FunkyMama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2007, 09:24

22 lip 2007, 09:54

Chciałam się serdecznie przywitać :) Jestem bardzo młodą ciężarówką :ico_wstydzioch: termin porodu mam na 17 października 2007 a pod serduszkiem noszę córeczkę której mamy zamiar dać z mężem na imię Ola :D

Mogę się do Was przyłączyć :?:

kati
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 379
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:46

22 lip 2007, 11:41

FunkyMama, co za pytanie :ico_nienie: kazda ciezaroweczka jest bardzo mile widziana :ico_brawa_01: fajnie ze nas przybywa ....)
ja mam na 9 pazdziernika termin i to moje pierwsze dzieciatko :-D
i prawdopodobnie tez nosze corcie pod serduchem :ico_brawa_01:

FunkyMama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2007, 09:24

22 lip 2007, 16:51

Te zdjecie które masz w podpisie jest aktualne :?: Ja mam bardzo mały brzuszek (w sumie to wyglądam jakbym tylko piłkę połknęła)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

23 lip 2007, 00:10

Witajcie, ja juz po urlopiku
Brzuszek mi wywaliło konkretny zrezta same zobaczcie :-D

Obrazek
Obrazek

Ogolnie to nie mogę narzekac nie jest mi bardzo źle tylko czasami jestem potwornie zmęczona ale to urok posiadania maluszka w domu. Przez te kilka dni upalne to prawie wcale nie czułam ruchów i juz zaczynałam się martwić kiedy nadeszły troszkę chłodniejsze i wszystko wróciło do normy

kati
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 379
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:46

23 lip 2007, 07:55

czesc dziewczyny
FunkyMama, no to zdjecie robilam chyba z miesiac temu ale jakos mocniej mi nieurosl brzuszek mniej wiecej jest taki sam .........)

bozenka74, wskakuj w dwuczesciowy stroj :ico_oczko: ja bylam nad morzem to sie wszyscy gapili bo w dwuczesciowym z brzuchem na wierzchu paradowalam :-D moj maz byl dumny jak cholera :ico_brawa_01: ale ja teraz ostatnio tez jakos zadziej czuje ruchy , sa ale zadziej , to przez te upaly ?? bo u mnie widze dopiero dzisiaj i juz troche wczoraj sie ochlodzilo , zobaczymy jak dzisiaj dzidzia sie bedzie ruszac ......) :ico_brawa_01: ale sie rusza , czasami jak zasunie mi to az podskocze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

23 lip 2007, 18:30

FunkyMamawitaj serdecznie :-D
bozenka74 pisze:Brzuszek mi wywaliło konkretny zrezta same zobaczcie
hihi fajniutko :-D maluszkowi powiększa się mieszkanko :-D

a moje zdjątko pokżę jutro :-D meżuś kupił mi nowy aparacik taki tylko mój hihi.ja mam od dwóch dni strasznie napięty brzusio i pepek zaczał mi wychodzić :/ no ale nie narzekam :-D to domek mojego synusia ,niech się tam rozciąga jak mu tylko wygodnie

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

23 lip 2007, 23:42

kati pisze:bozenka74, wskakuj w dwuczesciowy stroj ja bylam nad morzem to sie wszyscy gapili bo w dwuczesciowym z brzuchem na wierzchu paradowalam
odważna jesteś, ja się naczytałam o tych różnych dziwnych rzeczach, że nawet bałam się opalac twarz a co dopiero brzuch - nadrobię w przyszłym roku :-D
Byłam dziś rano u gina - wszystko jest ok więc nie musze się niczym martwić - a maluszek kopie jaknie wiem co. Podobno podczas upałów może byc mniej ruchliwy, tak mi powiedział mój lekarz.

kati
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 379
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:46

25 lip 2007, 09:29

bozenka74, nie no nielezalam z brzuchem na sloncu caly czas bo zdaje sobie sprawe z konsekwencji jakie moga byc po opalaniu ale spacerek po plazy lub na kocyku ale w cieniu lezelismy , nawet sie kapalam w morzu :-D troche sie wstydzilam ale maz mnie przekonal i bylo fajnie ....)a wogole to bylo slonce ale tez pare chmurek wiec pogoda sprzyjala bo niebylo upalu non stop...)
powtorke z rozrywki robie po trzecim bo na urlopek jedziemy , oczywiscie jak mi gin pozwoli bo najpierw pojde na wizyte dzien przed wyjazdem i skonsultuje sie z lekarzem ....)

o to dobrze ze lekarz ci potwierdzil ze maluszek w upaly moze byc mniej ruchliwy bo ja tez tak mam i sie wlasnie zastanawialam ze to chyba przez upaly ...)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

25 lip 2007, 12:03

kati, to dobrze, ze nie leżałaś ja widziałam jak kobietki z brzucholami na wierzchu paradowały na slonku, mnie to jakoś przerażało i nie wystawiłabym swojego brzuszka na pokaz. Może to głupie ale jakoś nie potrafię, nawet te krotkie bluzeczki do mnie nie przemawiają, wole się nim chwalic jak jest przykryty. Teraz jest chłodniej i maluszek mój szaleje na całego w każdej wolnej chwili :-D

A gdzie reszta październikowek?

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

25 lip 2007, 13:16

bozenka74 pisze:A gdzie reszta październikowek
jestem :-)
a oto moje wczorajsze brzusio 27 tydzien zaczęty ;-)
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości