Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 lip 2007, 08:57

Hej!

Ale miałam czytania!

Mi włosy wypadają nadal i też się przetłuszczają.

]Praktyki miałam w Domu Pomocy Społecznej dla małych dzieci (chłopców), odrabiałam jeszcze swoje zaległości z czasów szkolnych I półrocze, wtedy co leżałam, bo reszta grupy już dawno miała je zrobione. Na początku czerwca miałam 1 turę 30 godzin a teraz 20 godzin ... nop i luzik, jest ok.
Mały był grzeczny, ja spokojny ale bardzo tęskniłam za Wojtusiem!

Kładę maluszka spać dwie godziny później czyli lekko po 21 kąpiel a zasypia o 22 i śpi od kilku dni do 6 z jedną pobudką na cyca!

Zaraz odziemy na spacerek, po zakupy ... bardzo fajnie na polku ale u nas też były okropne upały!

Nie było mnie na forum bo nie miałam neta a poza tym po praktykach miałam chęc tylko przytulać synka i położyć się do łóżka!

Iwonko Wszystkiego naj, naj, naj ... :ico_tort:
Tory piękni zapewne bardzo smakowity!

Qunick :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratulacje z okazji 5 miesięcy dla Ninusi! :-D

ML J nie stosuje nic na komary.

Dorotka Agatka ślicznie siupka w krzesełku :ico_brawa_01:

Lece papappapa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 lip 2007, 09:09

Małgorzatka, dziekuje za zyczenia w imieniu Niny!
Ja psikałam offem pieluszke ktora wisi na łózeczku bo u nas sporo komarow i Nina juz była pogryziona
A dzis Nina gada jak najeta: błe, be łe, łe!
Dzis to wrecz chłodno w porównaniu do dotychczasowych upałów. Mam znajomych którzy przyjechali z Włoch i przy takiej pogodzie maja kurtki i czapki!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 lip 2007, 09:42

qunick, całuski dla Ninki z okazji 5 miesięcy :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

u nas na szczęście nie ma komarów nawet na ogródku u teściowej więc nic nie stosuję

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

19 lip 2007, 09:44

qunickAle fajne zdjęcie Ninki w tej kąpieli.
Niusiu wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcy :ico_tort: :ico_tort:
Karolas,HekkateMi te włosy to normalnie z dnia na dzień zaczęły wypadać, jestem w szoku nigdy czegoś takiego nie mialam :ico_placzek: Włosy wychodzą garściami, o malowaniu nie ma już mowy - za to kupię sobie hne bo to i odżywka naturalna i trochę koloryzuje włoski :-D
Hekkate To widać , że Daniel ma niezły ubaw z tym siadaniem. Gratulacje dla synka :ico_brawa_01:
Iwona mam nadzieję, że przyjadę w drugiej połowie sierpnia, ale będzie to zależało od tego jak będzie z moim zdrowiem. Cieszę się bardzo na myśl o naszym spotkaniu :ico_haha_02: Ja gondolki tylko w brzydką pogodę używam jak leje albo chłodno jest a tak to spacerówy. Zresztą chyba już nie długo gondola przejdzie do historii bo jakaś mała się zaczyna robić :-D
DorotaM Ale zuch z tej Agatki siedzi sobie jak królewna normalnie.
LutówkiU nas wciąż upały, okna pozamykane żaluzje pozaciągane a i tak wytrzymać nie idzie taki skwar :ico_olaboga:
Kurcze jestem bardzo zmartwiona mam trzeci stopień nadżerki i 1.08 będą mi pobierali wycinki. :ico_placzek: Chyba na serce wysiądę do pierwszego. A swoją drogą to cholera jak Ci lekarze leczą przed ciążą miałam lekki stan zapalny jakieś globulki na okrągło mi przepisywali a po ciąży mówili, że śladu nie będzie a teraz co :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-19, 09:46 ]
My na komarki i inne fruwające paskudztwo używamy wyłącznie moskitiery na wózek :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 lip 2007, 10:04

asiam_26, ja właśnie jutro idę do gin i po wyniki mojej cytologii i też się trochę martwię bo byłam u 3 lekarzy i każdy stwierdzał co innego z tą nadżerką i przed ciążą i w trakcie, straszyli, że też wycinki będę miała, bo to już nawet badań nie trzeba robić bo gołym okiem widać , że nie jest dobrze a ten ostatni z miesiąc temu powiedział, ze już jest ok i wyniki powinny być dobre :ico_noniewiem: i nie wiem co o tym myśleć i dowiem się wszystkiego jutro. A moja młodsza siostra była ostatnio w szpitalu na wycinkach ale na szczęście okazało się, że jest ok i miała fałszywy alarm.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

19 lip 2007, 10:07

MagdzinkaTrzymam kciuki oby wszystko było ok. Mam nadzieję, że mnie też się tak okaż jak Twojej siostrze

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

19 lip 2007, 10:56

ML ja nocą to mam w pokoju plagę komarów, więc od jakiego,ś czasu na noc włączam "wtyczke" do kontaktu - no taki środek na komary, wiesz o co chodzi ;) Działa niesamowicie, zero komarów i ukąszeń :-)
qunick buziaki i słodkości dla Twojej córeczk iz okazji 5 miesięcy :ico_tort:

Dziewczyny jak moja Agatka dziś kwiczy, gada, śmieje sie, wprost cudownie :-)))

Zauważyąłm że jak Agatka śpi i przekręca się na boczki to podwijają jej się uszka. Staram się zaraz je "odwinąć" ale w nocy nie jestem w stanie tego przypilnować. Boję sie że Agatka będzie miała odstające uszy. Macie jakiś sposób na takie podwijanie się uszków? Czy Waszym dzieciaczkom też tak się dzieje?

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

19 lip 2007, 11:54

qunick, - wszystkiego najlepszego dla Ninusi z okazji 5 miesięcy :ico_tort:

Dorota.M., - Tobiaszkowi robi się tak samo, ale nie wiem co robić. jak się da to mu zawsze odwinę - ale w nocy to raczej nie jest możliwe.

asiam_26, Magdzinka, - to Wy już mialyście cytologię !!! Mi moja gin powiedziała, że mam przyjść dopiero we wrześniu na cytologię. Ja przed ciążą miałam małą nadżerkę, nawet kazali mi to wypalać albo wymrażać. Ale pote zaszłam w ciążę i nic z tym mi nie robili. Ciekwae jak teraz - może znikła. :ico_noniewiem:

A u nas strasznie duszno, około 27 stopni, dobrze, że chociaż słonko nie grzeje. Byłam jużna specerku - Tobiś był grzeczny, tylko nie chcial spać. Za to zasnął jak tylko przyszliśmy do domu.
Co do komarów to właśnie dziś w nocy Tobiaszka ugryzł jeden. Ma ślad na rączce - chyba kupię o do kontaktu......

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 lip 2007, 12:01

Hekkate :ico_brawa_01: Cudowny widok! Ja też czekam, i doczekać się nie mogę ...

Jemy pierwszego chrupeczka w życiu ... Mały coś się przed chwilą popłakał bo drapnął sobie nim w dziąsełko ... ale już ała nie boli :-D

Dorota.M. Wojtusiowi też podwijają się uszka ale ja nie interweniuje i nie przejmuje sie wym zbytnio. Myślę, że nie będzie miał uszek odstających, ale jak widzę, że się mu podginają to je odwijam ale nie mam na tym punkcie jakiś szczególnych zawirowań.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

19 lip 2007, 12:05

hakkate brawo dla Danielka :ico_brawa_01: Super to wyglada, widzisz Twój pozwoli zrobić ci zdjecie, a moaj zaraz się prostuje mina poważna i ani rusz...muszę z ukrycia spróbować jak zajada paluszki od stóp
ML ja dziś w domu mam chłodno, postanowiłam nie odsłaniać rolet - tylko tak minimalnie by jasno w pokoju było...i mamy w miarę chłodno ale na dworze znowuż skwar.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości