Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 lip 2007, 17:28

Magdzinka podziwiam was z tym wyjazdem :ico_brawa_01: Ja bym sie pewnie wahała i w końcu na namiot jednak nie zdecydowała...z wygody :ico_haha_02:
urmajo ale Twoja Malutka jest grubiuśka :-) Brzucholek ma że fiu fiu :-) Ile waży?
zborra dzięki za link. ślicznego masz Skarbka :ico_brawa_01:
Napatrzeć się na te najsłodsze, najmniej jeszcze łobuzujące Maleństwa :ico_haha_02: Bo Jaga czasem daje popalić...oj daje :-D

A ja chwalę sie dziś Jagą siedzącą samodzielnie :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 lip 2007, 18:31

eve.ok, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jagusi - ślicznie siedzi. Ja już się nie mogę doczekać kiedy Joasia zacznie. A myślę, że to już niedługo nastąpi bo uwielbia próbować siedzieć tylko musi mieć jeszcze podparcie a dzisiaj kilka sekund zupełnie sama siedziała na podłodze podczas zabawy z psem :-D :ico_brawa_01: :-D ale fotkę ma jak ją trzymam trochę (wieczorem wkleję) bo potem jak już sama usiadła to akurat mąż wyłączyła aparat, no a że trwało to kilka sekund to nie zdążyliśmy włączyć ponownie :ico_noniewiem:

Dziewczyny wy mnie tak nie podziwiajcie z tym wypadem pod namiot bo to nie było nic strasznego wręcz przeciwnie. Już kupiliśmy większy namiot i w przyszłym roku jedziemy z nim nad morze!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 lip 2007, 20:15

Eve.ok :ico_brawa_01: dla Jagusi!!!

Magdzinka a ja uważam, ze jest za co podziwiać...Ja to bym sama pod namiot nie pojechała, a co dopiero z dzieckiem i psem... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A moja Hania leniwa złośnica nie chce leżeć na brzuszku... :ico_placzek: I mama mnie prześladuje, że coś z nią nie tak...bo zaraz się drze i rączki do tyłu wyciąga :ico_olaboga: Co robić??? bo jak leży na pleckach to podnosi się jak diabli, jak ją trzymam na ramieniu to też główkę ładnie trzyma...ale na brzuchu za cholerę... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 lip 2007, 21:19

zborra, - mój dokładnie to samo !!!!!!!!!!!!

a to z dzisuaj
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

24 lip 2007, 21:42

A to moje bąble tuż przed wieczorną zadymą, czyli przy czyim łóżeczku mama ma koczować??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_sorki:

Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lip 2007, 22:48

Nie było mnie kilka dni a tu takie śliczności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy jak już pisałam na UK - przystojniacha z Olivera :ico_brawa_01:

zbora jak ci się udaje "złapac" Hanię w takich momentach??? ja za nic w świecie nie moge strzelić fotki mojemu dziecku bo ruchliwe jakby owsiki miało :-D a z brzuszkiem to my tez mamy problemy :ico_olaboga: lezenie na nim to maksimum 3 minuty i to wystekane :ico_zly: ale siedzieć na moich kolanach podparta czy być noszona na prostkę i zadzierac głowę to mogłaby na okrągło :ico_olaboga: :-D

urmajo sliczności twoja córeczka :ico_brawa_01: i niezła akrobatka :ico_brawa_01:

eve gratulacje dla córeczki za samodzielne siedzenie :ico_brawa_01:

Magdzinka super foteczki z wypadu pod namiot :ico_brawa_01: widac, że dobrze się bawiliście...

Natashka nie pozostaje ci nic innego jak już odkładac pieniądze na samochod dla twojegomałego rajdowcy :-D

Sandrusia witaj z powrotem :-D Jakub wygląda super (rodzice również :ico_brawa_01: ) :ico_brawa_01: a jaki już spory z niego chłopak :ico_brawa_01:

MamaciaKochana gdzie obecane zdjęcia??

massumi ale słodkości z twoich rozrabiaków :ico_brawa_01:

Magda przystojniak z twojego Marcinka :ico_brawa_01: i jaki juz spory chłopak z niego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 lip 2007, 23:19

Kasi.k no super że jesteś!!! rozumiem, że pogoda już lepiej???fajnie!!!

A zdjęcia...no cóż, czasem się ma farta...Ja to obmyślam tylko jakie by jej dziwne, śmieszne zdjęcie zrobić, a potem się czaję z aparatem :-D A to ze stópką, to przez sen jej robiłam, bo inaczej to bym musiała nóżkę najpierw urwać :-D :-D :-D

A z leżeniem na brzucholku mnie pocieszyłyście, bo już się znów bałam, że moje dziecię ma jakąś wadę :-D Och, felerny model...J się nie postarał przy "sklejaniu" :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

25 lip 2007, 07:14

zborra, moja Maja nieznosiła leżeć na brzuszku dopiero jak sama zaczęła sie na niego przekręcać to polubiła, czasem nawet na brzuszku śpi więc nie masz się co martwić :-D a tak w ogóle to rozczulające zdjęcie Hanusi w podpisieb :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wszystkie dzieciaczki cudne, ja już się staram o następne :-D

SANDRUSIA)), widze, że nowa fryzurka, ślicznie tak wyglądasz i kurna nie udało nam się spotkać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 lip 2007, 09:30

Babe_boom dzięki! No i powodzenia :ico_ciezarowka: Oby wszystko się udało!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lip 2007, 10:46

zborra pisze:Kasi.k no super że jesteś!!! rozumiem, że pogoda już lepiej???


Mamy z powrotem prad :-D Wody nadal niet, ale mamy zapas mineralnej, bo rozdaja za darmo rodzinom z maluszkami :-D Wczoraj i dzisiaj nie pada wiec podobno poziom wody opada :ico_brawa_01: Ale i tak centrum miasta i kilka osiedli pod woda :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość