gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 lip 2007, 15:54

kaasiaa79 pisze:Gosiaczku odpukaj w niemalowane i spluń na monitor

dobra monitor juz opluty, mam kolejną wizję kolejka będzie szła od końca. Martucha ją rozpocznie hihi

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 lip 2007, 15:57

gosia888 pisze:kolejka będzie szła od końca. Martucha ją rozpocznie hihi

coś czuje, że nam Marta wykorkuje jak to przeczyta :ico_smiechbig:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 lip 2007, 15:59

ja jestem za gosia bo kolejnosc musi byc...tak wiec nie marnuj czasu tylko rob siostrzyczke tomusiowi.

a marta po tak dlugim porodzie....to juz pewnie nogi na wieki zacisnela albo metalowy pas zalozyla :-D

[ Dodano: 2007-07-24, 16:04 ]
kasia ale narobilas mi smaka na dobra pizze...chyba jutro na obiad zmowie,bo juz dawno nie jadlam.od kiedy mama jest to zawsze cos tam pichci....

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 lip 2007, 16:14

gosiu Fela ma racje ta "skrzynka" to taka pozytywka z projektorem , wyswietla postacie z kubusia puchatka, po pieciu minutach patrzenia i sluchania Nati zazwyczaj zasypia :ico_haha_02: a niania elektroniczna jest ale duzo mniejsza :ico_haha_01: i wisi na scianie bo Nati juz sie za nia bral
Co do dentysty to udalo mi sie zapisac na 1 sierpnia, Natus wazy 7, 47 Alusia ma na jutro do GP poniewaz znow ten cholerny suchy kaszel ja meczy :ico_zly:

Dziewczyny mam do was pytanko: Jakie badania robi sie w kierunku astmy? Bo ALa tak czesto ma ten kaszel ze sie zaczynam obawiac a ze jeszcze w sierpniu lece do PL to bym jej jakies badania zrobila :ico_olaboga:

Ja narazie ide robic obiad a Wy wybierzcie kolejna :ico_ciezarowka:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 lip 2007, 16:32

Emilka_M pisze:Ja narazie ide robic obiad a Wy wybierzcie kolejna

ty Emilka nie cwaniakuj, nie mysl ze Ciebie kolejka ominie. Tez bierzesz w niej udział.

Kasia, Fela a teraz do was mamuski dzieci z 2005 roku biora sie ostro do roboty. Jedna już zaciążyła, dwie się starają a kolejna sie przymierza. Więc uważajcie

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 lip 2007, 16:39

No gosiu ja juz mam dwojeczke szkrabow :ico_haha_01: takze parka juz jest :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 lip 2007, 18:14

gosia888 pisze:Kasia, Fela a teraz do was mamuski dzieci z 2005 roku biora sie ostro do roboty
:ico_szoking: zwariowały????????????????? :-D
o nie, nie ma mowy, ja jeszcze czekam, ale musze zajrzec na ten wątek i poczytać o tych kamikadze :ico_haha_01:
Emilka_M, nie mam pojęcia z tą astmą :ico_noniewiem: ale poczytaj w necie, albo zajrzyj na ZDROWIE na TT. ciesze sie, ze dentysta załatwiony :ico_oczko: a Gosia ma razcie, wszytsko sie może zdzrayc, nawet bliźniaki u ciebie :ico_ciezarowka: :ico_oczko:
fela pisze:narobilas mi smaka na dobra pizze...chyba jutro na obiad zmowie

ja bardzo lubie mamy obiady, ale czasmi mam ochote na jakies takie dania z dostawą domu. tylko u nas to nie ma wyboru: pizza, spagetii, jakies hamburgery, szarma-nie wiem jak to sie pisze :ico_noniewiem: , a np: ja chińskie tez lubie, no, ale z łodzi mi nikt nie przywiezie.
zaraz bierzemy sie za szablony, mam nadzieje, ze ściany sobie nie schrzanie :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

24 lip 2007, 18:41

witam witam!
myslalyscie ze sie ode mnie juz uwolnilyscie??? :ico_oczko: nie ma tak dobrze
nie chcialo mi sioe cos ostatnio pisac - niemoc tworcza mnie ogarnela ale chyba przechodzi :ico_haha_01:
caluski dla frania z okazji tygodnia!!!!!
my wczoraj bylismy na bilansie 8- miesiacy i sie uwaga teraz bede chwalic :-D
Nathan mierzy 80 cm i nie miesci sie w skali ale to nie anomalia :-D :ico_haha_01: bo ja sieoczywiscie zapytalam czy to czasem nie jest objaw jakiejs choroby :ico_puknij:
wazy 9,81 kg i wszystko inne ma w normie a nawet ponad nia :-D
i tyle.
a i staje mi juz piernik sam i nie wie co z tym zrobic jak mu sie uda przy szafce to sie posuwa wzdluz niej ale jak to srodek pokoju to sie drze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 lip 2007, 19:02

Witaj Julie no Nathanek to pewnie w zadnej skali sie nie zmiesci, taki z niego geniusz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak tak patrze na jego wage to widze ze moj raczej prawidlowo przybiera na wadze Ile twoj wazyl jak mial 6 miesiecy??

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

24 lip 2007, 19:15

emilka 10 maja czyli prawie dokladnie 6 miesiecy mial 8,62kg

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość