ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

Połknięty pieniążek

25 lip 2007, 22:26

Doradzcie mi,czy miałyście taki przypadek u swoich pociech.Weronika znalazła dzisiej 2 grosze na ziemi na dywanie-zawsze mówiliśmy jej,że nie wolno brać nic do buzi,ale Weronika niestety połknęła tą monetę.Nie jest ona duża,ale się przestraszyliśmy.Dzwoniłam na ostry dyżur do nas do przychodni-to powiedziała mi,że jeżeli dziecko się nie krztusi-to powinna przejść spokojnie,przez żołądek i jutro powinna wydalić tą monetę z kupką.Ale ja i tak się trochę denerwuje.Czy miałyście możew tak? :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

25 lip 2007, 22:31

Ana30 spokojnie ,jezeli tak jak Doktor mówiła Weronika sie nie krztusi ,nie dusi to napewno wydali pieniażka w najbliższym czasie :-) Pisze Ci dlatego ,że mój Bartosz gdzies tak ze 2 miesiace temu połknął 50 groszy :ico_olaboga: :ico_olaboga: Żebys widziała jak ja panikowałam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Uff na szczeście nic się nie stało ,a pieniażek znalazł sie nastepnego dnia w jego kupce :-) :-)

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

26 lip 2007, 07:11

ana30, jest tak jak powiedzial ci lekarz , ja jako male dziecko polknelam pieniazek i tez go wydalilam , ale mama mi mowila ze chyba po 2 czy 3 dniach , ale lekarz powiedzial wtedy mojej mamie ze to nic to zalerzne od przemiany materii .
bedzie dobrze :ico_oczko:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

26 lip 2007, 21:58

Dzięki za pocieszenie.Weronika zrobiła dzisiaj rano kupkę i jeszcze nic nie było;potem w ciągu dnia nie robiła już kupki.Może jutro zrobi-jestem dobrej myśli,bo jest bardzo pogodna.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 lip 2007, 17:55

ana30, witam :-D Moja Zuzia jak miała około 1,5 roku to połknęła 20 groszy.Po jakiś 3 dniach znalazłam w pieluszce monetę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Też się denerwowałam,więc jak znalazłam w kupce to odetchnęłam z ulgą.Dodam,że 20 groszy po spędzeniu 2 dni w brzuszku córci zmieniło kolor na granatowy.Zostawiłam sobie na pamiątkę.Więc niczym się nie martw,bo jeśli moneta weszła to i wyjdzie.Musisz tylko dokładnie sprawdzać kupkę.Pozdrawiam

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

28 lip 2007, 21:44

Dzięki-ciekawe jaki kolor będzie miała tutaj?

[ Dodano: 2007-07-29, 21:42 ]
Dziękuję wam za wszystkie porady.Jeszcze nie zrobiła pieniążka Weronika i już nie zrobi.Okazało się,że Weronika nie połknęła tego pieniążka i całe szczęście.Dzisiaj jeszcze raz przeszukałam nasz pokój.Mój mąz mówił,że ten pieniązek złotawy leżał przy komputerze-Weronika go zauważyła i szybko go chwyciła.Krzyśkowi wydawało się,że ona go łyknęła,ale znalazłam go przy łóżku.To był zagraniczny pieniżek-dawne 10 fenigów niemieckie,czyli nie tak jak mówiłam 2 grosze wielkością,tylko jak 50 groszy.Całe szczęście,że nie łyknęła-jestem już spokojniejsza. :-)

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość