barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 21:17

Kinguś - twoja Eliza to sliczna gwiazdeczka, gratuluję pięknisi

Sylwio - my przedtem też mieliśmy wózek na pompowanych kołach i przez 2 lata ani razu nie złapaliśmy gumy, więc to naprawde nie jest regułą, po prostu się zdarza i tyle

[ Dodano: 2007-07-20, 21:38 ]
dzięki dziewczyny za rady w sprawie skórki, coś na pewno wypróbuję
a teraz zmykam do łóżeczka
dobrej nocki wszystkim

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 lip 2007, 22:24

wpadam życzyć spokojnej nocki.... :ico_spanko:
widzę, że małolata dziś wcale sie nie pokazała....może już tuli syneczka.... :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_01:
u mnie przeszła taka burza że hej!!!!, ale przynajmiej jest czym oddychać.
Sylwia my mieliśmy wcześniej wózek Polak Orion....i raz pękła dętka oraz kilka razy zeszło powietrze , ale rzeczywiście tak jak mówi Basia, że nie ma reguły...
to do jutra dziewczynki :) papa :ico_papa: :ico_papa:
Ostatnio zmieniony 21 lip 2007, 09:44 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

20 lip 2007, 23:28

heloł na wieczór

bylam dzis w szpitalu i kazali mi sie ze skierowaniem zglosizy sie w poniedzialek

polozna na oko ocenila za córcia wazy.....................4200 i nie wykluczone ze sie skonczy cesarka :ico_szoking:
a na to gotowa to ja nie jestem :ico_placzek:
zryczlam sie i tyle
szyjka ani drgnela a mala juz dawna wstawiona jest w kanał rodny :ico_olaboga:
wiec na ten moment boje sie ze faktycznie skonczy sie cesarka

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 lip 2007, 09:42

Witajcie :)
widzę, że jeszcze śpicie....ja juz po śniadanku...noc przebiegła spokojnie...żadnych skurczy :ico_nienie: ....poza wycieczkami do w-c :-D :-D :-D
wczoraj popadało a dziś znowu duchota....

Basik jak tam bużka Jasia? zeszła mu ta wysypka?

sosim pisze:polozna na oko ocenila za córcia wazy.....................4200 i nie wykluczone ze sie skonczy cesarka

Sosim nie przejmuj się.....na oko to sobie można oceniać... :ico_puknij:
szkoda, że nie zrobiła ci badania usg? byłoby bardziej wiarygodne.... i po co ci mówi o cesarce...nie potrzebnie się stresujesz...

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 lip 2007, 11:36

:ico_ciezarowka: Hej dziewczynki ! u mnie dalej nic !! juz sie denerwuje pomalutku !! stawiam ciacho z okazji 9 dni :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

21 lip 2007, 11:37

Viola, super fotki , a chłopców masz cudnych

dzis z perspektywy czasu inaczej patrze na wczorajsza wizyte, ale jak wspomne sobie wczorajszy dzien i emocje to pozal sie Boże
ryczałam i ryczałam, a najgorsze jest to ze mielismy wczoraj 5 rocznice slubu i bylo zupelnie nie świtatecznie. :ico_nienie:

dzis mam pozytywne nastawienie: w poniedzialek zrobia badania i lekarz zadecyduje co ze mna zrobia
czy bedzie cesarka czy porod naturalny wywolywany :ico_noniewiem:

mam pytanko czy ze skierowaniem moga mnie nie przyjac do szpitala?????????

[ Dodano: 2007-07-21, 11:38 ]
Sylwia, z checia sie czestuje i dodaje jeszcze :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 lip 2007, 11:39

Sosim nie martw sie !! teraz wszyscy lekarze robia wszystko na oko,jak bys jej zaplacila porzadnie to by ci zrobila wszystkie badania....a na oko to slepy umarl :-D Tak wiec nie martw sie i nie stresuj bo to teraz dla ciebie nie jest dobre !! dla ciebie i dla dzidizusia !! mi tez grozi cesarka..bo lekarz tez powiedzial na OKO ze jest za duzy i ze wyprzedza z rozwojem o 3 tyg... ze zbyt szybko sie rozwija ..

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 lip 2007, 11:44

sosim pisze:mam pytanko czy ze skierowaniem moga mnie nie przyjac do szpitala?????????

przyjmą cię tym bardziej, że już jesteś po terminie... najważniejsze, że zrobią badania...pewnie ktg. i zdecydują co dalej....wszystko będzie dobrze.
Sosim to wszystkiego Naj, Naj, Naj....najlepszego z okazji 5 Rocznicy ślubu. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kochana a Zosia lada dzień będzie z Wami... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 lip 2007, 11:48

Sosim laski ci nie robia ze cie do szpitala przyjma!! to jest ich zasrany obowiazek!! a tym bardziej jesli masz skierowanie~~!!~~ na tych lekarzy to juz mnie cos bierze,strajkowac tylko potrafia !! Sosim z okazji 5 latek stawiam :ico_kawa: bo piwka to nam nie wolno zbyt duzo :) :ico_oczko: :ico_oczko: i zycze szybkich narodzin Zosi...ale jej tam u Ciebie dobrze w brzuszku :)

[ Dodano: 2007-07-21, 11:50 ]
:ico_zly: :ico_zly: SYNKU wyjdz juz z mamusi !! bo mamusia sie okropnie nudzi !! :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-21, 11:51 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A moj maz wlasnie odkurza cale mieszkanko hihihi...kochany Rafałek :) ja tylko kurze wytarlam i obralam ziemniaczki na obiadek :) a on ma zetrzec bo robimy placuszki ziemniaczane :-) chetne zapraszam :)

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 lip 2007, 11:53

Sylwia pisze:SYNKU wyjdz juz z mamusi !! bo mamusia sie okropnie nudzi !!

Sylwia odpoczywaj jak najwięcej....bo jak Kubuś się urodzi....to będziesz marzyć o przespanej nocce.... :-D :-D :-D :-D o nudzie nie będzie mowy!!!
a swoją drogą to dobrze mu u mamusi w brzusiu....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość