SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 lip 2007, 21:31

hej dziewczyny nie wiem czemu wczesniej nie zajzalam na ten watek widze ze jest milutko mam nadzieje ze moge sie przylaczyc ??

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lip 2007, 21:36

julie_377, widze, ze mi pasiesz zieciulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja lubie pyzate dzieciaczki :ico_brawa_01: . no i oczywiscie brawa dla Nathanka za samodzielne postoje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
SANDRUSIA)), witamy i napisz nam cos wiecej o was i wklejaj zdjecia bo my tu to lubimy :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 lip 2007, 21:49

Witaj SANDRUSIA)), smialo dolanczaj do nas :ico_haha_02: bo my to sie znamy z innego watku :-)

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 lip 2007, 22:35

No ladnie kobietki,pare godzin mnie nie bylo atu sie juz wziely za planowanie zaciazania :-D no to prosze,ktora pierwsza do zasiania fasolki...
Kasiula boski Twoj nowy pseudonim Skarpeta :ico_sorki: koniecznie wklej te szablony jak Wam wyszly,sama bym sie pokusila o takie jakbym miala swoje mieszkanko... :-)
Julie brawa dla Nathanka za ciag dalszy genialnych osiagniec :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Sandrusia witaj u nas,pewnie,ze mozesz sie przylaczyc,pisz ile wlezie i wklejaj fotosy,bo jak nie to :ico_nienie: ja to taki gestapo fotosowy jestem..hihihi :-D

[ Dodano: 2007-07-24, 22:38 ]
A co z madziorka,moze wpadla w wir zakupow z Leosiem!!!?
Dziewczyny a ma ktoras jakies wiesci od Kasi.k?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lip 2007, 23:09

hej kobietki !!!!
dziekuje w Imieniu Frania za zyczenia na 1 tydzin jestescie kochane, moc buziaczków dla Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Sandrusia co si z Tobą dzieje???? czekałam az wrócisz z Polski, odezwij sie do mnie na gg wysłałam Ci dzis wiadomosc :ico_brawa_01:
Fela na razie zaciskam nogi po tak długim porodzie :ico_smiechbig: a tak powaznie gdyby nie te bóle krzyzowe to bym mogła rodzic :ico_szoking:
Skarpeto podoba mi sie Twoja ksywka :ico_brawa_01:
Jasnie Pani super opowiadanko :ico_brawa_01:
a tak u mnie po staremu, mały głodomorek przyklejony do cyca non stop ( widocznie od małgo wie co dobre :ico_brawa_01: ) jutro jak bedzie pogoda to lecimy na spacerek :ico_brawa_01:
dostał troche odparzen na dupce musze go pilnowac :ico_olaboga:
wyobrazcie sobie ze mały ma takie purtanie głosne jak stary ( chociaż cos ma za mamusią :ico_smiechbig: ) :ico_olaboga: :ico_olaboga: dzis bylismy w urzędzie po ten poprawiony akt urodzenia i jak piernął to musiałam wyjść bo ze smiechu nie mogłam wytrzymać, moje zszycia po porodzie prawie mi popękały, facet który nas obsługiwał myślał ze to ja albo Jacol :ico_szoking:
mój pierdziołek :ico_brawa_01:
no to stawiam :ico_tort: na Frania tygodniówkę :ico_tort:

[ Dodano: 2007-07-24, 23:14 ]
Skarpeta co do piersi to nadal bolą :ico_olaboga: a Jacol nie tknie ich powiedział, bo jak karmie z jednej to z drugiej leci, a on nie chce sie zdziwic, w razie jakis pieszczot :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jesli Twoje nastepne pytanie brzmi o seksik to nie mam pojęcia kiedy to nastąpi bo przecież mały " patrzy"
a przy dziecku nie wypada :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 lip 2007, 23:16

Marcia ale sie usmialam,a co kazde miejsce dobre na uwalnianie gazow :-D pewnie Franio w ten sposob puscil petardy z okazji 1-go tygodnia,jak swietowac to pelna para :-D :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lip 2007, 23:17

hej dziewczynki,
mamy znowu prąd!!!!! juuuuuuuuuuuuuupi :509: :509: :509: tylko wody nadal niet, ale nie szkodzi bo mamy zaaapas mineralnej na wiele miesiecy (kochani anglicy rozdaja codziennie za darmo wode dla rodzin z malymi dzieciaczkami :ico_brawa_01: )...

troche was poczytałam ale nie mam juz siły odpisać :ico_sorki: postaram się jutro, jak nie padne po prasowaniu i pakowaniu nas na WYJAZD DO POLSKI :-D

ogromne buzialki ode mnie i zozrabiary (bardzo sprytnej zresztą) Vikuli :ico_buziaczki_big:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 lip 2007, 23:21

Kasi.k super,ze juz macie prad,tak myslalam,ze moze juz wlaczyli,bo na BBC mowili,ze czesc domow ma znowu prad..w sumie dobrze,ze teraz wylatujecie do Pl,a nie bedziecie siedziec tam jak taka sytuacja!!!!buziole wielkie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 lip 2007, 23:22

No dziewczyny :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: plakac mi sie chce , prawie wszystkie objawy jakie wyczytalam w kierunku astmy oskrzelowej Alusia ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: 7 sierpnia lece do Pl niby odpoczasc to skontaktuje sie z lekarzem i porobie jej wszystkie badania, chociaz z mojego punktu widzenia to juz po badaniach nastapi leczenie

[ Dodano: 2007-07-24, 23:24 ]
Wtaj kasi.k dobrze ze juz macie prad :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymajcie sie cieplutko

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

24 lip 2007, 23:28

Witam!
No i jak zwykle - czasu na nic nie mam....Zdjecia bym wam powklejala - ale zapomnialam jak to sie robi :-D wiec jesli ktos w skrocie mi przypomni - to wkleje :ico_haha_01:
a jak nie - to latwiej - na stronce www.alexandrajulia.bobasy.pl

A tak ogolnie - to u nas bardzo sie ruchliwie tez zrobilo....
Od kilku tygodni Ola buszuje sama - raczkuje szybciej niz ja chodze :ico_oczko: Do chodzenia sie tez rwie - ale do tego potrzebuje doroslego - wiec czesto okazuje swoje niezadowolenie - jesli takowego nie ma w poblizu :ico_haha_02:
Wstawac niestety tez sie juz nauczyla...no i przez to mamy problemy rano - bo jak wstanie - to juz nie chce spac :ico_haha_01:
Przez Natanka julie juz myslalam,ze moje dziecko bedzie do tylu :ico_oczko: :ico_oczko: ale jak sie okazuje - rozwija sie ksiazkowo - raczkuje od 8 miesiaca, chodzi od 9....(choc moze jeszcze nie sama - ale pewnie i niedlugo to nastapi)
Niestety z powodu zbyt duzej ilosci postow - nie jestem w stanie nadazac za waszymi wypowiedziami...W kazdym razie - pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki :ico_buziaczki_big:

A i witam nowa mame na watku -SANDRUSIA)), :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość