Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 lip 2007, 12:59

Kasiu powiem Ci nawet że ja już mam częściowo skompletowany sprzęt dla maluszka :ico_olaboga:

A wybór wózka to rzeczywiście nie lada problem.

Jeśli chodzi o cesarke na życzenie to ja bym sie raczej nie zdecydowała. Poród nie jest taki zły, a jak już masz dzidzkę na sobie to zapominasz o wszystkim. A przeżyć nikt Ci nie zabierze.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 lip 2007, 13:58

kaska28 pisze:Madziarka dobra robota


Dziękuję bardzo :-D

kaska28 pisze:A na 31 grudnia jest chyba jeszcze Jola_85 ale ona raczej pojawia sie na grudniówkach


właśnie pisała ze termin jej się przesunął i ucieka na grudzień, ale kto wie, może jeszcze zawita u nas :ico_oczko:

Ja tez jeśli chodzi o sprzęt dla malucha to większość tez juz mam po synku. Rzeczy praktycznie nie zniszczone i chowane do worka z myślą o drugiej dzidzi. Zostaje nam do kupienia wózek no i wiadomo kilka rzeczy które bedą na pewno potrzebne dla noworodka.
kasia g., nie bój się porodu, nie jest taki straszny, da się przezyc a tak jak napisała Kasia o wszystkim zapominasz jak masz juz dzidzię przy sobie. Ja raczej świadomie bym się na cc nie zdecydowała.

[ Dodano: 2007-07-25, 13:59 ]
kaska28, a jak tam kopniaczki??? Pojawiają się już regularnie?

kasia g.
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 lip 2007, 13:24

25 lip 2007, 14:31

Pewnie macie rację... :-) Z tym ,że ja mam naprawdę niezłego pietra! :-)

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

25 lip 2007, 14:50

ja na razie nic nie kupuje dopuki się nie urodzi dzidziuś,zresztą poza wózkiem i kilkoma nowiutkimi komplecikami ciuszków wszystko mam po Kacpuni.ja idę na usg 8 sierpnia i też mam nadzieję że będziemy już wiedzieć czy będzie OLA czy KUBUŚ.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 lip 2007, 19:42

edzia29, widze ze macie juz wybrane imiona :ico_brawa_01:
My jeszcze się nie zastanawialiśmy tzn. myśleliśmy ale nic jeszcze konkretnie.

A chcielibyście dziewczynkę czy chłopca? Ja wiem ze mówi się byle było zdrowe ale zazwyczaj gdzies tam w głebi chodzi po głowie jaką chciałoby się płeć dziecka.

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

26 lip 2007, 06:56

ja bym chciała drugiego synia. mój mąż też. w kwietniu zmarł jego tato, chciałby podtrzymać nazwizko a zostali już tylko mąż i synio. Kacpunia chciał mieć Ole tak jak jego księżniczka z przedszkola ale jak powiedzieliśmy Kacpuli że dziewczyny bawią się tylko lalkami to powiedział że woli Kubę.Jednak coś mi się widzi że będzie ciężko z tym moim syniem i rodzeństwem.Trochę się boję jak Kacper będzie się zachowywał.Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 lip 2007, 08:40

Witajcie.

U nas będzie Nadia lub Mikołaj. Chyba że nam się odwidzi :ico_haha_01:

Edzia pozostaje nam trzymać kciuki żeby 8 sierpnia Twój maluszek pokazał się w całej okazałości :ico_oczko:

Kopniaczki chyba już są, ale jeszcze słabiutkie :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

26 lip 2007, 09:21

Cześć kochane!!!! Jak się dzisiaj czujecie??? Ja ok, ale wiecie najgorsze jest mycie zębów. Jak zjadłam śniadanie i myłam po nim zęby to wymiotowałam, a teraz robie odwrotnie, chociaż też się męczę przy myciu zębów, bo mam odruch wymiotny, ale nie mam czym zwrócić, powiedzcie mi czy Wy też macie taki problem??

Madziarka super pomysł z tym posumowaniem styczniówek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do płci to ja chciałabym mieć dziewczynkę, ale tak naprawdę tyle czasu czekaliśmy na to maleństwo, że wszystko mi jedno, ważne żeby było zdrowe. My jeszcze nie mamy żadnej wyprawki dla malucha, chociaż nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy kompletować wszystko to jeszcze trochę poczekamy, żeby nie zapeszyć.
Jeszcze nie mamy wybranych imion, ale wcześniej, jak jeszcze nie byłam :ico_ciezarowka: to był Dawid i Klaudia.

Madziarka powiedz mi ile mierzy Twoje maleństwo??

Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 lip 2007, 09:44

Misia znam ten ból z myciem zębów :ico_zly: Dentystka powiedziala mi że musze się przemóc bo zaszkodzę zębom, ale nie potrafię :ico_zly: No cóż może samo minie :ico_noniewiem:

kasia g.
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 lip 2007, 13:24

26 lip 2007, 10:15

Cześć dziewczyny!

Z tego co czytam, to chociaż ominęło mnie jedno: nie mam wstrętu do mycia zębów! ;-)
Za to powymiotowałam sobie solidnie do 12 tyg. ciąży, zupełnie bez powodów... :-)

Co do płci, to jak sobie myślę, co bym chciała, to są za za każdą opcją!!! Jak się dowiem, to pewnie będzie mi się wydawać, że tak właśnie chciałam!!! Patrząć na męza, to wydaje mi się, że wolałby syna, chociaż głośno tego nie mówi. Zdarza sięnatomiast, że o Dzidziusiu mówi : "on" :ico_haha_02:

Imiona mamy również już wybrane, będzie Bruno albo Tatiana. :-)

Wiem, że trochę zaczynamjuż przynudzać z tymi wózkami, ale mam pytaniedo doświadczonych MAM:
Na co zwracać uwagęprzy wyborze wózka, czy ew. możecie coś polecić?

Z góry serdeczne dzięki za pomoc!
Ściskam serdecznie! :607:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość