julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 lip 2007, 15:53

goasia nie uwierze w tego kocmolucha :ico_oczko: hihihihihihi
a ja ci jeziora zazdroszcze mnie sie cos zdaje ze w tym roku to wogole lata nie odczuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 lip 2007, 15:56

zapomnialyscie o mnie :ico_placzek: dwa dni mnie nie bylo i nikt juz o mnie nie pamieta :ico_placzek: nawet kaska :ico_placzek: !!! ok, juz nie chce tych 3 stow od ciebie :ico_placzek:
a tak powaznie to troche sie depresjonowalam i nawet nie mialam ochoty na tt zagladac, bo tu zawsze takie szczescie panuje, a to co sie u mnie w domu ostatnio dzieje, to pewnie do rozwodu doprowadzi :ico_noniewiem: , ale nie bede sie o tym rozpisywac, bo nawet nie chce mi sie juz tego po raz setny roztrzasac :ico_noniewiem: , zeby sobie humor poprawic ruszylam na shoping, co by kreacje na wesele zakupic i ekspedientka mnie jeszcze w sklepie dojechala :ico_zly: , jak spytalam, czy mooge przymierzyc upatrzona sukienke, odpowiedziala, ze nie, bo i tak do niej nie wejde :ico_zly: . znowu wrocilam do domu z placzem :ico_placzek: , wogole mysle, ze mnie jakas ostra odmiana baby blues dopadla :ico_olaboga:

juli, nathan jak zwykle pierwsza klasa ( ty tez!)
lucy oliverek juz inaczej wyglada, zaczynam dostrzegac u niego juz prawdziwe meskie rysy!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
madziorka ja sie na temat karmienia piersia nie moge powymadrzac, ale powiem ci, ze moja Luska miala dzis w nocy kolke (4 godziny masazy, gimnastyki, noszenia na rekach i picia herbatki z koperku, wiec troche niewyspana jestem :ico_olaboga: ), wiec teoria z polykaniem powietrza sie jakby u nas sprawdzila, bo Lusia rzadko ulewa i rzadko jej sie odbija, nawet jak ja z 15 min po popilku w pionie trzymam... :ico_olaboga:
do kaski nic nie napisze, bo zapomniala o mnie :ico_placzek:
i jeszcze dziekuje za wszystkie infa o waszych miastach :588:

[center][size=150]Leos ma tydzien, a my stawiamy z okazji "miesiecznicy"[/size] :ico_oczko: :ico_zdrowko: :ico_tort: [/center]

i o najwazniejszym bym zapomniala:

[center][size=200]wszystkiego najlepszego dla Frania, a dla Marty i Jacola ogromne gratulacje !!![/size]
[/center]

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 lip 2007, 16:01

jasnie pani nikt tu o tobie niezapomnial :ico_nienie:
a co do problemow domowych u mnie tez malo co rozwodu nie bylo ale przeszlo dzieki gp i lekom hihihihihihi
ale tak powaznie to depresja poprorodowa to nie zadna bajka uwazaj na siebie

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

18 lip 2007, 18:06

No ja oczywiscie przeoczylam porod martuchy

Ale nadrabiam:
Wszystkiego najlepszego z tej okazji - witamy Frania :ico_haha_01: w rodzinie tiktakowej :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 lip 2007, 19:12

Jasnie Pani :), :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
czym by cie tu przekupić????? może ci będę przez tydzień :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: , pasi? :-D
a tak w ogóle to jestem usprawiedliwiona, bo Lenka była chora :ico_chory: ale w głębi mego serca byłaś tylko TY, o boska Dominiko g:D a to dla ciebie tak gram i śpiewam...miłość ci wszystko wyybaaczyyy :gitara: :-D
gosia888 pisze:w domu to sie tak lenie ze chodze jak kocmoluch
witaj w klubie, ja to czasmi az sie boje otwierać drzwi, żeby kogoś nie wystraszyć :-D
nie wiem, gdzie to jezioro, ale też nieźle daleko, udanej wyprawy. szef był? urlopik jest? :ico_oczko:
felicity001, witaj, zaparcowana mamusiu :ico_oczko:
julie_377 pisze:zdaje ze w tym roku to wogole lata nie odczuje

eee tam, będzie jeszcze grzało, lato stulecia podobno :ico_oczko:

a teraz kochane dzieciaczki, droga Łucjo i kawalerze Leonie, ciocia Kasia-ta ładna, fajna, zgrabna i baardzoo mądra :-D - z okazji 1 miesiąca i 1 tygodnia życzy wam samych wspaniałych dni z rodzicami :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 lip 2007, 19:44

kaasiaa79, no masz szczescie, ze "milosc ci wszystko wybaczy" :ico_oczko: , ale na :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: reflektuje :-D :-D

kaasiaa79 pisze:a teraz kochane dzieciaczki, droga Łucjo i kawalerze Leonie, ciocia Kasia-ta ładna, fajna, zgrabna i baardzoo mądra - z okazji 1 miesiąca i 1 tygodnia życzy wam samych wspaniałych dni z rodzicami


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: niech Bóg ci w dzieciach wynagrodzi dobra kobieto :ico_oczko: - jak nie w ilosci (na co Kuba by pewnie jak najbardziej reflektowal :-D ) to w jakosci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 lip 2007, 20:40

julie Twoj Synek juz chodzi????????????? :ico_szoking:

nienadarzam za wami i jeszcze niepamietam nikow :ico_placzek:

fela dresik Twojego Synka na zdjeciu!!! ja tu zagladalam wczesniej tylko pare razy wiec mnie napewno niekojarzysz!!! :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-18, 20:41 ]
gosia888 skad jestes z Polski jak masz 160km do Okuninki??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 21:05

z okazji ukonczonego tygodnia bombarduje fotkami mojego leoska hihi

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

jasnie pani a ja nie napisalam o swoim miescie bo zapomnialam :ico_wstydzioch:
watford blisko londynu, dojezdza tutaj metropolitanka, do centrum na oxford street na shopping rowno godzinka jazdy :ico_brawa_01:
poza tym mamy spore shopping centre wiec na zakupkach poszalejesz hihi :ico_brawa_01:

mieszkania tansze niz w londynie ale wciaz drogie :ico_noniewiem:
one bedroom od 600f

z praca tak sobie..polacy glownie uderzaja do agencji a tam roznie bywa... :ico_noniewiem:
ale ty jestes przebojowa wiec napewno szybko cos znajdziesz hihi
zapraszam do watford :ico_oczko:

kasia ciesze sie ze lenka juz zdrowa hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia bylam kiedys dwa razy nad jeziorem bialym hihi super czysta woda i fajna miescinka hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziekujemy za zyczonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 lip 2007, 21:13

Jasnie Pani :) pisze: jak nie w ilosci (na co Kuba by pewnie jak najbardziej reflektowal ) to w jakosci

jak możesz Jasnie Pani???? :ico_placzek: to chwyt poniżej pasa :-D a właściwie...poniżej opony :ico_haha_01:
co ty sie tak wściekasz na swojego chłopa? cóz zawinił ten biedak? :ico_oczko: podejrzewam, że śpi dziś na wycieraczce...żeby mógł wszytsko przemyśleć :-D

Mróweczka, zaglądaj częściej, to szybko nas wszytskie poznasz :ico_oczko: ja jestem Kasia-ksywa BOSKA KATARZYNA alias ZERO SEXU :-D , jest też wśród nas Jaśnie Pani-ksywa , Ilonka-ksywa POSTRACH ZDJĘCIOWY, Julie-ksywa MAMA GENIUSZA, Gosia -ksywa BUDZĄCA ZAZDROŚĆ (super szczupła i wysoka...fiu fiu), Lucy -ksywa ZAGINIONA W KONSULACIE, Fela-ksywa TEŚCIOWA LENKI, Marta-ksywa PRZYWÓDCZYNI NA TACZCE JACOLA, Madzia-ksywa SZAFA O NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCIACH, Kasiulka - ksywa CICHY ZABÓJCA CIOTEKto stały skład :-D

dziewczynki, mam nadzieje, ze nie macie mi za złe tych żartów? :ico_sorki: :-D to tylko pokazuje jak mi sie nudzi :ico_puknij: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-18, 21:14 ]
Jasnie Pani :) pisze: jak nie w ilosci (na co Kuba by pewnie jak najbardziej reflektowal ) to w jakosci

jak możesz Jasnie Pani???? :ico_placzek: to chwyt poniżej pasa :-D a właściwie...poniżej opony :ico_haha_01:
co ty sie tak wściekasz na swojego chłopa? cóz zawinił ten biedak? :ico_oczko: podejrzewam, że śpi dziś na wycieraczce...żeby mógł wszytsko przemyśleć :-D

Mróweczka, zaglądaj częściej, to szybko nas wszytskie poznasz :ico_oczko: ja jestem Kasia-ksywa BOSKA KATARZYNA alias ZERO SEXU :-D , jest też wśród nas Jaśnie Pani-ksywa , Ilonka-ksywa POSTRACH ZDJĘCIOWY, Julie-ksywa MAMA GENIUSZA, Gosia -ksywa BUDZĄCA ZAZDROŚĆ (super szczupła i wysoka...fiu fiu), Lucy -ksywa ZAGINIONA W KONSULACIE, Fela-ksywa TEŚCIOWA LENKI, Marta-ksywa PRZYWÓDCZYNI NA TACZCE JACOLA, Madzia-ksywa SZAFA O NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCIACH, Kasiulka - ksywa CICHY ZABÓJCA CIOTEK to stały skład :-D

dziewczynki, mam nadzieje, ze nie macie mi za złe tych żartów? :ico_sorki: :-D to tylko pokazuje jak mi sie nudzi :ico_puknij: :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 lip 2007, 21:45

kasia hihihihi tos nas urzadzila z tymi ksywkami :ico_smiechbig:
leos cudowny ale madziorka jestem w szoku - chyba stworzona jestes do rodzenia dzieci :ico_brawa_01: :-D

Jasnie pani dla mojej synowej tysiac buziaczkow ode mnie i natusia z okazji miesiecznicy :-D :ico_prezent:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość