kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 lip 2007, 02:42

Kasiulka, już możesz sie nie martwić, przynajmniej na noc :ico_oczko: lenka na razie nie ma temperatury, ale zobaczymy co będzie rano, zaczynam podejrzewać, ze to moża ta słynna trzydniówka? :ico_chory:
Lucy życze powodzenia w drodze do konsulatu, nie zgub malego przy licznych przesiadkach :-D a obstawa w postaci teściowej też jedzie? :-D
Marcelinka, spokojnego lotu życze!!! a może jednak zajrzysz do jakiejś kafejki netowej w PL? chyba zajrzysz, bo nikt bez TT jeszcze długo nie wutrzymał :ico_haha_01:
Ilonuś przypomniałaś mi o dentyście :ico_noniewiem: musze sie zapisać na sierpień i psychicznie do tej wizyty przygotować :ico_oczko: lenke kuba bierze za dwa tygodnie tak, żeby sobie popatrzyła jak to wygląda, on sie nie boi, więc może ona tez sie nie wystraszy, bo ze mną to byśmy sie razem darły. ja zawsze wychodze spłakana, do tego stopnia sie boje :ico_puknij:
julie_377 pisze:usypianie u nas to koszamar- cobyscie nie myslaly ze moje dziecko takie zlote

no chociaż tyle :-D
madziorka hihi pisze:do najciasniejszych jeansow brakuje mi ok 2-3 cm w pasie
szczęściara :ico_haha_01: mi tyle brakuje do najszerszych :ico_haha_01:
z tym smokiem to nie wiem co ci poradzić :ico_noniewiem: ja lence dałam podczas pewnego pamiętnego wycia koło 4 tygodnia :ico_oczko: nic strasznego sie nie stanie jak Leoś sobie troche possie :ico_oczko: a mleko ściągałam zaraz po karmieniu, bo mi jeszcze zostawało i między karmieniami po troszku z obu piersi, lenka jadła często, a mało, więc w butelce mama robiła nie więcej jak 50ml.
a rzeczywiście w PL jest teraz taka moda karmienia na żądanie, ale to jakiś zagramaniczny pomysł :-D czyli po prostu karmienie dostosowane do potrzeb dziecka i mamy :ico_oczko: maluch sam decyduje, najczęściej płaczem :ico_placzek: :-D , jak często i ile potrzebuje zjeść...ale , na szczęście, jest też druga strona medalu, czyli karmienie na żądanie mamy :ico_oczko: np: kiedy mamy nie ma w domu, to na żądanie dziecko zje coś innego coś innego :ico_oczko: aha, no i pamiętaj, że mleko, szczególnie na początku, ma różny skład, w zależności od pory przystawiania do cyca, więc maluszek sam instynktownie dopasowuje rytm karmienia do swoich potrzeb i zmian proporcji składników mleka :ico_oczko: czyli to karmienie na żądanie nie takie straszne :ico_oczko:
:-D :-D :-D wymądrzyłam sie teraz na maxa :-D :-D :-D
przesyłam troche słońca!!!!!!!!!!!!

dobrej nocki mamuśki!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 lip 2007, 05:10

dziewczyny dzieki za pomoc :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ilonka spisalam sobie twoja trase do konsulatu :-D widac .,ze prawdziwa kobitka jestes,po sklepach tomy wszedzie trafimy :-D kasiaatesciowa juz w pl od wczoraj :-D niedoczytalam postow do konca,jak wroce to nadrobie...ulie ja tez nie wiem kiedy to minelo :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-18, 05:19 ]
chodzilo mi o julie oczywiscie :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lip 2007, 10:59

hej dziewczyny
madziorka co do karmienia co 3h to za czasów mojej mamy tak było. Ze nie pozwalali dziecku jak chce tylko co 3h i strasznie to krytykowala. A teraz to na żadanie uwazam ze super jest. Tym bardziej ze cycek zastepuje i picie i mleko. Jak karmisz mlekiem modyfikowanym to oprocz karmienia co 3h w miedzy czase przepajasz dziecko. Z piersia jest tak samo. Dziecko zje mleko a po godzinie jeczy patrzysz ze ma sucho wszystko w porzadku przystawiasz go do piersi a on powiedzmy pare minutek pije. I juz mu wystarczy. A tak czekac te kolejne 2h jak dziecku chce sie pic to mordega. Tez musialam sie pomądrzyc jak kasia :ico_haha_01:

Lucy to pobudke dosyc rano mialas. Ilonka dobrze wyjasnila wiec bez problemu trafisz. A zdjecia Olivierka są sliczne

Kasia dobrze ze z Lenką lepiej. A teraz wyczekuj krostek. Tomek mial trzydniowke 1 czerwca.

A ja na w piatek jade na weekend nad jezioro. Tak sie ciesze bo teraz pogoda w polsce jest super i tylko nad wodą lezec. Ale zeby pojechac w piatek moj szef musi sie pojawic w pracy (mial byc wczoraj) i dac mi urlop.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 lip 2007, 12:00

jejku nie moglam sie od rana na tt dostac mam nadzieje ze nie bedzie znowu jakis problemow z tym forum :ico_olaboga:
sloneczko nam sie przyda bo u nas to tak niewyraznie od maja jest ze nawet nie wiem ze lato jest :ico_placzek:
maly mi z grubszych rzeczy wyrasta a letnie leza w szafie i tez sie przeterminowywuja :ico_noniewiem: a mialo byc lato srulecia u nas
dzis to juz musze zabrac malego na spacer bo wczoraj mi sie nie chcialo i caly dzien ogladalam filmy
:ico_wstydzioch: naszczescie dzis juz wszyscy ubrani mieszkanie posprzatane i tylko maly sie obudzi z drzemeczki to polecimy do parku... moze i zdjecia porobie hihihihih

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 14:48

HEJ DZIEWUSZKI

moze mnie zle zrozumialyscie ale moj maly nie wola na karmienie miedzy czasie.. :ico_nienie: co 3 godzinki i luzik.. :ico_oczko: wiec nie trzymam go glodem :ico_nienie: :ico_nienie:
wg mnie taki sposob karmienia jest super.. :ico_brawa_01: . i jak na razie bedziemy tak trzymac. :ico_brawa_01: . zobaczymy jak bedzie dalej hihi :ico_brawa_01:
jesli dobrze pmietam to kasik tez wprowadzila przewidywalnosc vikusi jak pisze tracy hogg hihi :ico_brawa_01: i jak kasik ta metoda sie wiedzie???? :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 lip 2007, 14:59

oj coz za pustki u nas dzisiaj :ico_haha_01:
w polsce ladna pogoda podobno to rozumiem ale u nas :ico_noniewiem: ??
nam sie udalo wykorzystac to sloneczko co to bylo przez godzine bo teraz leje znowu :ico_noniewiem:
a ja wam powklejam zdjecia z dzisiaj bo wlasnie zgralam a co tam :ico_haha_01:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

[ Dodano: 2007-07-18, 15:04 ]
madziorka ja tez wprowadzilam w pewien sposob rozklad dnia od poczatku i bardzo to u nas dobrze dzialalo maly jadl mi co 4 godzinki potem sie rozgladal i dalej spal ...
do teraz bardzo jest hihi regularny tylko ze spaniem nie bardzo nam wyszlo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 15:33

nasz leos dzis konczy pierwszy tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 lip 2007, 15:36

madziorka to leos jest z 11??? tak jak natus :-D
buziaczki dla malego jubilata :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 lip 2007, 15:36

dzień dobry! :ico_oczko:
ale u nas przylało :ico_szoking: buty mogłam wyciskać jak wróciłam z pracy :ico_haha_01: teraz już jest ładnie i mam nadzieje, ze tak zostanie, bo w weekend moi rodzice impreze robią, a ja za kelnerke ide to sie na jem z rodziną :ico_haha_01:
Gosia no to chyba była jednak trzydniówka :ico_chory: dziś juz jest super, tzn. jeszcze rano dałam ibufen, bo taka troche ciepła była, ale teraz ładnie je i sie bawi...czytaj-wariuje i mnie wkurza, czyli wszytsko wraca do normy :ico_oczko:
gosia888 pisze:jade na weekend nad jezioro

na mazury, czy gdzies bliżej?
moja koleżanka siedzi 2 miesiące w węgorzewie, ale z piotrkowa to troche za daleko niestety na wypad na weekend :ico_noniewiem:
lucy23, trafiłaś do konsulatu?????
madziorka hihi, rób tak, żeby tobie było wygododnie z cycem :-D
julie_377, ale masz super tą fryzure, właśnie tak myśle czy nie obciąć włosów, tylko, ze moje sie tak puszą jakby po myciu i gdybym miała z niumi walczyć, jak z grzywką, to masakara, ale ty wyglądasz rewelacyjnie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

a ja mam dla was wieści od Delefinki:1. baardzooo za nami wszytskimi tęskni :ico_oczko:
2. pyta co u Madzi i pana Leona :ico_oczko:
3. Maya dokucza babci i ogólnie rozrabia, Delfinka ma nadzieje,. ze po powrocie do domu wszytsko sie unormuje :ico_oczko:
4. nie była jeszcze na necie, nie ma kiedy :ico_oczko:
dopiero dziś napisałam, ze Martusia urodziła...zapomniałam :ico_wstydzioch:
5. przesyła buziaki dla mam i dzieciaków :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

czekam na kube z fasolką, bo juz chce mi sie jeść :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lip 2007, 15:49

julie super te zdjecia. Podziwiam Cie siedzisz w domu a zawsze tak ladnie ubrana, uczesana wystrojona. Ja jak siedze w domu to sie tak lenie ze chodze jak kocmoluch.

madziorka to juz starrego masz syna. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Sto lat tydzien to powazny wiek.

kaasiaa79 pisze:na mazury, czy gdzies bliżej?

blizej nad jezioro białe. 160 km ode mnie przy granicy z ukrainą

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość