, sex, sex :-D
prawdopodobnie jeszcze max dwa tygodnie i będę znowu mamusią :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

18 lip 2007, 17:22

witajcie dawno nic nie pisalam jakos weny niemialam i to ciagle zmeczenie :ico_olaboga:
bylam dzis na spotkaniu z polozna i slyszalam bicie serduszka malego walilo jak szalone ale polozna mowi ze to dobrze aha i maly juz obrocil sie glowka do dolu co mnie bardzo cieszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Yvone, mi brzuch twardnieje bardzo czesto ale wydaje mi sie ze to nic zleego bo tak mam juz od kilku tygodni
macie tak ze czasami kluje was w kroku jakby dzidzia sie pchala czy cos bo ja jak chodze lub wstane to od czasu do czasu czuje jakbym miala urodzic za chwilke

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

18 lip 2007, 17:42

Hej Dziewczynki!!!

A u nas dzis ulewa straszna ale w końcu jest czym pooddychac. :ico_brawa_01:

Aga, fajnie, ze w końcu cos do nas napisałas. Juz myslałam, że sie rozpakowałas po cichaczu :ico_haha_01: Jak mozesz to przeslij mi jeszcze raz adres swojej stronki int. Szukałam ostatnio ale nie mogłam znalesc.... I mam nadzieje, ze nadal macie ta szeregówke pod Wrocławiem...

A mi wogóle brzuch nie twardnieje. Czasami złapie mnie jakis skurcz, ale mija szybciutko i po krzyku. Najwiekszy problem mam ze spaniem i z oddychaniem. Zwłaszcza wieczorem nie moge normalnie oddychac, mam wrazenie ze zaraz sie udusze. Pewnie tez dlatego tak kiepsko mi sie zasypia. Zazwyczaj zasypiam o 3-4 i spie pozniej do 10. :ico_noniewiem: No, ale cóz... moze to sie zmieni juz wkrótce. :-)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 lip 2007, 18:15

swbasia to jesteśmy we dwie :-D :-D co najmniej dwie.... mnie tez tak ciśnie w kroku, jak się rozchodze to jeszcze jeszcze ale najgorzej wstać, podniesc się i te pierwsze parę kroków.....ufff..

wisienka mamy jeszcze tą szeregówkę...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 lip 2007, 18:32

Aga78 z tym powerem to ja cie rozumiem bo w ostatnich dniach szalalam tak samo :ico_brawa_01:
mnie często cisnie na krocze a przy siusianiu mam wrazenie ze dzidzia wypadie :-D

Teściowa w szpitalu i mówi że muszę poczekać aż ona wyjdzie bo chce wnusia przywitać wiec ja zaciskam nogi jak mogę bo ona wyjdzie dopiero pewnie pod koniec przyszłego tygodnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość