ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

22 lip 2007, 22:04

barbapuppa, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie(jakieś 11 km.za Mikołajkami).Weronice bardzo się podobało.Tam na kwaterze była jeszcze dziewczynka Anastazja rok starsza od Weroniki.Wieczorem jak wracaliśmy z wycieczek to się bardzo ładnie bawiły,a nad ranem jak już wstaliśmy to przychodziła do nas do pokoju i dalej się bawiły i oglądały bajki.
Tylko jeden problem miałam z jedzeniem-Weronika nie bardzo chciała jeść.cO JA SIĘ NAMĘCZYŁAM,ABY COKOLWIEK ZJADŁA.ale warto było jechać.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lip 2007, 22:07

Magda75 ,a stara bieda :-) Kasia w tym roku ma Komunie ,a ja juz mam pietra ,jak ja sobie dam radę :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Chciałabym wynajac sale ,ale juz tutaj w Stalowej wszystko pozajmowane :ico_szoking: :ico_szoking: A u mnie najblizsza rodzina liczy 30 osób ,no i jak zrobic na tyle osób w bloku w 3 pokojach ,mozna zwariowac!!!!!!!!!!!!!!Juz mnie głowa boli od tego myslenia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Bartosz jak to Bartosz rozrabia na całego ,tez wspaniale sie rozwija i oby tak dalej :-) :-) Troszke mnie niepokoi ta jego nerka ,że niby ma byc taka duza no bo pracuje za dwie,ale jednak na jego wiek jest o wiele za duzo :ico_placzek: :ico_placzek: Sama nie wiem ,mam to kontrolowac ,robic badania ,tylko ja juz tak naprawde chce miec to za sobą,a tu cały czas pod górkę.Jeszcze jeden zabieg i koniec ,ale niestety ze wzgledy na strajk w Krakowie czekam na telefon od lekarza :ico_zly: :ico_zly: może sie doczekam... :ico_zly: :ico_zly: Kurczella szkoda ,że tak wyszło z uszkami Gabi ,ale wiesz im wczesniej to wykryli to zawsze jest szansa na pomoc ,wyleczenie.. :-) :-) Trzymam kciuki za Gabi,aby było z dnia na dzien lepiej :ico_brawa_01: .Śliczna dziewczynka :-) :-)
Ana30 ,ale zazdroszcze Ci tych wakacji.A co to za kwatera Hitlera ,napisz cos wiecej jak mozesz :ico_oczko: :ico_oczko: I oczywiscie czekam na jakies fotki :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 lip 2007, 22:13

no dziewczyny, problemy zdrowotne dzieciaków to niestety spędzają sen mamusiom, ale ja wierzę, że wszystko będzie dobrze, na pewno wszystko się ułoży
medycyna teraz szybko się rozwija i kazdego dnia oraz więcej problemików mozna wyleczyc

ana- Wiki też nie jest specjalnie jadkiem no i wakacje zawsze są u nas też problematyczne i zawsze szukamy miejsca z dobrym i różnorodnym jedzonkiem, żeby był duży wybór

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lip 2007, 08:46

POBUDKAAAAAAAAAAAAA :-D :-D :-D Ja juz na nogach od 5.30 i ledwo co patrze na oczy :-) :-) :-)
Barbapuppa i Ana30 jeżeli chodzi o jedzenie ,to ja mam takie problemy już od 7 lat z moją Kasią :ico_olaboga: :ico_olaboga: Koszmar,myslałam ,że jej to minie z wiekiem ,ale nie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Jakbym się jej nie spytałaczy chce coś zjeśc ,to by mogła tak cały dzień nic nie jesc :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

23 lip 2007, 08:49

Witam was ale sie rozpisalyscie a ja zmieniam temat :-D ja wlasnie wczoraj skonczylam nocki w pracy dzis i jutro mam wolne, ale musze isc do dermatologa z oktawianem ma jakies chrostki na brzuchu i plecach i troche sie zdrapie i niewiem co to jest dzwonilam do poradni to termin dopiero w sierpniu :ico_olaboga: dzis idziemy do pediatry i zobaczymy co ona powie :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 lip 2007, 11:33

Dora - ja to chyba z was najwczesniej wstaję, bo Tadziu robi nam codziennie pobudki od 4 rano i nie chce iść spać, więc do 7 się męczymy, kiedy wstaje nasza gwiazda,a on to zasypia dopiero o 8-9

julita - a może coś z jedzenia, bo Wiki wychodzi mp. uczulenie na kupne maliny(sypane), a po takich z naszego ogródka nic jej nie jest, więc może ostatnio dawałaś Oktawianowi coś "trefnego"

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lip 2007, 12:44

barbapuppa pisze:
julita - a może coś z jedzenia, bo Wiki wychodzi mp. uczulenie na kupne maliny(sypane), a po takich z naszego ogródka nic jej nie jest, więc może ostatnio dawałaś Oktawianowi coś "trefnego"
Julita ja tak samo pomyślałam :ico_haha_02: Daj znać co lekarz powiedział :ico_haha_02:
Barbapuppa a ja myslałam ,że tylko mój Bartosz taki ranny ptaszek :ico_oczko: Uff ulżyło mi ,że nie tylko ja się tak męczę :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania1975
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2007, 09:19

23 lip 2007, 12:57

cześć dziewczyny czy przyjmiecie mnie do swojej paczki? :-)

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

23 lip 2007, 14:35

Ania1975 pisze:cześć dziewczyny czy przyjmiecie mnie do swojej paczki? :-)
witam
a co do chrostek to pediatra powiedziala ze to od wody ale przeciez on sie nigdzie nie kompal w jeziorze tylko basen na dzialce i we wannie :ico_haha_01: tamten tydzien całe do polodnia spedzal z moja teciowa bo ja spalam po noce wiec niewiem gdzie ona znim byla :ico_zly: mamy masc, wapno i na alergie syrop i zobaczym czy przejdzie potym :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lip 2007, 14:50

Ania1975 witaj w naszym gronie strasznie serdecznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I napisz cos troszkę o sobie :ico_oczko: :ico_oczko:
Julita ,a wiesz ,że możliwe ,że od wody :ico_noniewiem: U mnie parę dni temu obsypało Kasię na cycuszkach io to nagle ,nie wiedziałam co się dzieje i nam Pediatra to samo powiedziała co i Tobie :-) :-) Więc dawałam jej wapno i smarowałam sudocremem ,jak na razie jest spokój ,ale mam obserwowac.Tak samo było u synka mojej siostry,wiec możliwe ,że cos w tej wodzie jest :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość