Awatar użytkownika
Ania1975
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2007, 09:19

23 lip 2007, 15:28

Hej. Nie wiem co mam jeszcze napisać .Pochodzę z Augustowa , obecnie pracuję dorywczo. wcześniej siedziałam z córcią w domku.

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

23 lip 2007, 21:52

WITAJAnia1975,bardzo miło widzieć tutaj nową osobę.Pozdrowienia.

[ Dodano: 2007-07-23, 21:55 ]
julita32, a to były krostki,czy takie plamki?Pamiętam,że kiedyś moja Weronika dostała takie dziwne uczulenie(miała takie czerwone plamy).Lekarka przepisała jej Zyrtec w syropie i wapno.Po 3 dniach przeszło.
Może przyczyną są owoce,czy jakieś inne jedzenie.

[ Dodano: 2007-07-23, 22:01 ]
Dora1, Ta twierdza Hitlera znajduje się niedaleko miejsowości Gierłoż(jakieś 20 km.od Giżycka).Nazywa się Wilczy Szaniec.Jest tam kilkanaście bunkrów-między innymi w jednym z nich chował się Hitler(tchórz)-numer 13.Jest to w lesie.Dosyć było tam nieprzyjemnie,ale pojechaliśmy tam z ciekawości.Zdjęcia dodam za chwilkę.

[ Dodano: 2007-07-23, 22:18 ]
Obrazek
Jachty w Mikołajkach-chciało by się mieć jeden z nich.
Obrazek
Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie.
Obrazek
Bunkier 13-kwatera Hitlera.
Obrazek
Obrazek
Mikołajki.Tam za wieżą Centertel,niedaleko mieliśmy spanie.

[ Dodano: 2007-07-23, 22:20 ]
Obrazek
Ijeszcze jedno zdjęcie z Parku.

[ Dodano: 2007-07-23, 22:25 ]
Obrazek
Tutaj mieliśmy pokoje-gorąco polecam to miejsce-bardzo miła rodzinna atmosfera.
GOŚCINIEC "S E W A N A"
11-730 Mikołajki, ul. Orla 4, telefon 600 828 062
sewana@op.pl

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 lip 2007, 23:27

Witaj Aniu w naszym gronie
możesz nam napisać np. jak sobie radzisz z wychowywaniem 6-latki
będziecie miały wspólny temat z Dorą, bo jej Kasia ma 7 latek

ana - fajne fotki, ale twoja corcia ma warkocze, aż pozazdrościć...
i te zdjecia z sarenką - śliczne
a co do wieży w Mikolajkach, to ja jakoś nie pamietam z przed 6 lat, żeby coś takiego tam stało

nie straszcie mnie dziewczyny z tą wodą, bo to nie byłoby zbyt ciekawe...

a ja ofiara ostatnia spadłam wczoraj ze schodów i bolą mnie żebra z tyłu i mam cały półdupeczek stłuczony i posiniaczony
aż ciężko siedzieć, ale bardziej bolą plecki
no zupełnie jestem jak dziecko, bo ostatni raz taki numer wykręciłam w dzieciństwie
ale aż się przestraszyłam, jak spadłam i przez kilkanaście sekund nie mogłam złapać oddechu

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lip 2007, 06:41

Dzien doberek moje rówiesniczki :ico_haha_02: Ja póki Bartosz i Kasia spia popijam kawke i czytam co u Was :-) Chociaz jestem zdziwiona ,że Bartosz jeszcze spi :ico_szoking: :ico_szoking: Moze jeszcze zdaże sobie jeszcze pare kartek ksiazki poczytac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ana30 super zdjęcia ,ładna rodzinka ,a Ty niezła chudzinka :-D Córcia jest przesliczna :-) :-) Fajne miejsce ,Mójmaz ma dopero urlop w sierpniu i własnie tak sie zastanawiamy gdzie wyruszyc .Jak wróci do domu to mu pokażę tę stronkę :-)
Barbapuppa ,a Ty nam uwazaj :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Mam nadzieje ,że pupa dzisiaj nie boli :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A jak tam Tadziu?
Julita jak tam Oktawianek

Jezeli chodzi o Kasie ,to jak na razie daje sobie z nia radę :ico_oczko: :ico_oczko: Chociaz przyznam sie ,że charakterek ma po tatusiu-uparta jak diabli-jak nie to nie :ico_zly: :ico_zly: Nie wyobrazam sobie co bedzie za pare lat ,kiedy wejdzie w ten okres buntu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale jak na razie jestem jej ukochana mamusia ,kolezanka ,przyjaciółką ,więc ciesze sie z tego co mam i wykorzystuje póki mogę :-) :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 lip 2007, 08:53

Dora - pupę to mam czarną, a właściwie mozna powiedzieć że jej nie mam tylko jakiegoś gigantycznego siniaka, a i żeberka na pleckach dalej bolą (jutro przychodzi do rodziców masażysta to wykorzystam okazję i się podłożę do sprawdzenia czy żebra całe)
a dziewczyny widać mają charaktery po ojcach, bo moja Wiki tak samo uparta, ale nie upór taki jak mama, ale właśnie jak tata, no cóż mawiają, ze córeczki są tatusiów
Tadzio daje popalić nadal w nocy, choć sąsiadka powiedziała, że nie wyglądam na niewyspaną, ale jak się skumuluje to będę wyglądać chyba jak zombi
na razie jest nieźle gdyby nie nocki, no i przezabawnie jak mojemu mężowi zsikuje wszystko na przewijaku, bo on podchodzi jak do Wiki, ze można ją długo przewijać, a tu niespodzianka, bo Tadziu jak dłużej golas, to od razu fontannę puszcza, a mój mąż się drze o 5 rano na cały dom gdzie jest jakieś body dla niego bo on sobie rady dać nie może :ico_olaboga: (choć ma je pod nosem czyli w szufladzie przewijaka) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lip 2007, 09:30

Oj biedne żebera i pupa naszej Barbapuppy :-D Irzeczywiscie niech sprawdzi to masażysta :-D :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ciesze się ,że Tadziu ładnie się rozwija i oby tak dalej,a tatusia niech dalej osikuje nic mu nie bedzie :-D :-D Mój Bartosz to puszczał fontanny jak go kąpałam ,zresztą do tej pory jak go podmywam czy kąpie zawsze musi sobie siknąc,ale chłopy tak mają :-D :-D A jeżeli chodzi o nieprzespane noce to cóż trzymam kciuki ,oby było ich jak najmniej :-) :-) A ładnie to Ty zawsze będziesz wyglądać ,bo my rocznik 1975 to śliczne kobiety jesteśmy :-D :-D [/b]

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

24 lip 2007, 11:05

witam oktawian dalej ma chrostki najwiecej na brzuszku
Barbapuppy a gdzies ty spadl ze schodow tos sie potukłas :-) unas dzis pogoda pochmurna a w sobote przyjedzaja do nas goscie moja siostra z 3dziecmi na 6tygodni ja chyba zwaruje tyle dzieci :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 lip 2007, 16:01

no to Julitko przynajmniej wesoło będzie, a z dziećmi to prawdziwe szaleństwo
ja miałam 6 przez kilka godzin i akurat lało, myslałam, że mi dom rozniosą
mam nadzieję, że Oktawianowi szybko przejdą te chrosteczki

a co do upadku to spadłam na własnych schodach w domku (akurat na najmniejszych tylko 4 stopnie), po których ganiam od przeszło 10 lat i nigdy nic sie takiego nie zdarzyło, może to zmęczenie związane z nieprzespanymi nockami?

Dora masz piękny staż malżeński :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lip 2007, 17:30

barbapuppa pisze:
Dora masz piękny staż malżeński :ico_brawa_01:
:-D :-D :-D :-D Ano juz 8 lat sie męczymy ze sobą :-D Ciekawe jak długo jeszcze :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: No Ty tez juz niedługo 6 lat :-) :-) A masazysta sprawdził żebra :ico_oczko:
Julita ,oj to jak pisze Barbapuppa wesolutko u Ciebie bedzie w domciu wesolutko :-D :-D

Awatar użytkownika
Ania1975
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2007, 09:19

24 lip 2007, 18:29

cześć dziewczyny :-)
dzięki za przyjęcie mnie do swego grona :-D
na razie nie mam problemów ze swoją 6 - latką. Fakt że jest uparta, ma to po tatusiu , ale nie jest na razie źle. Jest pełna energi, dużo czasu przebywa na podwórku, w domu nie bardzo chce siedzieć.

[ Dodano: 2007-07-24, 18:32 ]
Dziś nie miałam do 17 prądu, bo na ulicy słupy wymieniają na nowe, jutro to samo mnie czeka. A pracują bardzoooooo powoli, szanują chłopaki pracę i siebie. Dziś żeby nie burza i deszcz to by pewnie jeszcze robili :evil:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość