Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

19 lip 2007, 23:22

iw juz bylam i bede czesciej bo dodalam was do rpzyjaciol zeby was regularnie podgladac:)buziaki ale przystojniak ci rosnie...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 lip 2007, 07:57

witajcie kochane... ja tego pakowania to chyba nigdy nie skoncze... :ico_placzek: pralka chodzi na okraglo...zelazko sie nie wylacza...sterta mokrych ubran a tu za oknem deszcz pada :ico_zly: i do tego wiktorek taki jakos ostatnio niegrzeczny...
wczoraj sie zapowiadalo wieksze pakowanie i porzadkowanie...bo i pogoda i checi byly... a tu sasiedzi imprezke zorganizowali pozegnalna... no i dzisiaj jestem niewyspana ... zmeczona... :ico_puknij: i nadal masa roboty...
ale nie bede sie tym wszystkim az tak przejmowac :ico_oczko: ...teraz wiktorek jeszcze mi spi a ja sie troche porelaksuje przed komputerem z kubkiem kawusi... :ico_kawa:

[ Dodano: 2007-07-20, 08:03 ]
a co do chodzika... to slyszalam wiele negatywnych opinii na jego temat...ja sama go nie uzywalam ... podobno dziecko szybciej nauczy sie chodzic samodzielnie kiedy nie ma kontaktu z chodzikiem... podobno szczegolnie chodziki niewskazane sa dla chlopcow...
nie wiem ile w tym prawdy... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 lip 2007, 08:20

Monik to na ile dni jedziesz ze az tak dlugo sie pakujesz???
dobrze robisz-troszke relaksu nie zaszkodzi, wypijesz kawusie na spokojnie i bedziesz mogla ruszyc smialo do dalszego pakowania..
u nas tez dzis pogoda taka szato-bura, przynajmniej teraz... ale jest przyjemnie, w miare cieplo ale wieje taki chlodniejszy wiaterek, oby tylko nie lało

a mnie coś łepetynka od przebuidzenia boli chyba tez domaga sie kawusi :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 lip 2007, 08:27

witaj natashka, no to na ta twoja lepetynke :ico_kawa: :ico_oczko:
jedziemy do polski na miesiac... ale wiesz... nie dosc ze musze popakowac nasze rzeczy...to jeszcze mam nakupionych mase innych "podarkow" dla rodziny... jedziemy samochodem, wiec ponad dwadziescia godzin bedziemy "mieszkac" w aucie...musze zabrac poduszki wiktorkowi...butelki , nocnik... mleko... jakies zabawki... ksiazeczki... kanapki, soki, slodycze i jeszcze mase innych rzeczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 lip 2007, 08:36

ale super ze az na miesiac tylko szkoda ze nie bedziesz gdzies w okolicach szczecina :ico_placzek:
to faktycznie na tyle dni to wyprawa ze hoho... podziwiam.... :ico_sorki: :ico_sorki:

ja wlasnie sobie uzmyslowilam ze w przyszlym tyg musze zaczac pakowac moja siostre na oboz na wegry bo z nad morza wraca 27 wieczorem a 28 ok 12 maja juz pociag do warszawy i stamtad autokar :ico_olaboga: jutro chyba przebiore jej rzeczy...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 lip 2007, 08:46

a ty natalko kiedy do tomka jedziesz? naleza ci sie wakacje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 lip 2007, 08:51

T wraca ok 8-9 wrzesnia a 2 tyg... i mielismy jechac potem do niego na 2 -3 tyg, ale paszportu nie wyrobimy.. chyab ze dojade do niego pozniej... bo jka nie to juz okazji nie bedzie w tym roku bo wracam do szkoly :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 lip 2007, 08:59

paszport dlaciebie czy oskarka?ja wiktorkowi wyrobilam w polsce dowod osobisty...wazny jest 5 lat...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 lip 2007, 09:28

dla Oskarka bo ja mam dowod to nie ma problemu, a problem z maluchem jest taki ze T musi byc przy skladaniu podania i tu pies pogrzebany i tak samo podobnon z dowodem dlka dziecka :ico_noniewiem: tak wiec jestesmy uziemieni

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 lip 2007, 11:44

witam :-D

Elwirka - to super :ico_brawa_01:

MONIKAB fr, to zyczymy udanych wakacji :-D Mili ci wasi znajomi,ze iprezke przygotowali na wasze pozegnanie :ico_brawa_01:

Natashka, to ile trwa wyrobienie paszportu w Polsce???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość