Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

20 lip 2007, 21:40

Czesc
O boze ale az mi ciarki przeszly ja bym sie bala ze cs sie stanie w tej wodze,
a co do tej pracy to jak czytalam jak Ty to przezylas to az mi sie przykro zrobilo i od razu powiedzialam swojemu mezowi ze nigdzie do pracy nie pojde bo nie bede widziala maciusia jak rosnie jak robi cos nowego az mi sie lezka zakrecila wspolczuje ci bardzo ja tez pewno bede musiala przez to przejsc ale pewno wtedy to ja bede ryczala ze dwa albo i wiecej tygodni

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 lip 2007, 22:12

karolina24, oj przepraszam , nie chciałam żeby ci się przykro zrobiło :ico_pocieszyciel: - mogłam nic nie pisać na temat pracy ale ja naprawdę strasznie to przeżywałam, aż mi było głupio, bo wszyscy mi wmawiali, ze początki są trudne ale szybko się przyzwyczimy - a mnie takie gadanie tak wkurzało, że coś :ico_zly: no bo jak ja mogę się do tego przyzwyczaić?
Tak czuję, że ty rozumiesz mnie w 100% dziękuję :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

20 lip 2007, 22:34

Oj rozumiem rozumiem i to baaaardzo!!!!az mi sie smutno zrobilo jak sobie pomysle ze wogole mam go przez caly dzien nie widziec moejgo malucha, ja teraz jak np umowie sie z kolezankami i jade do nich np na 2 godziny to jak wychodze i on sie na mnie spojrzy to ostatnio mi lza sie zakrecila w oku no nienormalne ale ja tak mam :( ja to jestem taka beksa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 lip 2007, 11:41

karolina24, to az mi ulżyło, że ty masz tak samo jak ja :-D bo do tej pory myślałam, że jestem nienormalna hihi, bo też mi się nie chciało zostawiać małej jak szłam np na zakupy, a ona płakała, bo chciała się np tylko przytulić akurat

A dzisiaj siedzę w pracy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: myślałam, że nareszcie będę mieć wolną sobotę a ty nic z tego - szef na urlopie więc ja musiałam przyjść :ico_zly: W nonono do nas kuzynka z Poznania i myslałam, że pokażę jej trochę Warszawę - to zostaje mi tylko niedziela na to. Myślałam, żeby z nią pojechać na dach Biblioteki Uniwersyteckiej bo tam jest fajnie na tych ogrodach na dachu

Jakie jeszcze fajne miejsca w Warszawie polecacie??? Tylko nie takie oklepane

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

21 lip 2007, 12:29

Ja to nigdzie nie chodze a na dachu biblioteki nie bylam, wiec nawet niewiem ale slyszalam ze jest fajnie tam :) ja to chodze np na spacerki do parkow i tylko nigdzie indziej ewentualnie nad zegrze jezdze albo do mamy na goclaw tam ma super wakacje hehehe :)
a co do pracy to wspolczuje ze jestes w niej :( ja myslami prztulam teraz Twoja coreczke zeby jej nie bylo przykro bez mamusi tylko nie placz bo mi sie lza zakrecila przez Ciebie ze jej nie przytulasz :(

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 lip 2007, 12:52

karolina24, przestań - my chyba jakieś beksy jesteśmy - oczywiście mi też łezka poleciała jak przeczytałam , że myślami przytulasz Joasię. Dziękuję
mam nadzieję, że mała dobrze się teraz bawi w końcu jest z tatusiem i ciocią Mają z Poznania :ico_haha_01:

Widzę, że teraz słoneczko świeci nad Warszawą więc może po południu wybierzemy się po prostu do Łazienek - mamy tam z 15 minut pieszo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

22 lip 2007, 22:27

Witajcie ja włąśnie wrociłam z moją rodzinką z wakacji i tez będę tu zaglądać :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 lip 2007, 08:38

bozenka74, witaj :ico_buziaczki_big: a gdzie byłaś na wakacjach? może pochwalisz się jakimiś fotkami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

23 lip 2007, 14:57

Czesc Bozenko jak tam bylo na wakacjach???chyba cala warszawa tam jest co??? bo tu na tt nikogo ani zadnej zywej duszy procz mnie i Magdzinki :):):) nie Magda co tam u Ciebie pewno w pracy????

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 lip 2007, 14:59

karolina24, a tak :-D właśnie w pracy siedzę i zrobiłam sobie przerwę na jabłko i tt :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-23, 15:03 ]
karolina24, a co wy dzisiaj ciekawego robicie? Na spacerku już byliście? Ja byłam rano i było cudownie - nie za gorąco i nie za zimno. Byłam odebrać dowód osobisty w urzędzie na Mokotowie ale nie chciało mi się stać w kolejce - tłumy że szok :ico_szoking: pójdę jutro :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość