Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2007, 17:20

:ico_brawa_01: dla dąseusza Kourosha za długie spanko :ico_oczko:
Antoś też był łaskawy tej nocy :706:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 mar 2007, 17:23

acha a na spacerku (na poczcie) nie byłam bo klienci znów wypdli na "hurrrra" i musiałam popracować ....

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 mar 2007, 17:43

czesc dziewczyny ja tak goscinnie tylko zobaczyc jakie duze wasze dzieciaczki sa juz hihihihi az sie niemoge doczekac keidy moja dzidzia taka DUZA bedzie :-)
kaola mam pytanko, z jakiej czesci Danii jestes?? bo ja tez akurat w danii mieszkam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 18:20

MamciaKochana, witaj witaj nareszcie ktoś z "tutaj" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jestem z Fyn, a bliżej koło Odense (z 20km)

to tylko 235km nas dzieli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 mar 2007, 19:14

MamciaKochana, ale masz sodziutka księżniczkę...cudna

Aginka...zazdroszcze tego ogrodu...bardzo zazdroszcze
super dziewczyny zdjecia w avavtorkach i nie tylko.........Kristi..a Nicolka jaka grzeczna.....mam nadzieje ze juz bedzie lepiej ze zdrówkiem
i dla igorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ..i Antosia ze idzie kolejny ząbek....i :ico_buziaczki_big: dla wszystkich dzieciaczków

dziekujemy bardzo za zyczonka dla Matusia!!!!!! kochane jesteście

mi sie wydaje ze to wcale nie 2 tylko 3 wyszla...kurcze jakos trudno mi to ustalic.......ale chyba ida kojejne bbo dzis znowu hustawka humorów..a mati spal dzis tylko od 9.30 do 11...po 15 poszlam z nim na spacer zeby sobie ladnie pospal na swierzym powietrzu ..ale byl tylko placz maraudzenie..ach te ząbki

Awatar użytkownika
missdee
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 104
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:21

14 mar 2007, 19:16

hej mamusie ja nie przejrzałam wszystkiego co nasmarowałyście bo czasu brak wpadłam sie przywitać i pożalić, że łepek mnie boli no i że Maciek coś mało je ostatnio zmienia mu sie czy co hmmm. a tak po za tym to nic mi sienie chce znowu łapie kryzys przesilenioy o tej porze roku tak mam co kilka dni nagłe przypływy i odpływy energii :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 19:16

Wisniowamama - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla Igorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
- już jestście w tabelce,

ZDRÓWKA dla wszystkich chorowitków (mamuś i dzieciaczków) :ico_chory: i żeby mi to było ostatni raz :-D

Nocne marki - dajce spać mamusiom - ewentualnie jeśli musicie to budźcie tatusiów :ico_haha_01:

Kristi - fajne fotki g:D>
Aginka - ty to dopiero masz zajefany ogródek - nic tylko leżaczek i leżeć - a ja tu tyrać muszę - żeby to jakoś ręce i nogi miało :ico_smiechbig:

Diem - fajnie cię poznać tak bardziej osobowo :-D :ico_brawa_01: :-D - niezła fotka z łobuziakiem :ico_haha_01:
a co do zaganiania dziecka do prac domowych ... - za młodu trzeba się za wychowanie brać :ico_smiechbig:
Maggie - no to się nocki przed tobą ... szykują :ico_pocieszyciel: - szykuj sobie kawusię i zapałki na rano :ico_haha_01: -

Justynka - ja wiem, że ty byś Adusię na podium umieścić chciała - więc bez ściemniania z wymiarami proszę :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 mar 2007, 19:17

diem..wklej zdjecie ogrodka..pomarze sobie wiecej.......ciesze sie ze ze zdrówkiem juz lepiej

[ Dodano: 2007-03-14 ]
missdee, wpadaj tu czesciej...postaramy podniesć sie na duchu!!!

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 19:24

iza, to i przed tobą pewnie nocki nieprzespane się szykują
cóż a przed nami jeszcze całe stado ... zębów, będę spać na zapas - zacznę od wczoraj :ico_smiechbig:
missdee, może i Maciuś ząbkuje - to teraz jest na topie :ico_haha_01: - pociechy nasze na lato zębate chcą być i gryźć co popadnie :ico_haha_01:
a co do kryzysów przesileniowych - mnie też to dopada - ale wtedy to na spokojny spacerek idę nie za długi, lub troszkę spokojnie posiedzieć na dworku - pomaga
za to na bóle głowy to sama chętnie dobrą receptę poproszę bo mnie też dziś już od nocy boli i chyba gilotynę sobie zmontuję .... :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
missdee
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 104
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:21

14 mar 2007, 19:37

Może ząbkuje cięzko powiedzieć 2 zębiska juz ma więc czas pewnie na kolejne ech....a ja to bym najchętniej sie położyła i leżała, leżała, leżała....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości