ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

25 lip 2007, 11:57

kasia a moze taka jest reakcja polaczenia antybiotyku z tabletkami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

25 lip 2007, 12:06

Iwona no moze to ma jakis wpływ.. ale juz tych antybiotykow nie biore...
nie ma co gdybac.. pozyjemy zobaczymy... mam dopiero 3 dzien przerwy .. zatem moze jeszcze zacznie mi sie bardziej konkretny okres :)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

25 lip 2007, 12:55

Dziewczyny co miesiac dostaje od Pampersa e-maile z rozwojem dziecka w danym miesiacu, teraz przyslali mi to(wklejam):

Problemy z zasypianiem

DOBRANOC KOCHANIE! Dla wielu niemowląt i dzieci pójście spać oznacza oddzielenie od Ciebie, od zabaw w ciągu dnia i od ulubionych zabawek i zajęć. Nic więc dziwnego, że dzieci przechodzą przez fazy odmawiania pójścia do łóżka. Maluszek cieszy się z tego, że uczestniczy we wszystkim co się wokół dzieje, wstaje przy każdej okazji, aby ćwiczyć chodzenie i gaworzy głośno, aby wyrazić swoje zdanie. Może się okazać, że po położeniu do łóżka, zaczyna robić wszystko aby zachęcić Cię do zabawy. Nie odpowiadaj na te zachęcające zachowania, wydłuż jedynie czas kładzenia spać. Trzymanie się ustalonych, ścisłych zasad jest najlepszym sposobem przezwyciężenia oporu dziecka przed pójściem do łóżeczka. Zostaw je na chwilę, aby mogło zasnąć samo, po drugiej próbie uspokojenia. Nie daj się skusić, aby zostać w pokoju lub położyć się obok niego, zanim zaśnie. Uleganie kaprysom dziecka i wydłużanie zabawy spowoduje problemy z zasypianiem, ponieważ dziecko nauczy się, że protestując zdobywa Twoją uwagę i odwleka moment pójścia spać. Tak więc, jeżeli kładzenie spać stało się trudne, trzymaj się swoich zasad, bądź spokojna i pewnym tonem głosu powiedz maluszkowi dobranoc!

Troche sie sprawdza...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 lip 2007, 12:56

Ja dzis na obiadek mam zupke kalafiorową :-D
Ada też już marudna chyba połoze ją spać.

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

25 lip 2007, 13:47

to ja ponownie.

Moje dziecko wlasnie siedzilo na nocniczku i zrobila siusiu i kupke, ale jestem zczesliwa. teraz bede ja czesiej wysadzac na nocnik. :-D

Kasiu ja tez robilam niedawno nadzerke i moj lekarz powiedzial ze okres nie ma nic wspolnego z nadzerka, bo ja z kolei mam bardzo mocne krwawienie. powiedzial, ze to moze byc wina tabletek i teraz mam zmienione, zobaczymy jak bedzie.

ja juz po obiadku. mialam pyyyszna zapiekanke. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 lip 2007, 14:02

brawa dla Martynki za siusiu i kupke na nocniczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

25 lip 2007, 15:40

Gratulacje dla Martynki za zrobienie siusiu i kupki do nocnika :ico_brawa_01: rewelacja!

Gabrysiu nie obwiniaj sie ze jestes złą matka... ja tez sobie tak obiecywałam ze bede idealna i cierpliwa mamą dla mojego dziecka. Wychowanie dziecka wymaga naprawde duzo cierpliwosci.. przekonałam sie o tym dopiero po urodzeniu dziecka. My jestesmy tylko ludzmi i nic w tym dziwnego ze czasem te nerwy nam puszcza.

Teraz pokaze wam pare fotek mojego łobuza.. zrobiłam je przed chwila:

Obrazek

Obrazek

ulubiona zabawa.. przesuwanie krzeseł:

Obrazek

takie mam złości na mamusie, ze ie chce mi dać aparatu:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 lip 2007, 17:32

Super Juleczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ada też ma takie nerwy jak nie chce jej czegoś dać

[ Dodano: 2007-07-25, 17:40 ]
A ja z Adą połorzyam sie na drzemke i spałysmy 2 godz. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

25 lip 2007, 19:11

dzieki dziewczyny.

wiecie co jak Was czytam i ogladam zdjecia to dochodze do wniosku, ze moje dziecko jeszcze dlugo nie bedzie chodzic. moj maly leniuszek (po mamusi to ma. ja tez mialam rok i 2 m-ce ja zaczelam chodzic) :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

25 lip 2007, 19:40

Aniu rok i 2 mies to i tak właściwy czas na chodzenie.. jedi łapią to szybciej inni pozniej.. może twoja MArtynka bedzie bardziej rozwazna i ostrozna. Julia to np . jak wczoraj przyczasneła sobie palce szufladką, to nic ją to nie nauczylo, za 5 min znow do tej szuflady sie dobierała. Albo jak wywrociła sie z krzesłem... jak widać nadal chwyta sie tego krzesła i sunie z nim po pokoju.. w ogień by poszła.... niczego się nie boi.. a to nie dobrze.. lepiej ajkby była bardziej ostrożna i rozważna.

Ale się jej teraz uśmiałyśmy z mamą.. Julia zaczęła tańczyć.. na boki, jakies przysiady robiła.. raz tak raz tak.. skąd ona ma w sobie tyle energii??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość