Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 lip 2007, 16:44

A mój mężo wrócił z pracy to idę mu obiad odgrzać. Małyy jeszcze śpi... ciekawe jak się to odbije na wieczór??

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

19 lip 2007, 17:29

Kamilko ja podaje herbatke z hippa z ruzmianku bo innych maly nie lubi. ale mozna jeszcze kopru i jeszcze jakas ale nie pamietam.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 lip 2007, 17:46

Obrazek
Jeeee :-D MojMisiek łaskawie dał ukrasc swoj krzywy usmieszek :-) Nie jest to jego popisowy z wywalonymi dziasełkami, ale taki krzywy tez fajowy :-D hihi

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 lip 2007, 18:56

Juli, uśmiech małego Krzysia bezbłędny. Helenka też czasem robi taki grymas, który wygląda jak uśmiech, ale wiem, że to jeszcze uśmiech nie jest. Inne fociaki też super! Zwariowana z Ciebie kobietka :-)
Alinko, gratulacje dla Waneski :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Co do usg bioderek, to nam powiedzieli, że w drugim miesiącu trzeba zrobić, a teraz położna kazała na pampersa pieluchę tetrową jeszcze wkładać żeby nóżki były bardziej "żabowate". Natomiast pediatra powiedział, żeby w wielkie upały przepajać dziecko wodą lub wodą z glukozą i rzeczywiście podawać na łyżeczce.
Zmykamy na spacerek, bo już troszkę chłodniej.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 lip 2007, 19:31

juli super fotki :ico_brawa_01: nawet nie mam jak pisac ,bo maly na rekach :ico_haha_01: kiedy on zasnie ? :ico_noniewiem: kamilko sliczny jest tomus i jaki juz duzy :ico_szoking: podobny do ciebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 lip 2007, 19:51

julie super szalone fotki... maly krzys slodziutki i usmieszek zabojczy hihi

a my dzis zarejestrowalismy sie w przychodni hihi
maly pierwszy raz dostal smoczka i moje mleczko z butelki :ico_brawa_01:
codziennie przed 16 tuz przed naszym wyjsciem z domu robi sie marudny... i nie wiadomo czego chce... nie placze zbytnio ale tak jakos niespokojnie sie zachowuje i troche poplakuje ppiskuje i mnie to troche denerwuje bo boje sie ze zaraz sie rozplacze na dobre ...itd wiec dalam mu dzis na spacerku smoka i spal jak zabity.. moze potrzebowal ssania??
glodny nie mogl byc bo co 3 godz sie najada. choc nawet probowala go karmic ale pociagnal cyca pare razy bez wiekszego zainetersowania hihi

a dodatkowo sciagnelam mleko do butelki.. bo chcialam wyporbowac jak mu pojdzie hihi
i zjadl bez problemu 100ml tdokladnie tyle ile polozna mowila zebym sciagnela hihi
a sciaga sie rewelka w kilka minutek hihi wiec luzik
oczywiscie nadal chce karmic piersia a butelke stosowac przy wyjsciu z domu zeby cyca nie wyciagac gdzie popadnie hihi
no i za tydzien szykuja nam sie dwa wyjscia z adasiem.. jedno we dwoje z racji 5-tej roczncy slubu a drugie na imieniny do znajomych hihi
oj szkoda ze nie popije ale i tak bedzie wesolo
dzis na ulicy zobaczylam puszke po piwie i tak mnie ochota nabrala na zimne z pianka...oj.. jeszcze chwilke poczekam jak sie z cycami rozkrece i maly podrosnie hihi

poki co mam nadzieje ze po tej wciagnietej butli maly nie wzgardzi moimi pelnymi cycami hihi bo ona ma byc tylko wyjsciem awaryjnym hih
jak myslicie.. czy jesli max 1 raz dziennie bede go karmic butelka to sie zbytnio nie przzwyczai? czy na to reguly nie ma?
fajnie ze to mleko moze przebywac kilka godzin w temp pokojowej bez podgrzewania hihi to duza zaleta i wygoda hihi

a teraz ide troszke poplakac co by zal adasia wymusic.. hihi bo wlasnie sie poklocilismy hihi nawet nie wiem o co.. tzn nic waznego.. cos a la nie ten ton,,. jakas zlosliwosc.. po prostu czepiam sie
a facet nie rozumie ze na te szalenstwa hormonow ja nie mam wplywu???
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 lip 2007, 20:28

j TU wAS PODCZYTUJĘ NA BIEZĄCO, ALE NIE MOGĘ NIC napisać bo mała dziś marudzi. Pochwalę tylko fotki i mykam
Mozna mieć uczulenie od miodu>? Wczoiraj zjadłam 2 łyzeczki dosłownie, a dziś mała cała w czerwonych plamach.. myślę ze to od miodu :ico_placzek: moze dlatego tak marudzi cały dzień bo ją moze swędzi :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-19, 20:30 ]
albo od dzemu morelowego... ale kurde dzem morelowy to i w szpitalu dawali na śniadanie z bułką.. to nie wiem.. dlatego go jadłam ze spokojną głową :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

19 lip 2007, 21:08

Alineczq wedle mnie to nie sa rzeczy uczulajace, wiec chyba to nie to. Kurcz polataj po necie i zobacz liste produktow zakazanych moze tam sie cos wyjasni.
madziorka hihi kurcze jak raz dziennie to pewnie nie. Dziewczyny niektore dokarmialaj caly czas i dzieciaczki im jedza z cycow. Ale ja mysle ze to tak i tak sprawa indywiualna. Najwazniejsze ze dajesz mu swoje.
A my wrocilismy ze spacerku maly wykapany najedzony i spi.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 lip 2007, 22:23

Astrid, a ja z kolei czytałam, że miód jest bardzo silnym aleregenem i że nie jest wskazany dla karmiących mamusiek, bo dzieciątko może zareagować uczuleniem...
My też już po spacerku, kąpanku i jedzonku i teraz Helenka pokwękuje w łóżeczku. Więc idę do niej :-)

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

19 lip 2007, 22:52

Ano widzisz a jednak czyli juz wiem co jest przyczyna, nie sprzeczam sie bo to bylo tylko moje stwierdzenie ze nie jest, w sumie bym sie nie spodziewala.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość