Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

21 lip 2007, 15:55

oj bidulka Jagódka... my idziemy w piątek... :-(
ps. kto u Was wymyslił imię??? bo u nas mąż. ja chciałam Nel, ale nie zarejesrtowaliby Nel tylko Nela... a teraz nie wyobrazam sobie zeby to nie była Jagoda

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lip 2007, 18:21

Kasi.k u nas pneumokoki kosztują 250 zł za jedną dawkę :ico_olaboga: :ico_olaboga: , fajnie że u Was za darmo, a ta druga szczepionka to nawet nie wiem co to jest :ico_wstydzioch:

Mordko na pewno po tych masażach będzie wszystko dobrz, tylko najgorsze że trzeba czekać, a prywatnie to :ico_szoking:

U nas na chrzest też wymagają zaświadczenia!!!!!!!!!

Urmajo juz się wstawiłam, pogoda murowana!!!!!!!!!!!

Zborra gratulacje dla Hanusi za przespaną noc!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 lip 2007, 18:30

urmajo - u nas w Sopocie w Gwiezdzie Morza powiesz ksiedzu,ze tego i tego dnia ci pasuje i ochrzci po mszy bez problemu ( ale sam chrzest ,bez mszy.My chrzcilismy po mszy o godzinie 12.00 i zostalismy na mszy,ktora zaczyna sie o 12.30 :-D ) Ksiadz chce tylko kartke ,ze wy i chrzesni byliscie u spowiedzi.

zborra - moj maly tez w pewnym momencie robil 1 kupke na 2-3 dni i to bylo ok.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 lip 2007, 22:01

Dagles, ja sie uparłam na to imie uwielbiam je!!!!
mezu chciał karolina tez ladne ale znane a jagodek duzo nie ma na tym swiecie

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

21 lip 2007, 22:32

jagodka24 masz rację jest ich bardzo mało!!!! a Karolin więcej :-)
tez uwielbiam to imie!!!!!
całuski dla Twojej Jagódki od Jagódki (i Uli)!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 lip 2007, 08:00

Cześć kobietki!!!
Mordeczko, Caro i Kasi.k dzięki za życzenia! chyba Kasi.k jesteś jakąś dobrą wróżką, bo dziś.... :ico_szoking: Hania spała znów po kąpieli i karmieniu po 20 do...6.30!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Boże, co za dzieciak...
Ale w sumie troszke mnie to niepokoi...czy nie uważacie, że ona za dużo śpi? w dzień też mało ma czuwania...powiedzmy przed karmieniem z 30minut pogada, pośmieje się, potem chwilę po jedzeniu i usypia...je co 3godziny w dzień...Nie wiem, czy powinnam się martwić?
A Jagódki...śliczne imiona, śliczne laski! Choć Karolina...też niczego sobie (hehehe, bo i ja Karola hehehe), ale fakt, bardziej popularne...A lepiej mieć wyjątek nie?buziaki!

No i miłej niedzieli wszystkim! moja po takim początku musi być cudowna!

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

22 lip 2007, 08:11

Mordeczko trzymam kciuki za Kacperka.

Caro dzięki za wstawiennictwo , teraz już jestem spokojna o pogodę.

Zborra :ico_brawa_01: dla Hani. Życzę, żeby już jej tak zostało.

kasi.k niestety tak to już jest w polskiej służbie zdrowia, że za większość usług trzeba zapłacić.

Iw_rybka dzięki za info, ale ja bym chyba chciała, żeby moje dzieci były ochrzczone w tym samym kościele. Zobaczę może da się jeszcze coś załatwić u nas.

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

22 lip 2007, 08:22

zborra jesli Hania przybiera dobrze to widocznie tak ma być!!!! moja budzi sie 2 razy w nocy na amciu, ale w dzien za to spi duzo, a jest starsza troszkę... wiec takie typy po prostu może...
ps. Hania to słodkie imię, tez je brałam pod uwagę, ale mój mąż na wszystkie imiona "nie, nie i nie!" właściwie to tylko Jagode chciał i ją ma!!!!

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

22 lip 2007, 08:30

mam pytanko do dziewczyn karmiących piersią: pijecie może kawkę naturalną? :ico_kawa:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 lip 2007, 08:30

Urmajo śliczne z Was kobietki! No i dopiero do mnie dotarło...12.08 macie chrzciny...powodzenia! ja wówczas mam 1rocznicę ślubu...Mam nadzieję, że przestaniemy z J drzeć koty i ten dzień jakoś nas przybliży do siebie...bo teraz to...jakaś masakra...

Dagles no raczej dobrze...Przy porodzie miała 3100, przy wypisie 2980...potem żółtaczka i mówili mi, że przez nią mogła mniej przybrać...po 6tyg. 4300, a 3dni temu równiutkie 5kg! więc podobno akuratnie...no czyli nie mam się martwić? Bo miała już takich parę dni, że więcej nie spała...ale może to zależy od pogody?

No tak...a mężowie jak sie uprą to nie da rady...Mój też na wszystkie imiona kręcił nosem, a sam wybierał takie, że :ico_szoking: No i jest Hania-Bania i jest wesoło. Moja bratanica jest Basia i brat się śmieje, że mamy w rodzinie Hanna-Barbera! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości