Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

24 lip 2007, 17:46

Hej :ico_haha_02:

U mnie dziś trochę zamieszania, malujemy okna :ico_oczko:

ulamisiula zaintrygował mnie Benio w Twoim podpisie :-D Domyślam się, że to imię dla synka, który ma się urodzić, ale jakoś nie wiem, co to za imię w rozszerzeniu (jeśli takowe ma). Mam nadzieję, że nie sprawię Ci przykrości tym zapytaniem :ico_haha_02:

Rudasku no to już coraz bliżej. Na pewno wszystko będzie dobrze :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 lip 2007, 09:24

Biedroneczko nie sprawiłaś mi przykrosci a pytać jest rzecza ludzka.Benio to zdrobnienie od imienia Benedykt, a na drugie nasz maluszek dostanie Wiktor.W rodzinie męża jest tradycja nadawania dzieciom podwójnych imion.

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

25 lip 2007, 14:32

ulamisiula a no widzisz, nie pomyślałam o tym imieniu. Zastanawiałam się nad Bernardem albo Beniaminem :ico_oczko:

Całkiem fajnie wygląda ten podlaski portal, może później dokładnie to obejrzę :ico_haha_02: Mam nadzieję, że ten post został umieszczony 'zgodnie z regułami' :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

26 lip 2007, 17:55

niestety to była reklama i post został usunięty za załamanie regulaminu.
kurcze już chciałam napisac że się wątek rozkęciła a tu znów cisza - to chyba dlatego że słonko wyszło.
przypominało mi sie że musze jeszcze zrobić wyprwkę dziecki do przedszkola bo mój ślubny nie pójdzie i nie kupi butów córce do przedszkola ani jesiennych - choć to jeszcze poczeka i jak cos to we wrzesniu i z maluchem pójdę, choć nie przepadam za chodzeniam z takim brzdącem.
oglądałam dziś foteliki, karuzelki i inne rzeczy w fartladii koło opałka - jaki drogi sklep :ico_olaboga: musze jeszcze pozajeżdżać do innych typu central, pedet i nawetr jurowiecka bo tam ceny mnie dobiły :ico_olaboga:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

26 lip 2007, 21:47

Ruda ja niedawno byłam w SMYKu na ul.Dubisa.Tam sie przejedz.Całkiem przystępne ceny w porównaniu do Fartlandii na Upalnej.Zajżyj też na Handlową 7 może coś znajdziesz ciekawego

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

27 lip 2007, 13:25

niestety jestem ograniczona raczej do centrum bo mieszkam na jaroszówce - czyli mam wszedzie daleko, własnym środkiem transportu nie dysponuje a jeszcze mam nadbagaż w osobie mojej czteroletniej córki. ciągnąc - średnio co 15 - 20 minut musze korzystać z toalety :ico_haha_01: tak więc musze czekac aż tatuś jednak zdecyduje się mnie powozić choc juz ma stracha (starszą córę urodziłąm tydzien przed terminem).
Ale dzięki wielkie za namiary - zawsze moge sowją mamę wysłać bo niestety jej mania zakupów dla dziecka została ograniczona do minimum ze względu na rzeczy po Kindze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

27 lip 2007, 21:58

hejo :) witam dziewczynky:)
Rudasku pedet i central tez ceny maja niezgorsza wielkie najtaniej jest w hurtowniach na handlowej bambino iw baby kolo fartlandii na uaplnej...wiesz tak sie zastanawaim czego ty potrzebujesz bo ja mam na zbyciu rozne rzeczy... :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-07-27, 22:14 ]
to jak tam ze spotkankiem????????????
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

28 lip 2007, 08:16

zostały takie pierdółeczki - chce kupić pieluchy, od małej karuzelke - żeby sama wybrała na siostrzyczki, wanienkę, przewijak - czyli cała wykończeniówka bo ine rzeczy mam a np. przewijak na łóżeczko w fartladii to 57 zł a taka sama cerata bez tej deski żeby ppołozyc na łożeczko to 34. tak więc różnica jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

28 lip 2007, 14:19

Hello :ico_haha_02:

U mnie dalszy ciąg bałaganu, bo mąż wymienia popękane szyby w kuchennym oknie. Jeszcze tylko jego pomalowanie i uszelnienie wszystkich sylikonem i zimą może będę miała ciepło, poza tym przyjemniej i czyściej wszystko wygląda :-)

Pozdróweczki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

28 lip 2007, 15:41

wróciłąm z zakupów. kupiłam sobie (trzn. mama mi kupiła) koszule do karmienia, małej buty do przedszkola i różne takei ale i tak nie wszystko - teraz czekam na wyplatę żeby dokupic reszte rzeczy :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość