Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 lip 2007, 11:15

akerl, jak się natknę to napewno tu to podam,szkoda tylko,ze w większości to są książki itd.Podają różne księgarnie książkę z taką tabelą o ole dobrze pamiętam ok 20 zł kosztuje,może byś zamówiła i miała w domu to wtedy w każdej chwili można zerknąć.Ale masz problem z tym dobieraniem składników :ico_olaboga: mam nadzieję,że dasz sobie radę.Napewno dasz!A czy to kiedyś może minąć?Czy już zawsze będzie musiał tak kontrolować jedzonko???

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

25 lip 2007, 11:35

nie wiem i lekarze tez nie wiedza,bo jak narazie od 4 mcy jest na diecie,ale w wynikach z badania krwi zabardzo efektow nie widac :ico_olaboga:
Po prostu jego organizm za bardzo wchlania te mineraly,a jesli bedzie ich za duzo,to moze dojsc do uszkodzenia nerek.A i tak przez ten nadmiar w tej chwili jesli ma jakies krwiaczki,to one sie nie wchlaniaja,tylko kostnieja,i zostaja guzki.
Ale gdybys zobaczyla Filipa,to w zyciu nie powiedzialabys ze mu cos dolega :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 lip 2007, 10:27

akerl, oby tylko minęło,napewno minie.Ja się przyznam,że pierwszy raz słyszę o takiej chorobie :ico_noniewiem: szkoda tylko,że pomóc nie mogę.
A to prawda że nie widać po nim choroby,już na zdjęciach zaóważyłam...jest śliczny,uśmiechniety...życzę mu duuuuużo zdrówka!

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

28 lip 2007, 10:53

zubelek, :-) :-) nie tylko ty,nawet pediatra w przychodni,nie bardzo jest zorientowana :-) dziekujemy za zyczenia :ico_haha_01:

EweBen
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 mar 2015, 16:35

Re: Poszukuje pilnie

27 mar 2015, 16:41

Natashka - fantastyczne zdjęcia synka :)

Ja posiłkuje sie więdza z for żywieniowych, wiele ma kategorie - żywienie dziecka, przydatne sposoby na zdrowe żywienie malucha, nawet takie przekazywane z babki, prababki itp.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości