Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 lip 2007, 22:00

29 SIERPIEŃ Linka Ha1981 czeka na córeczkę,
ale Linka pojawia się czasem jeszcze !!?? :-)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

25 lip 2007, 09:13

co do 79anita to jak mi cos napisze to napewno dam wam znać wczoraj odpisalam jej w imieniu nas wszystkich ze trzymamy kciuki mam nadzieje że się dzisiaj odezwie

co do listy to bardzo fajna sprawa

ja dzisiaj od ramna taka senna chodzę że na nic nie mam ochoty tylko leżeć wczorajszy dzień był dla mnie bardzo męczący i chyba jeszcze nie odzyskalam do końca sil. Przy okazji to muszę wam powiedzieć ze cala obrona byla koszmarna bo pierwsze zadane pytanie a ja cisza - nie umiem normalnie nic już nie umialam i sie zalamalam ale babka zadala drugie pytanie no i sie rozkręcilam a rektorka mówi "ja nie wiem po co wy ja w takim stanie wogóle męczycie" :-D wiec odpowiedzialam tylko na jedno pytanie i mi podziekowali a wynik specjalnie dla mnie oglosili od razu :-D gdyby nie brzuszek to ja nie wiem jak by to sie skończyło. AAA jeszcze dziewczyny z grupy się śmialy z rektorka że jak urodzę na uczelni to maluszek będzie mial darmowe czesne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-25, 09:17 ]
I jeszcze wklejam obiecane zdjecie jak wyglądałam :ico_oczko: czułam sie jak cyganka ale nic innego nie dalo sie wymyśleć
Obrazek

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

25 lip 2007, 09:19

o jezzzzzu to i u nas sie juz zaczyna!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ja jestem trzecia na liscie. az sie boje. dzisiaj w nocy pierwszy raz czulam straszny bol jak przy @ i myslalam,ze sie zaczyna :ico_szoking:
ale nad ranem mi przeszlo :ico_brawa_01: :ico_sorki:
wiecie,ze ja torby jeszcze nie mam spakowanej :ico_szoking:


kasia1983 gratulacje pani mgr. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ciekawe co u naszej anity.

ide sie chwilke zdrzemnac bo bylam odwiezc mojego kochanie do pracy.
do pozniej laseczki :ico_haha_01:

aha wisienka ja to powinnam byc na niebiesko bo ja michalka sie spodziewam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale dziekuje ze o mnie pamietalas :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

25 lip 2007, 11:12

beata czemu torba nie spakowana? :ico_szoking: nic nie zaszkodzi jak postoi sobie w gotowości a ty bedziesz przygotowana na wszystko a nie na wariata później papać co w rece wpadnie - bierz sie do roboty i pakuj :ico_nienie: :-D

co do 79anita to nie bedę co chwila pisać poczekam aż da znać bo też nie można jej co chwila głowy zawracać

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

25 lip 2007, 11:15

DZięki Wisieńko za pamięć. My czekamy na Amelię Elżbietę :-D
KAsiu gratuluję magistra, to zawsze jest duże wydarzenie. Teraz odpoczywają po obronie, bo to wyczerpuje :-D
Za Anitę trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. To się zaczęło, ale już chyba czas. Anita a kolejna chyba Wisieńka :ico_brawa_01:
A ja miewam bóle brzucha w nocy. W ciągu dnia nawet jeśli są, to jakoś nie zwracam na nie uwagi, ale w nocy są i nie potrafię ich określić jako skurcze. Po prostu boli.
A my już mamy zgodę na poród rodzinny :ico_brawa_01:
Ja też nie mogę się doczekać maleństwa po tej stronie. :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 lip 2007, 12:46

Hejo,
mnie tez wczoraj wieczorkiem skurcze przyatakowały. Nieregularne i takie słabiutkie, wiec oki, ale mój Rys juz sie wystraszył i chciał mnie wiesc do szpitala. :ico_haha_01:
Ja tez nie mam jeszcze torby spakowanej. Nie wiem na co ja czekam. Chyba jakos w podswiadomosci chciałabym troszke przedłuzyc ta ciaze, bo boje sie kolejnego etapu... :ico_wstydzioch:
Liste poprawię później, bo wpadłam tylko na sekundke sie zameldowac i wracam do łóżka. Strasznie sie dzis nie wyspałam, chyba za bardzo sie przejełam dzisiejsza wizyta u neurologa... :ico_noniewiem:

Kasiu, na pewno byłas rewelacyjna i superowo, ze Łukaszek był grzeczniutki i pozwolił się mamie obronic bez dodatkowych stresów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ciekawa jestem co u Anity...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 lip 2007, 13:58

Wisienko jestes boska!!!! Super pomysl i fajnie to wyglada!!!!!

Ja mam tylko stawianie sie macicy ale nic mnie nie boli...Chyba wytrwam do konca :-D ????

Wlasnie mam sesje puszczania dla Nelci nagran Tatusia. Noi sie uspokoila bo strasznie rozrabiala. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Czekam na wiesci od Anity!!!!!Trzymam kciuki!!!!

Bede pozniej!!!
pa

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

25 lip 2007, 15:02

jak anita sie nie odezwie do 18 to napiszę do niej smsa a narazie czekamy...
ja zaraz muszę iść do lekarza po zwolnienie a moze przy okazji bedzie chciał badać :ico_oczko: chętnie bym znowu maluszka obejrzala ale co za dużo to nie zdrowo a pozatym kiepsko z kasą stoje a każda wizyta to jednak 100 zl

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

25 lip 2007, 16:13

No dziewczyny byle do przodu. Ja też dużo śpię, ale dzisiaj naszła mnie ochota na zupkę brokułową i postanowiłam zrobić. I grzanki czosnkowe do niej :-D Pycha. Pewnie mój M się zdziwi, że on dzisiaj nie gotuje :-D
Ale ja już mam tak dosyć tego odpoczywania, że aż nie mogę.
Za Anitę trzymam kciuki. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-25, 16:14 ]
A może zabiorę się też za pracę. Bo już dawno nic nie pisałam :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

25 lip 2007, 17:04

mnie też ciekawość zżera co u Anity :ico_wstydzioch:

mam takie okropne bóle krzyżowe, że zwariuję jak tak długo będą trwały :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość