Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 lip 2007, 11:12

Justynko sorry ze byl bez kartonu dinozaur ale kupialm ciut za mala koperte,ale na kartonie nic ciekawego nie bylo napisanego hehe :ico_oczko:

Wiem wiem i dlatego robie to prawko bo juz czasami tak mnie wkurzaja te srodki komunikacji ze szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 lip 2007, 11:55

Natalia trzymam kciuki za prawko... ja tez bez tego nie wyobrazałabym sobie zycia... :-)

DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA DLA jULKI

Gabrysiu wspolczuje ci takich klopotow z Emilką... rozregulowała sie chyba troche... Julia tez czasem ma takie napady, ze chce aby ja usypiała i zebym sie ciagle z nia bawiła... narazie- odpukac- nie sprawia mi duzo klopotow...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 lip 2007, 12:12

Oskar zazwyczja tez nie sprawia wiekszych klopotow, wiadomo ma swoje gorsze i lepsze dni kiedy to strzela fochy i drze sie , ale to chyba normalne...
rodzice mowia ze jak tak go obserwuja to widza ze ja i moje rodzenstwo bylismy duzo gorsi hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

21 lip 2007, 12:30

Natashka pisze:ja i moje rodzenstwo bylismy duzo gorsi
ja to podobno grzeczniutka byłam :ico_oczko: to ciekawe po kim Michałek jest niegrzeczny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 lip 2007, 12:50

ja i moj T to takie czorty e dziecinstwie bylismy to ja sie za to dziwie po kim Oskarej grzeczny, choc temperamentny jest chlopaczek, a raczej terrorysta hehe

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 lip 2007, 12:50

Natalko bez przesady po co mi karton :ico_oczko:

Ja w dzieciństwie byłam straszny ryczek o byle co zaraz ryczałam ,dobrze że Ada nie jest taka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 lip 2007, 13:07

a ja bylam strasznie upierdliwym dzieckiem... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 lip 2007, 15:06

ja za grzeczna w dziecinstwie nie byłam.. ale grzeczniejsza od Julki..
moj maz za to był strasznie nieznosnym dzieckiem... wiec chyba Julka troche sie w niego wdała ;p

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

21 lip 2007, 17:00

Juleczko wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Iwonko nonono na całe szczęście się goi cały czas smaruje jej termentiolem na zmianę z mąką i często ja wietrze - wczoraj z gołym tyłkiem Oliwka latała ponad godzinę i nie osikała nam niczego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Natalka to trzymam kciuki za udaną naukę - ja też się zbieram bo samochód już jest ale nie ma kto nim jeździć :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: bo ani ja ani mąż nie mamy prawka

ja wygnałam K na spacer z Oliwka i sama zabrałam sie za pisanie pracy mgr. - :-D :-D :-D tylko, że na TT :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ja byłam podobno bardzo grzecznym dzieckiem nie mówiłam nic do 2 roku życia i potrafiłam usnąć przy szafce podczas zabawy

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 lip 2007, 17:21

Ja prawdopodobnie bylam bardzo niegrzeczna a Piotrek jeszcze gorszy, no i mamy rownie niegrzeczną Maje :ico_haha_01: chociaz ja zawsze mowie,ze Maja to charakterek ma po tatusiu :ico_oczko:

My wrocilismy znad zalewu i ja jestem cala spalona :ico_zly: Cholera chcialam sie ładnie opalic ale przesadzilam... Płynelismy godzinke na rowerku wodnym i niby nic mnie nie bralo a jak wrocilam do domu i wzielam prysznic to az nie moglam uwierzyc,ze tak mnie wzielo. Teraz zejdzie mi skóra i po opaleniznie :ico_olaboga:

dorotex83 pisze:ja wygnałam K na spacer z Oliwka i sama zabrałam sie za pisanie pracy mgr. - tylko, że na TT


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

no i dobrze,ze Oliwce goi sie pupcia bo w takie upały to napewno bardziej musialo ją bolec...

gabrysiu jak wyszedl pokoik Emi, prosimy zdjęcia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość