Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 lip 2007, 21:48

[size=200][shadow=orange]Kochany Dejvi dużo buziaków na 10 miesięcy przesyła tik-takowy bliźniak z mama :-D [/shadow][/size]

dziekujemy kochane za zyczenia :ico_haha_02: faktycznie tez czas leci niesamowicie

Wow Julie ale ty super wygladasz, laska ze hoho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

El no to powoidzenia w staraniach :ico_brawa_01: szybkiego i owocnego :-D

Monik a tobie udanych wakacji i wracaj do nas predko :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 lip 2007, 21:52

hej natashko no wreszcie ktos sie pojawil :ico_haha_01:
ja dzis wieczorem sama - s. musial jechac oddac jakis sprzet kumplowi i zgrac jakies filmy maly juz spi a ja sie nudze i balam sie ze na tt znow nie wejde :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 lip 2007, 22:41

no ja juz zaliczylam pogawedke wieczorna z T, wiec jestem ponownie :ico_haha_01:

Obrazek
Shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2007-07-18
to foteczka ze spacerku dzisiejszego, bylismy 100 m za domem a on juz padl heh i spal 3 godziny :ico_szoking: pierwszy raz cos takiego sie mu zdarzylo, cud!!!!!

[ Dodano: 2007-07-18, 22:47 ]
jeszcze tu pokaze jaki z Oskara mlody kierowca..
skonczyl 10 miesiecy to mama uznala ze juz najwyzszy czas usiasc za "kolko" moze to w koncu mame zmobilizuje i ruszy tylek na prawko :ico_haha_01:
WSTECZNY
Obrazek
Shot with 6280 at 2007-07-18
WRZUCAMY JEDYNKĘ
Obrazek
Shot with 6280 at 2007-07-18
A TERAZ GAZ DO DECHY
Obrazek
Shot with 6280 at 2007-07-18

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

18 lip 2007, 22:51

witam was, właśnie znalazłam ten watek, mogę się do was podłączć, mam nadzieje że mnie przyjmiecie :-D

ale mi gorąco, juz nie wiem co mam zrobic,zeby się ochłodzic :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 lip 2007, 23:02

Domi kazda mamuska mile widziana, byle czesto pisala i zagladala tutaj, tym bardziej ze wlasnie ostatnio bywaja tu " przeciagi" kiedys to byly czasy, ze lecialo kilka stron dziennie :ico_haha_01:

u nas juz na szczescie nie ma takiego skwaru i duchoty, powietrze takie zeskie sie wydaje jakby po deszczu..
za to te parszywe komapry mnie dobijaja :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

18 lip 2007, 23:09

dzięki, jak tylko Krzys pozwoli to postaram się pisac jak najwięcej
Natashka, zazdroszcze Ci u mnie goraco jak nie wiem, siedze przy wiatraku a i tak mi goraco

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 lip 2007, 00:28

to znowu ja poznym ...wieczorem... noca... hmm... spac nie moge to wpadlam was poczytac
witaj DOMI w naszym gronie... :ico_haha_01:
Natashka, nie ucz tak oskarka :ico_nienie: :ico_oczko: ja popelnilam ten blad z wiktorkiem i teraz nie chce sie dac zapiac w foteliku jak gdzies jedziemy...bo on chce kierowac :ico_szoking:
EL z przyjemnoscia przyjme pomoc w pakowaniu... ja to straszna niezdara jestem jesli chodzi o wyjazdy... ja za kazdym razem gdy gdzies jedziemy od ponad tygodnia chodze z kartka... wszystko zapisuje... przegladam szafe po kilka razy :ico_olaboga: a w dzien wyjazdu i tak jestem ze wszystkim spozniona i z nerwow poplakuje... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 lip 2007, 09:27

dziendoberek kochane
hehe Monik ja go tylko tak posadzilam jak czekalismy w samochozie bo moj tato poszedl do sklepu... zapinanie go w fotelik to zaden problem, maly nie buntuje sie i nie sprzeciwia, siedzi grzecznie i obserwuje wszystko

co do wyjazdow to ja tez jakos nigdy bezproblemowow nie moge sie wybrac, zawsze albo czegos zapomne albo nie zdaze zalatwic :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 lip 2007, 09:39

witam.Nie bylo mnie wczoraj bo maly skonczyl 3 m-ce i postanowilam byc caly dzien tylko dla niego :-D

:ico_tort: dla Dejviego i Oskarka :ico_wstydzioch: spoznione ale szczere zyczenia :ico_brawa_01:

Co do pakowania - to ja juz nabralam wprawy.Jak jeszcze studiowalam i jezdzilam do mamy to zawsze mialam full wypakowana torbe.Nie wiem po co i na co az tyle.Ale jak czlowiek tak przez kilka lat pojezdzi z za ciezka torba to sie nauczy pakowac.Teraz jak jedziemy gdzies w odwiedziny to biore tylko niezbedna minimum. Troszke jeszcze mialam problemu z zapakowaniem malego jak jechalismy z nim pierwszy raz,bo nie wiedzialam co mu bedzie potrzebne i ile ale i to juz opanowalam :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 lip 2007, 10:38

Witam!
Natashka fajne zdjątko ze spacerku. Podoba mi się Twoja fryzurka. Tak bym chcviał zmioenić swoją ale nie mam pojęcia co mozna zrobić za fryz chcąc zostawić długie włosy :ico_olaboga: macie pomysł? (bo jak zetnę włosy, automatuycznie zamieszkuję pod mostem hehehe)
Julie fajne zdjęcia, bardzo ładnie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Twój Nathanek rośnie jak na drozdach :)
Elwira fajnie, ze będziecie się starac o drugiego potomka, zawsze się cieszę z takich wieści. Niestety parę dni temu rozmawiałam z pewną koelzanką , ona chce usunąć ciązę... starałam się przedstawić wszystkie najlepsze strony macierzyństwa, nie wiem jaką decyzję podejmie...
Rybciu Ty jesteś z Sopotu nieprawdaz? mam nadzieję, ze się za miesiąc wybierzemy nad morze hehe moze się spotkamy na plazowym spacerku :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości