astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

18 lip 2007, 14:26

A ja tam nic nie widze i tez w dotyku nie czuje wiec chyba sie rozpuscily, dzownilam do szpitala w ktorym rodzilam i pytalam sie jakie mi zalozyli.

No wlasnie jak kobieta nie karmi piersia to w Pl uwaza sie to za cos zlego. I normlanie jak komus mowie ze nie karmie piersia to nikt nie nigdy nie zapytal mi sie dlaczego np pokarm mi sie zatrzymal choc to mowie wyraznie. Od razu twierdza ze cos ze mna jest nie tak.

Co do pasa fajna sprawa moim zdaniem jakbym miala pewnie bym nosila.

Boje sie tego drugiego pierwszego razu choc pewnie bardziej to nie boli niz porod hehe. Nie mam go za soba bo sie jeszcze do konca nie oczyscilam ale maz juz by chcial.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2007, 14:30 przez astrid, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 lip 2007, 14:27

Ja stawiam na brzuszki i bieganie- jak tylkomi stuknie 6 tygodnie, wciagam dresiki i hejaa! Mojego Duzego Krzysia Klopsa tez zaganiam - zeby bylo razniej - bo on z tą swoją ciążą wspolczulną juz troche przesadził :-)
A co do karmienia piersia- faktycznie, szalenstwo z tym u nas. W koncu mamy politykę prorodzinna... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 lip 2007, 14:54

O kurde Juli jeszcze masz niteczki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: miesiąc po porodzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: yyyyyyyyyyyyyyyyy to ile ja będę musiała nosić swoje blado-zółte paszkudztwa? (moje nie wyglądają tak bajkowo :-D ) ech jak tak dlugo mam je mieć to mogliby ładniejszy kolor wymyślić :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-18, 15:13 ]
Popatrzcie na to moje dziecko :-D
Obrazek

A tu my śpimy :ico_oczko: Wasze maluchy tez się tak wiercą? Dzisiaj miałam szok bo małej nie było tam gdzie ją połozyłam :ico_szoking: znalazłam ją na drugim końcu łózka leząc w poprzek łózka :ico_szoking: :-D :-D

Tu juz druga faza, niezłapałam początku drzemki :ico_oczko:
Obrazek

Tu juz się zaczynamy wiercić na maksa :ico_oczko:
Obrazek

A tu juz chyba osotatnia faza przewracanek, no chyba ze przebije się przez ochraniacz :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 lip 2007, 15:19

Alinko fajne obracanko hi hi :-D ja tez sie boje drugiego pierwszego razu :ico_szoking: slyszalam ze boli jak cholera :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 15:54

hej ja na szybko.. bo idziemy do parku hihi :ico_brawa_01:
dzis pierwszy dzien bez gosci hihi :ico_olaboga: oj co za spokoj. :ico_olaboga: . trzeba cos rozkrecic :ico_noniewiem:
moj synek ma dzis pierwszy tydzien za soba... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

alinko wspolczuje.. to prawda ze kazde dziecko jest inne.. i pewnie latwo ci nie jest.. :ico_olaboga: . ja polecam ci ksiazke.. jezyk niemowlat. tam sa opisane rozne typy niemowlaczkow.. wg niej kazdego mozna dostosowac do tego planu ale wiadomo ze nie z kazdym typem jest latwo
nasz na szczescie jest cos jak sredniaxczek i dlatego tak spokjnie z nim mi idzie hihi
ale pewnie etz nie mialabym cierpliwosci gdyby moje dziecko bylo nadpobudlie i niespokojne.. jak placze czasem to ja juz zniecierpliwona jestem.. hihi

ale on w ogole nie placze na jedzenie..moze 2 razy sie zdarzylo i nawet rzadko kiedy sie budzi.. ale nawet nie zdarzy bo ja pilnuje por karmienia i di oplaczu nie doprowadzam hihi :ico_brawa_01:

i on mimo ze przysypia przy cycku to ladnie ciagnie hihi jesli zasypia to pocieram wewnetrzna strone raczek ,badz plecki i ciagnie... hihi a jak juz rzeczywiscie sie naje to nic go nie wybudzi hihi wiec luzik hihi
wczoraj zjadlam jarzynowa z kalafiorem i groszkiem i jak na razie luz.. ponoc te diety to jakies mity.. hihi

julie a ty palisz i piwkujesz karmiac cycem?? :ico_szoking:
my to jestsmy uczuleni na dym tytoniowy wokol maluszka.. polozne wrecz zakazaly stycznosci z osobami palacymi...bo grozi to smiercia lozeczkowa :ico_olaboga: choc moja mama popala ale wczesnie rano jak on spi i potem jak juz zasnie wiec spoko... nic od niej nie czuc. :ico_noniewiem: ale ja bym nie miala odwagi zapalic hihi
choc mam na to ochote,. hihi bo czasem lubilam cieniutkie mentolowe.. a nie wspomne o piwku ..oj ale sobie smaka narobilam
musze zmykac\
potem was poczytam dokladnie buzka papa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 lip 2007, 16:34

Hej laseczki!
U nas też nocka zarwana, Helenka budziła się co godzinkę lubnawet częściej. Ale myślę, że to z powodu tego okropnego upału. Na szczęście dziś jest chłodniej :).
Madziorka, gratuluję tygodnia, nasza Malutka ma dziś 2 :ico_tort: :ico_tort:
Lucy, troszkę spóźnione życzenia dla Oliverka z okazji miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Foteczki superaśne.
Alinko, no nieźle Waneska wędruje po łóżeczku, czadzik! Co do szwów to ja też jeszcze mam :ico_szoking: A miały się rozpuścić w ciągu dwóch tygodni. No więc oczywiście czekamy na ten drugi pierwszy raz, ale mizianka sobie nie żałujemy :-D
Spadam, bo mała się budzi :-)

[ Dodano: 2007-07-18, 19:22 ]
Co tu takie pustki?????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 lip 2007, 19:48

napisalam przedttem posta i widze, ze go zezarlo :ico_szoking:
Alineczq, czaderska wedrowka :ico_brawa_01: , mi sie to w glowie nie miesci i nawet nie wiedzilam, ze noworodek tak moze :ico_olaboga: , ja gdzie moje poloze to ja tam nawet za 5 godzin znajde, a do niedawna to nawet sama glowki nie przekladala z boku na bok :-D

ja jeszcze tez sie nie rozdziewiczylam po raz drugi, a szwy to mi sie jakies kilka dni temu do konca rozpuscily i wczoraj dopiero przestalam krwawic. ale obiecalam mojemu slubnemu,ze jeszcze najwyzej 2 tygodnie, bo mu juz celibat na mozg bije i rozwodem to grozi :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 20:12

hej u nas po spacerku... hihi zaraz zabieramy sie za kapanko hihi jedzonko i spac hihi

ja mam nadal szwy i widze nitki hihi i nadal czuje krocze hihi
mam nadzieje ze wkrotce bede normalna hihi
pierwszego razu sobie nie wyobrazam :ico_szoking:

opisalam dzis swoj porod.. ale jeszcze nie wkleilam na tt... masakra ile tego wyszlo :ico_szoking:
mam nadzieje ze uda mi sie dzis to zalaczyc hihi
na razicho papa
a polozna olewa mnie juz 3 dzien :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-18, 20:13 ]
alinka w szoku jestem ze twoja mala pootrafi tak sie przemieszczac po lozeczku :ico_szoking: jeszzce chwile i bedzie sama z lozeczka wychodzic :ico_szoking: hihi

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

18 lip 2007, 20:42

Bylismy na spacerku w sumie krotkim ale maly nie zmruzyl oka nawet przez chwile wszystko go interesowalo.
Potem zjadl wykapl sie i spi ciekawe jak dlugo, oczywiscie w samej pieluszcze bo jeest niedowytrzymania a rano bylo zimno.
Usmiechaja sie wasze dzieciatka? Bo moj w sumie tak ale najczesciej do siebie do mnie tez ale nie wiem czy to do konca swiadome ale za to wydaje takie odglosy ze mozna pekac ze smiechu. w ogole to mam nerwusa jak daje mu cos czego on nie chce to kopie mnie rzuca sie placze jak wkoncu dostanie to to robi takie oczy jakby chcial powiedziec "no wkoncu"

A nie macie wrazenia ze jak was maz dotknie to zajdzecie w ciaze bo ja normlanie sie boje i dlatego najlpierw anty a potem przytulanko.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2007, 20:43

z okazji ukonczonego tygodnia bombarduje fotkami mojego leoska hihi

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość