Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 lip 2007, 20:05

Alinko a gdzie Twoj KArol wyjechał? Nie przejmuj sie, wiele par ma spiecia i napiecia jak sie pojawia Brzdąc. W koncu to caly swiat do gory nogami.. Ja miałam babybluesa i wiem, ze Krzysiowi było cholernie ciezko. Wracal do domu po pracy o 19:30 i witała go zaryczana zmeczona zona.. I strasznie krzyczalam ze mi nic nie pomaga.. a on zwyczajnie nie miał kiedy.. Kilka razymu nakrzyczałam i napłakałam do głowy i .. i wszystko ładnie przeszło. Wiadomo - hormony, burza w organizmie, zmeczenie no i BRAK SEKSU to wybuchowa mieszanka. Trzeba zacisnac zeby i sruu.... pojdzie samo do przodu - tylko trzeba myslec pozytywnie. A wiem, ze z tym moze byc kiepsko.. Ale to po prostu chyba trzeba przezyc i tyle :ico_oczko: Trzymam za was Babeczki kciuki - cobyscie swych lubych zmobilizowały

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 lip 2007, 20:13

wyjechał załatwiać sprawy.. ale wiesz jak nawet dzwoni to tak bezpłciowo się zapyta jak tam i tyle..jak ryczałam mu do sluchawki, ze nie mam mleka i ide do apteki po sztuczne odpowiedział "no to dobrz później się zdzwonimy" nawet ani słowa pociiechy.. a kiedy ja zaczynam się denerwować i płakać on tez się wkur.. i jest awantura, któreś z nas się rozłącza i taki finał :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-20, 20:21 ]
nic dziwnego, ze mam problemy z mlekiem...

[ Dodano: 2007-07-20, 20:31 ]
jutro wraca juz.. ale czy tęskni.. nie wiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i wogóle zaczynam mieć dep[reche chyba

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 lip 2007, 21:11

Czy to nie jest sie popier...... moj P lezal z malym i dawal mu cukierka do polizanaia a malemu jak na lato lizal i sie cieszyl ....zjeb...P oby mu sie nic nie stalo ( malemu oczywiscie ) :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lip 2007, 21:17

Kochane dziekujemy za kaplemenciki :-D ale macie problemy z facetami :ico_olaboga: moj oczywiscie tez nie jest aniolkiem ale teraz jest supcio :ico_oczko: ,zegnamy sie na 4 dni odezwe sie w srode buziaczki dla mamusiek i ich pociech :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-20, 21:19 ]
W poniedzialek Wikusia ma miesiac no to zrobcie imprezke ja juz stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 lip 2007, 21:22

magda nie denerwuj sie.. ja tez mam nerw

to które zdjecie lepsze? bo musze wysłac zamówienie. ale wrecze mu jak bedzie grzeczny :ico_zly:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

20 lip 2007, 21:23

no wkoncu witam przyczna mojej nieobecnosci byl brak mozliwosci wejscia caly czas mialam error.
No wiec dzisiaj sie okazalo ze maly njaprawdop. ma atopowoe zapalanie skory zapisala specyfiki, za ktore zaplacilam tyle ze myslalam ze padne w tej aptece a nie wykupilam wszystkiego. Najgorsze jest to ze to go podobno swedzi zapisala nam masc po ktorej ma mu ulzyc. Na moje oko to nie wiem czy AZS mowilam jej ze jak pil ten Nutramigen to tez to mial kazala jak najszybciej odstawic nana i przejsc na bebilon pepti proba dzisiaj byla i skonczyla sie placzem. a juz tak ladnie jadl.
Kochane my sie tez z mezem klocimy oj i to sporo a jak kasy brak i dziecko chore to tym bardziej wszystko czlowieka wku... i sie wyzywa na drugiej osobie. My normlanie mamy pecha i to nas doluje.
Moj tez pije herbatki toleruje tylko rumiankowa i potrafi jej troche wypic rozwolnie nia mu nie groza bo on mial zawsze problemy a tak robi raz dziennie i jest ok.
Kamilko ty sie chyba pytalas czy to normlne ze nawet przy zadkich kupach dziecko sie meczy a wiec tak podobno to dla niego wysilek obojetnie jaka kupe robi.
My mate kupilsmy Fischera Pinca jest 3 funkcyjna maly bal sie jej a teraz nawet zainteresowanie wykazuje a no i musze sie pochwalic ze zaczyna sie smiac.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

20 lip 2007, 21:26

Witajcie,

sorki ale posty poczytam jutro.Wkleję Wam tylko fotkę na którą cały dzień polowałam
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 lip 2007, 21:26

Jak dla mnie to drugie zdjecie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-20, 21:27 ]
Acia zdjecie super

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lip 2007, 21:28

Alinko 2 drugie zdjecie jest the best :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-20, 21:29 ]
Aciu sliczna coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja niunia juz sie slicznie smieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

20 lip 2007, 21:33

cieszę się ,że wam się podoba.Kurcze wiecie jak ciężko jest złapać taki uśmiech :-D

dobranoc kochaniutkie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość